برخی از دانشگاه مینه سوتا در دانش آموزان می گویند F-شما را به امن-U هشدار

استار تریبیون گزارش “تصویری از این حادثه بود دوربین” و جستجو برای مظنون همچنان ادامه دارد.

دانشگاه مینه سوتا در دانش آموزان آموخته از این حادثه از طریق SAFE-تو مدرسه سیستم هشدار برای موقعیت های اضطراری. که شامل همه چیز از تجاوز جنسی به کلاس لغو کولاک. هنگامی که چیزی خطرناک اتفاق می افتد در محوطه دانشگاه به دانشجویان اطلاع رسانی بر روی تلفن های خود را (از طریق تلفن یا ایمیل) و توصیه به مراقب باشید.

امن-U گزارش روز جمعه حمله بخوانید مثل این:

U M دوقلو شهرستانها: تجاوز جنسی 8:23pm در 03/06/2020 داخل 19th, خیابان رمپ پارکینگ واقع در 300 19 Ave S مشکوک است مرد قد بلند با, لاغرها, ساخت, مو کوتاه, پوشیدن توپ کلاه, ژاکت سیاه و سفید با خاکستری hoodie زیر تیره sweatpants با کفش های تنیس. احتیاط استفاده کنید.

اما دانش آموزان با استفاده از امن-U دریافت نمی اعلان شب جمعه است. آنها آن را روشن و در اوایل صبح روز شنبه حدود 4:15 a. m. و بر اساس اتوها به Reddit آنها راضی نبودند.

“جدی میگم وقتی که من می گویند مردم باید از کار اخراج شدند که کار را برای [امن-U]” یکی Redditor گفت.

امن-U شده است برای انتقاد از ارائه بیش از حد اطلاعات کمی دیر و سودمند “fearmongering” است که باعث می شود این پردیس به نظر می رسد خطرناک تر از آن واقع است.

“مگر در مواردی که وجود یک بمب اتمی در پردیس مجموعه ای به رفتن imminently من واقعا نمی خواهید از 4:30 صبح تلفن تماس و هشت ساعت پس از یک جنایت” یک دیدگاه گفت.

آن را به دور از امن-U بوده است روشن آنلاین. یک چرخش سریع در اطراف دانشگاه مرجع تخصصی را به شما نشان می دهد آن بوده است الگوی رفتاری علوفه برای سنین و نه در یک راه خوب.

امن-U پس از انتظار 2 ساعت به همه بگویید چه رنگ sweatpants جنایی پوشیده بود از r/uofmn

معلوم نیست دانشگاه تماس به انفجار تلفن همه در ساعت اندکی از صبح. آن را مورد نیاز توسط قانون فدرال است.

این Clery عمل به قانون امضا شده در سال 1990 نیاز به مدارس به طور شفاف با دانش آموزان در مورد جرم و جنایت در محوطه دانشگاه و هشدار می دهند از هر گونه “جدی و مداوم تهدید برای جامعه دانشگاه,” دانشگاه, سخنگوی Lacey Nygard می گوید در شهرستان صفحات. قانون است به نام جین Clery بود که 19 سال در سال 1986 هنگامی که او در تجاوز و قتل در خوابگاه دانشگاه Lehigh.

امن-U اطلاعیه ها دانشگاه مینه سوتا در روش انتخاب به ماندن در انطباق است. قبل از حمله روز جمعه گزارش اخیر پیام های هشدار در مورد یک “اقدام به آدم ربایی” در مارس 1 و یک “اقدام به آدم ربایی” در فوریه 18.

در نوامبر و دسامبر و ژانویه امن-U باعث شد 14 برابر همه آنها به جز دو نفر از آنها برای گزارش سرقت یا اقدام به سرقت. این پرت شد یک جنایتکار تجاوز جنسی — یک قربانی گفت: آنها حمله توسط دو مرد بودند که پس از آن “ترس” با تماشاگران-و اواخر نوامبر هشدار گفت: کلاس ها و فعالیت های دیگر لغو شد با توجه به آب و هوایی شدید.

Nygard می گوید دانشگاه مینه سوتا اداره پلیس تنها یاد گرفته در مورد روز جمعه گزارش داد حمله صبح روز بعد و Clery قانون مورد نیاز مدرسه برای قرار دادن این اطلاعات در گردش به سمت راست دور. از این رو 4:30 صبح از خواب بیدار کردن تماس.

به خوبی معنی یا نه امن-تو نمی بسیار خوب است اگر دانش آموزان در حال تلاش برای خاموش کردن آن به طور کامل. مقدار زیادی ارسال شده است دستورالعمل در مورد چگونه به انتخاب کردن از این اطلاعیه ها در کامپیوتر است.

“شما می توانید به معنای واقعی کلمه فقط بلوک شماره تلفن” یکی Redditor اشاره کرد. “این است آنچه که من انجام داد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>