Southside Battletrain است که به دنبال یک محل برای پارک خود را بد الاغ وسایل نقلیه

برای پیدا کردن یک خانه برای خود قطعه خدمه گرفته تا Instagram, @southsidebattletrain:

جمعی است که به دنبال به rehome Samuel P. Ely., یک کشتی غرق شده بر روی چهار چرخ; در سال گذشته ماشین دوبله همستر چرخ و یا شیطان را در زمین بازی بسته به نوع که شما بخواهید; این چرخ فلک که دقیقا چه آن را مانند تلفن های موبایل; و هام را سنگ شکن اغلب به عنوان Battletrain را Mad Max ،

که begs سوال: وقتی هام را سنگ شکن و شیطان را در زمین بازی نمی کروز همراه بلومینگتون در MayDay Parade, جایی که آنها به طور معمول بروید ؟ با توجه به جمعی کاربران/مکانیک/Jiu-Jitsu مربی اندرو Bendzick گروه متکی بر کسب و کارهای کوچک و داوطلبان که اهدا پارکینگ پس از رژه.

“این هام را سنگ شکن پارک شده بود در خواهر من محل سکونت برای سال گذشته اما او فقط به خرید یک خانه در ریچفیلد به طوری که نقطه را از دست داده است” او می گوید. “ما در حال حاضر در پارکینگ یک زن و شوهر از چیزهایی که در حیاط خلوت چشم باز تئاتر اما آنها می خواهند به اتهام وضعیت خود را بیش از وجود دارد به طوری که نقطه در دسترس است یا نه.”

در حالت ایده آل Battletrain امیدوار است برای پیدا کردن چیزی نزدیک به یکی از آنها آویزان کردن لکه های گریس کهنه. کمتر از این وسایل نقلیه برای سفر بهتر است.

“این چیزهایی که سخت به حرکت می کند و آنها بسیار بزرگ می گوید:” Bendzick.

آنها همچنین جذاب برای کودکان و نوجوانان است که ایده آل به عنوان آنها در زمین بازی امن. بنابراین نگه داشتن آنها از هر گونه ترافیک بالا راه نیز بسیار مهم است.

به طور معمول این زمان از سال Battletrain خدمه مشغول شاخص خود را جنبشی هنر وسایل نقلیه برای MayDay Parade. در پی COVID-19 اما برنامه تغییر کرده به شدت.

“به طور معمول در این زمان از سال ما در 31st و پورتلند گرفتن همه چیز آماده و در حال کار بر روی هر وسیله نقلیه جدید ما,” او می گوید. “در این سال شده است کاملا چالش برای همه ما, اجتماعی و خلاقانه… اما مثل هر کس دیگری که ما در حال تنظیم و در تلاش برای آن را کشف کردن و به دنبال به جلو به روز 2021.”

به عنوان برای سال 2020 پارکینگ طرح Bendzick می گوید که آنها باید چند آگهی و امیدوار است که چیزی را از تابه خارج. در عین حال او می گوید که Battletrain مردمی قدردانی از واکنش های مثبت آنها را دریافت کرده اند خود را Instagram صفحه و آنها امیدوارند که خود را ارسال مطلب را روشنتر مردم در روز است.

“من فکر می کنم بسیاری از مردم در مورد Battletrain,” او می گوید. “اکثر مردم فکر می کنم آن را بسیار سرد و آن را بخشی از جنوب مینیاپولیس. و حتی اگر ما واقعا فقط جمع آوری همه چیز در MayDay ما واقعا تنگ گروه از مردم است.”

در ضمن Battletrain اعضای در حال نگه داشتن در تماس از طریق زوم و برنامه ریزی برای 2021.

“هنگامی که ما در زمان عادی هسته گروه می بیند هر یک از دیگر بسیار به طور منظم می گوید:” Bendzick. “همه آنها واقعا بزرگ مردم — پوسته پانک در اطراف لبه — که فوق العاده به انجام همه چیز در یک جمعی راه تولید هنر است. من عاشق این جامعه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de