خیس محله های تحت فلش-هشدار سیل در می سی سی پی

RIDGELAND, از دست ندهید. — پیش بینی و انتظار می رود بیشتر باران های سنگین در بخش هایی از سیل زدگان جنوب در روز سه شنبه, طولانی بدبختی برای مردم نگران که هنوز هم نمی تواند به عقب بر گردیم در خانه احاطه شده توسط آب است.

برخی از سخت ترین-آمار مناطق تحت فلش سیل دیده بان به عنوان خدمات ملی آب و هوا گفت: به اندازه 2 اینچ (5 سانتی متر) از باران و حتی در برخی نقاط شد و انتظار می رود به سقوط در یک مقدار کوتاه از زمان در مرکزی می سی سی پی.

ملی مرکز پیش بینی آب و هوا در کالج پارک مریلند پیش بینی شده بیشترین احتمال باران های سنگین در باند شرقی لوئیزیانا در سراسر بخش های مرکزی می سی سی پی و آلاباما و به دور غرب گرجستان است.

مقامات در اطراف می سی سی پی در شهر جکسون هشدار داد صدها نفر از ساکنان نه بازگشت به خانه تا زمانی که آنها همه روشن زیر ویرانگر جاری شدن سیل در روز دوشنبه.

عقب کشیدن سیل چپ آب گل آلود علائم بر طرف اتومبیل در بندر سنبه صفحه اصلی موبایل جامعه در حومه ریجلند نه چندان دور از جایی که مدیران از راس بارنت مخزن شده اند در تلاش برای مهار تورم رودخانه مروارید. آب هنوز هم در محاصره ده ها تن از تریلر خانه در روز سه شنبه اما سطح آب افتاده بود 2 فوت (0.6 متر) یا بیشتر از دوشنبه.

اضطراب به عقب بر گردیم به خانه او تخلیه شده در پنج شنبه, گلوریا ورا نمی تواند به او برسد تریلر بود زیرا هنوز احاطه شده توسط تا آنجا که 5 فوت (1.5 متر) از آب است. او هنوز نمی دانم اگر آب کردم داخل.

“من هیچ چیز از خانه هنگامی که من سمت چپ فقط لباس من با پوشیدن” ورا گفت در اسپانیایی.

دوروتی فریمن احساس خوش شانس است چون او در خانه همراه بود و بالاتر از آب و او قادر به بازگشت در مدت طولانی به اندازه کافی برای تغذیه گربه خود را و انتخاب کنید تا وسایل شخصی از جمله کتاب مقدس خود را.

“من دعا برای مردم در جکسون منطقه که ضربه شد حتی سخت تر از ما” گفت: فریمن 87 که زندگی در جامعه از 21 سال است.

خدمه بودند رفتن, زیادی برای, زیادی برای بررسی مجرای کار در زیر خانه های تلفن همراه برای تعیین چگونه بسیاری بوده است هولناک توسط آب. قدرت باقی مانده به عنوان یک احتیاط و آن را روشن نیست که ساکنان اجازه داده می شود در بازگشت به خانه.

نزدیک به رکورد بارانی زمستان منجر به انتخاب دردناک برای مخزن مدیران که تا به حال به انتشار آب که بدتر جاری شدن سیل برای برخی از مردم زندگی پایین در حالی که صرفه جویی در بسیاری از خواص دیگر از آسیب.

شدت و فرکانس شدید باران اتفاقاتی که سوخت عمده جاری شدن سیل افزایش یافته است در جنوب شرقی, با توجه به های اخیر ملی آب و هوا ارزیابی منتشر شده توسط کاخ سفید در سال 2018 است. ایالت های جنوبی به ویژه آسیب پذیر به طور فزاینده ای باران های سنگین با توجه به این گزارش که به نقل از چهار سیل که هر یک را بیش از 1 میلیارد دلار خسارت بین 2014 و 2016.

در دشت تنسی منطقه دو خانه تضعیف یک گل آلود بلوف فقط زیر Pickwick سد در روز شنبه به عنوان Tennessee Valley Authority منتشر شد بیش از 2.5 میلیون گالن (9.5 میلیون لیتر) در هر ثانیه اضافه کردن به غم و اندوه برای صاحبان حدود 75 آب گرفتگی خواص پایین دست.

Hardin County رئیس آتش نشانی و اورژانس مدیریت مدیر ملوین مارتین گفت: لغزش ادعا کرد که نه تنها دو خانه که ساکنان کردم با خیال راحت اما همچنین حدود 100 متری (91 متر) از blufftop جاده ها است. در همین حال بسیاری از خانه ها توسط رودخانه ها خانه های تعطیلات ساخته شده بودند که در stilts, مارتین گفت.

قایق کاپیتان سام ایوانز که زندگی در تاریخی مواقعی در Pickwick دریاچه می گوید: این سال را به جاری شدن سیل در میان بدترین او دیده می شود. مرور تنسی رودخانه با قایق او را به تماشای بانک ها به تدریج تضعیف و گفت: این تنها یک ماده از زمان قبل از پرتگاه راه داد.

“آن را به آرامی بوده است فرسایش و آن را در نهایت اجازه رفتن” ایوانز گفت: آسوشیتد پرس در روز سه شنبه.

منطقه دچار سیل ویرانگر در سال 2003 اما پس از حدود 14 سال گذشت بدون یک فاجعه و توسعه دهندگان مشغول فروش riverfront خواص ایوانز گفت. او فکر می کند که خریداران نیست به طور کامل آگاه از خطر است.

“Out-of-towners در آمد که تکالیف خود را انجام نمی,” او گفت:. “در اینجا می آید یک سیل و آن دستمال مرطوب آنها را … خریدار-مراقب باشید زمانی که شما خرید زیر سد. “

همه چیز تغییر حدود سه سال پیش, او گفت:. “ما تا به حال سه سیل در سه سال گذشته در حدود همان زمان هر سال” ایوانز گفت.

دارل Guinn یک مدیر در رودخانه را دارا هوا مرکز خبر داد و گفت: این سیستم رودخانه در حال حاضر در سطح که در آن می تواند در جذب بیشتر باران بدون بیشتر تأثیر آب گرفتگی مناطق.

وسیع زمینه های تبدیل به دریاچه های بزرگ در سراسر غرب تنسی از جمله در شهر کوچک از سالن که در آن باران سرد کاهش یافت و به طور پیوسته شنبه. یک تنسی وزارت حمل و نقل خدمه مشغول به کار بستن بزرگراه دولت 88 در خارج از سالن به آب شروع به حرکت بر روی جاده است که متصل ایالات متحده بزرگراه 51 و رودخانه می سی سی پی.

ROGELIO V. SOLIS / آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>