روح کاسه B. A. D. Wingz pop-up ارائه craveable بال ما گم شده است

هنوز B. A. D. Wingz مختلف انجام است. برای یک pop-ups به صورت B. A. D. Wingz هستند که توسط گلم عروسک دونات در شمال شرق مینیاپولیس. همکاری آمد از طریق دوستان مشترک از Klass و گلم عروسک صاحبان ترزا روباه و خانگی توس. B. A. D. Wingz نیز ایجاد شده است در بخشی به دلیل دوقلو شهرستانها شده است و در حسرت یک خوب بال گزینه جدا از D-نقطه و Runyon است. برای Klasses این طرح برای B. A. D. Wingz می آید از سابق شهرهای دوقلو بال موسسه: خپله & شوخ طبع.

“خپله & شوخ طبع بود که نزدیک و عزیز را به قلب ما در حال رشد” Klass می گوید. “ما می خواستیم برای ایجاد یک بال نقطه است که باعث می شود خوب بال خود را در آن شایستگی و خدمت به کل بال به عنوان استاندارد درامز و آپارتمان.” زمانی که شهرهای دوقلو از دست خپله & شوخ طبع‘ افسانه ای بال بخشی از این سنت از دست داده بود. با B. A. D. Wingz, Klass می گوید آنها می خواهند به “ارائه یک تجربه است که طول می کشد نوار های ورزشی عنصر را فراهم می کند و یک استقبال شهری پرنیان به آن است.”

Traditional Nacho Wingz

سنتی Nacho Wingz علی Elabbady

به جای اتصال آن به روح کاسه سنتی منو در چراندن مفاد + Libations و یا باز کردن به عنوان یک جدا آجر و ملات عامل pop-ups اجازه می دهد تا Klass سنج نحوه ارائه بال به عنوان یک تجربه منحصر به فرد.

“Pop-ups به ما کمک کرد با بدانند چه کار می کند و چه کار نمی کند” Klass می گوید. “این یک راه خوب برای کمک به ما آدرس چیزهایی مانند قیمت گذاری و چگونه آیتم های منو ارتباط با مشتریان و جامعه” او می گوید: “به علاوه با میزان نوسانات در صنعت رستوران به عنوان از اواخر سال آن را به ما می دهد یک فرصت برای نیشگون گرفتن و کشیدن و انجام بهتر در ساخت برتر بال تجربه یک واقعیت است.”

داخل گلم عروسک شمال شرقی محل B. A. D. Wingz آرم و نارنجی و آبی رنگ مش با شیرینی بی شیرینی فروشگاه صورتی و سایه. خط تقسیم پول نقد و کارت بخش برای کمک به فرایند سفارش به عنوان صاف به عنوان امکان پذیر است. هنگامی که شما در خط B. A. D. Wingz آیتم های منو در حال تصویب و یا قابل مشاهده در عرض گلم عروسک فضا. شما باید برخی از تصمیم گیری را قبل از رسیدن شمارنده چرا که به عنوان حکیم E-40 یک بار گفت: “همه را انتخاب کردم.”

Buffalo Soldier Cauliflower Wingz

Buffalo Soldier گل کلم Wingz علی Elabbady

آیا شما با گل کلم wingz برای گیاهخواری در شما و یا سنتی wingz و بدون استخوان wingz به خود را برآورده مرغ هوس تصمیم گیری پایان ندارد وجود دارد. شما باید سس را انتخاب کنید از بیش از حد. خود را پررنگ Saucez از ویژگی های سنتی سس بوفالو به درستی شناخته شده به عنوان Buffalo Soldier, یک, حرکت تند و سریع شناخته شده به عنوان Jr Gong, حرکت تند و سریع و مامبو سس – همه از آن همه خطا روی ملایم و شیرین کنار. می خواهید به آن را تا یک درجه? برای ادویه شیطان در شما آنها رو B. A. D. Saucez که از ویژگی های گزینه های مانند کونگ فو کونگ پی ای یک Coco Chalmat و Nacho سس. آیا شما یک مکنده برای خوب خشک مالش? B. A. D. Wingz یک مزرعه و یک قهوه rub آخر که با استفاده از زغال اخته قهوه خود Mixtape مخلوط.

