اما تنها 1 هفته 6 بهترین آهنگ های جدید در مورد روانکاری واژن

Cardi B feat. مگان تو نریان – “WAP”

چه چپ می گویند ؟ نه تنها وجود دارد برخی از روسپیان در این خانه اما آنها قفل شده است وجود دارد از ماه مارس. جای تعجب نیست که یک ملت از underfucked بسته-ins که backfields شده بود ثابت تمام تابستان منفجر شد و در قدردانی برای شنیدن حماسه شاهکارهای واژینال دلاوری Cardi و مگ به رخ کشیدن از اینجا. Cardi, را خواسته به او کوچک dicked مگ عزم به امضای او جان هنکاک در حالی که او استخوان—بدون آلت تناسلی در زمین شایسته است. گذشته از نمونه فرانک اسکی مسیر بود که یک بالتیمور باشگاه اصلی که پشت مگ تا به حال حتی هنوز foaled این Ayo N Keyz-تولید پیگیری بیشتر نگه می دارد و از خواننده های رپ ، و به نوعی “پاک” نسخه برای تلفن های موبایل حتی filthier. یا حداقل sloppier.

PUP – “A. M. 180”

من مسلما راه بیش از حد از یک مکنده برای اخبار را پوشش می دهد که می شود به عنوان یک مشکل آنها تکثیر در این قرنطینه بار. اما این تلاقی منافع من است فقط بیش از حد به تصویب: مورد علاقه من در کانادا پاپ-پانک پوشش Grandaddy گروه که دنیوی چشم انداز jerrybuilt ناکجاآباد من همیشه ترجیح داده به Radiohead را cyberdoomy پیش بینی. که تن گیتار! که پیانو اسباب بازی!

645AR feat. FKA twigs – “مجموع جلسه U”

صداهای خنده دار هستند به عنوان ضروری به آمریکایی موسیقی پاپ به عنوان جنسی کنایه و تازه, ضربه, خیلی خوش آمدید به سنت 645AR. برانکس رپ جیر جیر صدای زیر جریان هیپ هاپ پاسخ به falsetto و هر چند او را کاملا “پاپ” در اینجا (من اعتراف کنم من اشتباه می کنم زمانی که من آن را بشنوند در KDWB) خودرو خود را تنظیم experimentalism است خوش الحان حتی در وحشی ترین آن. و من مفتون به شنیدن شاخه چشم پوشیدن معمول خود را افزایش درام به او را تشدید coo به مینی Ripperton خاک.

Sad13 – “اوه…!”

آیا او انعکاس او ziggety-zag لحن بر روی صفحه کلید و یا آواز “پرتره ای از یک غزل خوان: جوان گستاخ عبور با cuddlecore, 10,000 درصد برای خون” Sadie Dupuis دارای یک استعداد برای تصویب پیش برنامه ریزی شده خود به خودی با ملودی و شعر ظاهری به دنبال هوی و هوس خود را تا کنون که بدون غلت به haphazardness. که چه ؟ شما همچنین می خواهید به شنیدن پوشش موضوع به The O. C.? در اینجا شما بروید.

Jamila جنگل – “سولا (شومیز)”

سال گذشته در میراث! میراث!, جنگل کانال یک سنت بزرگ سیاه و سفید هنرمندان به گفته خود او. در اینجا او گسترش محدوده او را در داستانی اشخاص ابراز Toni Morrison عنوان شخصیت او به عنوان روزجهانی “آزادی و پیروزی آنها نیست که برای من/دختران من رنگ پیدا somethin’ دیگری می شود” و هدایت مبهم کر “من بهتر هستم” بیش از یک چاپلوس بال بال زدن گیتار.

اندرسون.Paak feat. JID, Noname و Jay Rock – “مستند”

Paak اصلی “مستند” کمتر از یک آهنگ اعتراض از جشن تظاهرات قرار دادن ebullience یک صدا است که به نحوی جادویی ترکیبی از Kendrick Lamar و Curtis Mayfield به خوبی استفاده کنید. در اینجا سه MCs کمک به فیل در هر گونه باقی مانده شاهد. JID اعمال صالح را نور افکن “همه دختران missin’ و endin’ تا داخل تابوت” J Cole-قاتل Noname شاعرانه را از تماس نژادپرستان که “خود را به غذا خوردن پای سیب در صبح و سپس دفن عجیب و غریب, میوه” و Jay Rock مناسب مبارز تا برخی از کلمات قصار در مورد “plandemic” و بیل گیتس نشان داد که چگونه به سرعت توجیه پارانویا می تواند ولگرد را به بی معنی است.

هر هفته موسیقی ویرایشگر کیت هریس اسهال گسترده musicscape برای شش شایسته آهنگ برای اضافه کردن به شهر Pages’ همیشه در حال گسترش 2020 لیست پخش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de