برخی از ساراسوتا-گاو دریایی رستوران نزدیک به طور موقت در میان COVID-19

رستوران اعلام کرد تعطیلی یا با توجه به کارکنان و مراجعان تست مثبت برای coronavirus و یا به عنوان یک احتیاط.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

به عنوان جدید COVID-19 موارد در ادامه به افزایش در فلوریدا و ساراسوتا-گاو دریایی بیشتر رستوران های محلی را انتخاب کرده اند به بستن درهای خود را برای هم بودن.

آنا ماریا جزیره ساحل کافه روز دوشنبه اعلام کرد در آن Facebook صفحه که آن را بلافاصله ببندید تا اطلاع ثانوی به دلیل یک عضو هیات تست مثبت برای COVID-19.

“هنگامی که همه از کارمندان ما تست شده و ساختمان ما شده است ضد عفونی ما را به برنامه ریزی برای بازگشایی دانستن ما می تواند خدمت به مشتریان ما 100% با خیال راحت کردند.” “ما احساس می کنیم این است که حق تصمیم گیری برای حفاظت از کارکنان و عمومی است.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

DaRuMa ژاپنی Steakhouse & سوشی سالن را فرویتویلل جاده محل به طور موقت بسته شد با توجه به یک کارمند تست مثبت برای COVID-19 گفت: مدیر کل Ron Butine با کارکنان به آزمایش می شود قبل از آنها می توانید از بازگشت به کار. رستوران دیگر ساراسوتا در محل فرود در حال حاضر باز می ماند.

ژاپنی-تایلندی, رستوران فیوژن حاشیه اقیانوس آرام واقع در ساراسوتا در سوتهسید ایجاد کرد محله اعلام کرد در رسانه های اجتماعی است که آن را نزدیک به طور موقت به دلیل “عفونی فرد” به تازگی بازدید از استقرار. رستوران پیام صوتی بعد از ظهر دوشنبه تایید کرد که بسته شدن.

چندین مرکز شهر ساراسوتا رستوران ها و کافه ها را انتخاب کرده اند در روزهای اخیر با توجه به COVID-19 نگرانی. رستوران مکزیکی ال ملوین Cocina Mexicana یکشنبه بسته به کارکنان آزمایش و رستوران عمیق تمیز با طرح بازگشایی پنج شنبه در انتظار نتایج تست گفت: شرکت صاحب میچ خوب است.

خوب گفت: این رستوران در حال حاضر نیست که یک تایید COVID-19 case اما می خواستم به فعال شود.

“ما نمی خواهیم به آنهایی است که در تنظیم کردن 10, 20, 30 مورد از رستوران ما” خوب گفت. “ما فقط می خواهم به گرفتن اقدامات احتیاطی مطمئن شوید که ما در حال انجام همه چیز درست است.”

سلبا کوره به تازگی اعلام کرد که نزدیک به دو هفته در حالی که بررسی شیوع فعلی با برنامه ای برای بازگشایی جولای 2. Evie را میخانه & Grill بر خیابان اصلی نیز اعلام کرد قصد دارد برای نزدیک تا اطلاع ثانوی. تلاش برای رسیدن به صاحبان تلفن های جمعه نمی شد و بلافاصله موفق, هر چند هر دو رستوران ها’ پست های صوتی اظهار داشت: آنها به طور موقت بسته شده است.

Raffurty نوار و جلو پنجره در مرکز شهر ساراسوتا اعلام کرد بسته شدن آن جمعه پس از “کسی بود که در استقرار” که تست مثبت برای COVID-19. درباره تلفن دوشنبه Raffurty مدیر کاهش یافته است به نظر در مورد اینکه آیا قرار گرفتن در معرض آمد از کارکنان و یا مشتریان اعلام کرد که بازگشایی هنگامی که کارکنان آزمایش منفی برای اجرای طرح های متوسط چک و عمومی-فقط صندلی.

کافه L’Europe در سنت Armands دایره نیز هفته گذشته اعلام کرد که آن را به طور موقت نزدیک به دلیل یک کارمند تست مثبت برای COVID-19.

همانطور که قبلا گزارش شد در حالی که فلوریدا وزارت بهداشت در ساراسوتا کانتی گزارش مسائل دیگر از جمله مواد غذایی کارگران خدمات تست مثبت برای هپاتیت A را ارائه نام رستوران که در آن COVID-19-مثبت کارکنان شناسایی شده اند.

“یک فرد فرصت را به معرض COVID-19 در این زمان بالا است در همه جا در جامعه” گفت: G. استیو houston press, اطلاعات عمومی افسر فلوریدا وزارت بهداشت در ساراسوتا کانتی در ایمیل توضیح سیاست به هرالد تریبون در اواسط ماه مه.

“شناسایی رستوران های خاص که تا به حال COVID-19 مثبت کارکنان را حذف نمی کند خطر قرار گرفتن در معرض و نه لزوما خود را شناسایی قرار گرفتن در معرض اگر آنها آلوده شوند. با یک دوره کمون است که می تواند تا زمانی که 14 روز از آن می شود بسیار دشوار است برای شناسایی دقیق منبع از قرار گرفتن در معرض.”

Houston press افزود: “به همین دلیل است که ضروری است برای افراد به ادامه فاصله اجتماعی عمل خوب بهداشت دست در خانه بمانند زمانی که آنها بیمار هستند و پوشیدن ماسک در هنگام مناسب است.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط جیمی Geurts

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>