برای Dipz خود را انتخاب کنید بین یک گیاه مبتنی بر دامداری سنتی, انزال, پنیر جایگزین ارزشیابی دوزبانه و یا خانه ساخته شده در مرتع پرورش احشام هالاپینیو پنیر جایگزین ارزشیابی دوزبانه.

شما باید گزینه های متعدد برای طرف مانند استیک و یا سیب زمینی شیرین سیب زمینی سرخ کرده, گل یاس, برنج, elotes (سنتی یا Cheeto), تراشه, و بلژیک, اگر شما در مورد که مرغ-و-وافل زندگی است. وقتی که می آید به این طرف Klass می گوید: “[آنها] می تواند به عنوان یک کار خوب مزه, منو, اگر شما آن را بازی سمت راست. برای مثال elotes می توانید جفت خوبی با Nacho wingz و یا شما می توانید با برنج به صورت کوکو Chalmat wingz. برای بلژیک, شما می توانید آن را با Mpls مامبو wingz برای خوب شیرین و خوشگوار دسته کوچک موسیقی جاز.”

اگر شما ماجراجو هستید سعی کنید چیزی از گلم Wingz منو که در آن شما می توانید جفت خود را wingz در هر سبک شما انتخاب می کنید با برخی از گلم عروسک دونات ساخت بسیاری از پاپ تا محل. در مرزه, سمت, شما می توانید سعی کنید MVP است که گلم عروسک کاری سرد دونات پر از اونس پنیر havarti زوج با Steph کاری بال.

گلم Wingz مشترک غذاهای بین B. A. D. Wingz و گلم عروسک دونات واقعا محور. نگاهی به ظهور و درخشش که جفت سنتی بال چاشنی با استفاده از زغال اخته قهوه Mixtape قهوه خشک مالش با گلم عروسک اسپرسو شکر شیرینی بی شیرینی ، خوشگوار و شیرین ترکیبی مکمل معطر و دودی قهوه خشک مالش. برای طرف B. A. D. Wingz‘ نگاهی سنتی elote میآید با رنگ سبز روشن گشنیز garnishes و Tajin ادویه پاشیده بالای آن باعث می شود به صورت فوق العاده و نور سمت ظرف به خصوص پس از به دست گرفتن متعدد بال.

Rise & Shine pairs a traditional dry rub wings seasoning and Dogwood Coffee's Mixtape coffee

Rise & Shine جفت سنتی خشک مالش بال ادویه و زغال اخته قهوه Mixtape قهوه علی Elabbady

برای مقاصد پژوهشی من دستور داد که Buffalo Soldier گل کلم wingz, MPLS مامبو بدون استخوان wingz Nacho سنتی wingz افزایش درخشش و شادابی گلم Wingz مشترک ظرف و یک elote چون elotes در حال زندگی است. The Buffalo Soldier گل کلم wingz حاوی مقدار خوبی از smokiness و گرما و گل کلم wingz ساخته شده توسط B. A. D. Wingz حفظ پوسته خوب برای حداکثر سس-به-بال نسبت. به سهم خود MPLS مامبو بدون استخوان wingz ارائه یک زبانه دار شیرینی با آناناس نشان دادن حضور خود را در هر دو سس و برش های کوچک آناناس هانه بالای استخوان wingz. این Nacho سنتی wingz صدر هستند با گوجه فرنگی و گشنیز است که زوج با چربی پنیر خفه شده در بال باعث می شود بسیار خوش طعم ترکیبی.

برای پاپ آپ, B. A. D. Wingz در حال حاضر اثبات می شود یک مدعی جدی برای برآوردن بال-مهره توده ها. آشپز مخصوص سکس بریتنی و بقیه روح کاسه کارکنان کمک نگه داشتن پرنیان برقی با مهمان نوازی و یک لیست پخش از پر انرژی و پر جنب و جوش hip-hop و R&B, بازدید, ایجاد یک امضای بال تجربه است که شهرهای دوقلو به آرزو داشت.

احساس کمی FOMO? اخم نکنید. هنوز هم وجود دارد دو شانس بیشتری برای گرفتن B. A. D. Wingz pop-up در عمل در پنجشنبه 5 مارس و روز شنبه, مارس 12 هر دو در گلم عروسک شمال شرقی محل (519 Central Ave. NE, مینیاپولیس).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>