"Abracadabra and Other Forms of Protection"

“ورد و دیگر اشکال حمایت” هریت بارت

هنرمند صحبت با هریت بارت

که در آن: Weisman موزه هنر 333 E. رودخانه Pkwy, مینیاپولیس

آنچه در آن در مورد: هریت اولین بارت موزه نمایشگاه گذشته نگر نمودار مسیر مینه سوتا بر اساس هنرمند از آغاز به عنوان یک الیاف و پارچه هنرمند از طریق او بعد از آن تمرکز بر روی نصب و راه اندازی و کار مجسمه.

چرا شما باید بروید: عضو موسس زنان هنر منابع مینه سوتا (گرم) و ترافیک منطقه, گالری هریت بارت باقی مانده بر روی نبض از صحنه ما. او همیشه چیزی برای گفتن که آیا او ساخت اظهارات در مورد فمینیسم جنگ, مهاجرت و یا مسائل دیگر از زمان ما است. در اینجا یک فرصت برای شنیدن بارت صحبت با متصدی لورا ورتهایم آم ماین در مورد این نمایشگاه به ویژه در “ظروف حفاظت”—جعبه و شیشه ها و ویال و بیشتر—که نفوذ نشان می دهد.

زمان: 7:30-9 p. m. روز شنبه

'My Mighty Journey'

‘من توانا سفر’

افتتاح: 2020 MN کتاب جایزه هنرمند

که در آن: مینه سوتا, Center for Book Arts, 1011, Washington Ave. S. #100 مینیاپولیس

آنچه در آن در مورد: یازده هنرمندان مشغول به کار با هم برای ایجاد My Mighty سفرکه برنده این سال MN کتاب جایزه هنرمند. با یک داستان توسط نویسنده جان Coy, چهار-and-a-half-پا گسترده ای کتاب ایجاد شده توسط یک تیم از هنرمندان به رهبری لترپرس پرینتر Gaylord Schanilec. بیا کار در فرد و شنیدن کمی بیشتر در مورد فرآیند قرار دادن آن با هم در این هنرمند صحبت کنید.

چرا شما باید بروید: یک آبشار سزاوار یک داستان بزرگ. این داستان از دیدگاه سنت آنتونی می افتد تنها عمده آبشار از می سی سی پی, ایالات متحده بزرگترین رودخانه. بیا پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد این کتاب جذاب/قطعه ای از هنر در MCBA افتتاحیه پذیرش است.

زمان: 6 تا 8 بعد از ظهر روز شنبه

'My Mighty Journey'

‘من توانا سفر’

TMORA پس از ساعت تور: سیاسی پوستر از دوران گورباچف

که در آن: موزه هنر روسی, 5500 Stevens Ave. S. مینیاپولیس

آنچه در آن در مورد: نگاهی به درون نگاه به تغییر ماهیت دولت-کنترل پوستر از استالین به گورباچف عصر در این تور رهبری تدریس پت Spauling. سپس لذت بردن از گزش و تنقلات و استراحت بازدید از نمایشگاه در موزه.

چرا شما باید بروید: این روزها وجود دارد بسیاری از بحث در مورد “جعلی اخبار” “تبلیغ” و “نفوذ روسیه.” اما چه کسانی ، برای بینش به آنچه اتفاق می افتد امروز نگاهی عمیق تر در زیبایی شناسی و سبک پیام های تبلیغاتی و پوستر از دوران اتحاد جماهیر شوروی و در نظر گرفتن راه هایی که تصاویر و تجاری از این پیام تغییر بیش از این دوره از پایان قرن 20th.

که: این سفر آغاز می شود در 7:30 p. m.; بلیط ها $15-$18

"The Political Posters of the Gorbachev Era"

“سیاسی پوستر از دوران گورباچف” TMORA

“Untitled 16” و “درک مکان: از طریق ما حساسیت توسط Roshan Ganu”

که در آن: Soo هنرهای تجسمی مرکز 2909 برایانت Ave. S. مینیاپولیس

آنچه در آن در مورد: SooVAC آن باز می شود سالانه نمایشگاه juried این هفته با قطعات این سال انتخاب شده توسط داور ناتالی بل. همچنین باز در این گالری: روشن Ganu را در نمایشگاه “درک مکان: از طریق ما حساسیت” که جستجوها برای ماهیت انسان از طریق مجسمه های کوچک.

چرا شما باید بروید: در این سال “Untitled 16” صف به نظر می رسد ستارگان با قطعات توسط بسیاری از بازگشت SooVAC هنرمندان به عنوان چهره های جدید. روشن Ganu کار فقط ممکن است ذوب شدن قلب خود را.

وقتی که: 6-9 p. m. روز شنبه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im