SPD رهبران به طور معمول امضا کردن روی زانو ها-در-گردن نیروی, گزارش ها نشان می دهد

شهر ساراسوتا افسران پلیس باید با استفاده از نیروی 1,260 بار پس Jan. 1, 2018, در میان کسانی که 11 نمونه از یک افسر مقهور ساختن یک موضوع با قرار دادن زانو خود را بر روی گردن خود را.

ساراسوتا — ساراسوتا افسر پلیس تحت تحقیقات داخلی پس از دو زانو بر گردن ساراسوتا مرد در طول یک ممکن است دستگیری تا به حال 34 استفاده از نیروی حوادث پس از ژانویه 2018 که باعث سه کامپیوتر تولید شده هشدار.

افسر Drusso مارتینز سه هشدار از ساراسوتا اداره پلیس است مداخله سیستم در نظر گرفته شده که به اطلاع وزارت زنجیره ای از فرمان مورد پتانسیل مسائل رفتاری.

هرالد تریبون درخواست مصاحبه با ساراسوتا رئیس پلیس برنادت DiPino در مورد این و دیگر با استفاده از زور اما او کاهش یافته است به نظر به دلیل اداره پلیس به تازگی به خدمت با طرح دعوی در دادگاه فدرال در مورد مارتینز دستگیری 27 ساله Patrick Carroll در نیوزیلند محله در مارس 18. در طول این بازداشت مارتینز قرار زانو در پشت کارول گردن به زانو در آوردن او را.

طرح دعوی در دادگاه واصل توسط کارول و سه وکیل — اردن Redavid, Elroy مارسل جان جونیور و فیلیپ فیشر از هالیوود-بر اساس فیشر Redavid محاکمه وکلا — نام شهر ساراسوتا DiPino معاون رئیس پاتریک رابینسون سروان. Demetri Konstantopoulos و افسران کودی Stanaland آملیا Wicinski و مارتینز به عنوان متهمان.

“بر اساس توصیه دادستان شهرستان ما قادر به صحبت در مورد کارول مورد یا استفاده از زور در ضمن فعال دادخواهی. فعال وجود دارد دادخواهی و فعال و مداوم در امور داخلی تحقیقات مربوط به این پرونده” ساراسوتا سخنگوی پلیس Genevieve قاضی در بیانیه ای گفت.

“زمانی که طرح دعوی در دادگاه و امور داخلی تحقیقات به پایان رسید رئیس برنادت DiPino به نظر می رسد به جلو به فرصت برای بحث در مورد این موارد بیشتر” قاضی گفت.

تعیین آن مناسب بود

در مارتینز مورد این هشدارها تولید شد و در مجموع 19 استفاده از نیروی حوادث رخ داده است که در سال 2019.

اداره کل زنجیره ای از فرمان — از جمله DiPino و معاون رابینسون — بررسی کسانی که هشدار و مشخص است که در همه موارد مناسب زور استفاده شد و با توجه به اسناد و مدارک به دست آمده توسط هرالد تریبون.

دو تا از مداخله به هنگام هشدارهای اشاره زانو سه-بر-گردن حوادث که سر امور داخلی ملت به عنوان مناسب نیروی.

مارتینز استفاده از نیروی, گزارش شناسایی پنج بار در آن او دوخته افراد با گردن پس Jan. 1, 2018. پنج دیگر SPD ماموران همچنین با استفاده از این تاکتیک در طول همان دوره زمانی.

هشت نفر از کسانی که دستگیرشدگان بودند سیاه یکی اسپانیایی و دو نفر بی خانمان.

مارتینز حوادث درگیر چهار سیاه مرد و یک ساله اسپانیایی نر. این سیستم هشدار دهنده هشدار مافوق خود در Jan. 1, 2019, جولای 18, 2019 و نوامبر. 13, 2019.

ساراسوتا سیاست پلیس تماس برای ثبت هر گونه استفاده از زور است که می تواند شامل استفاده از فلفل اسپری اسلحه تیزر سلاح گرم takedowns, K-9 دلهره سلاح های دست ساز, توقف چوب و خاص, جوراب توری, جوراب روش.

افسران ظ 1,260 استفاده از زور گزارش از Jan. 1, 2018 به ژوئن 18 سال 2020 با توجه به اسناد و مدارک ارائه شده به هرالد تریبون.

یک SPD گروه همسالان و تحلیل به دست آمده توسط روزنامه لیست 114 افسران بودند که درگیر در حداقل یکی استفاده از نیروی حادثه که در طول 2.5 سال کشش. تنها 138 افسران فعال در آن زمان گزارش شد و با صدور قرار گرفتند شکست.

مارتینز تنها SPD افسر خود را برای قرار دادن در مرخصی اداری برای زانو-در-گردن حادثه و هیچ افسر دیگر بوده است از این سازمان در طول این مدت زمان برای استفاده از زور. از ظاهر این حادثه در رسانه های اجتماعی و هوایی فیلم دستگیر شد ساراسوتا کانتی کلانتر هلیکوپتر, هوا,-1.

حدود یک هفته پس از مارتینز قرار داده شد در ترک DiPino همچنین دستور داد رسمی تحقیقات به همین دلیل یک فرمانده نیست برای درخواست یک کپی از هوایی فیلم پس از گفت یک کپی در دسترس بود یک روز پس از این حادثه و رسیدگی به افسران که تایید استفاده از زور گزارش.

DiPino که ادامه استفاده از زور گزارش مربوط مارتینز در مه 28 — 10 روز پس از آن اتفاق افتاد — به نام سروان. Konstantopoulos به نشانی آنچه او خوانده شده در گزارش. با این حال آن را متصل به پست های رسانه های اجتماعی در مورد حادثه دیده در Facebook به خاطر این پست ندارد تاریخ محل سکونت و یا شناسایی ماموران درگیر بودند که با پوشیدن پوشش صورت برای محافظت از COVID-19 رئیس گفت.

مارتینز دستگیری کارول آمد یک هفته قبل از مارس 25 مرگ جورج فلوید که دستگیر شد در یک ویدئو که به سرعت ویروسی رفت. فلوید 46 ساله راننده کامیون و گارد امنیتی کشته مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین kneeled در گردن او برای نزدیک به نه دقیقه ترک او قادر به نفس کشیدن.

در مه 30 به خشم بیش از فلوید مرگ شد تورم کشور DiPino با صدور بیانیه ای در محکومیت زانو تاکتیک و امیدوار کننده آژانس خواهد بود “حرفه ای و شفاف و دلسوز” در تلاش برای نگه داشتن مکان امن.

در ژوئن 2 — دو هفته پس از مارتینز استفاده از نیروی حادثه بسته شده بود پس این نتیجه رسیدند که نیروی معقول بود — اسناد و مدارک نشان می دهد افسر متی هیوز ارسال پیام برای Sgt. دانیل واینزبرگ: “من نگرانی در مورد افسر قرار دادن زانو خود را در پشت موضوع را گردن برای حفظ کنترل. برای بررسی خود را.”

برخی از واکنش های

مایکل Barfield یک مشاور حقوقی مشاور و رئيس جمهور از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از فلوریدا به نام برای DiPino به عذر خواهی گفت: “او بازی سریع و سست با حقایق است.”

او گفت که او ناراحت شد فرکانس نیروی است که برخی از SPD افسران استفاده مردم از رنگ. بیش از 50 ٪ از استفاده از زور حوادث رخ داده در شمال ساراسوتا به شدت سیاه و محله با توجه به Barfield.

“آن هنوز در شوک به من وقتی که من آن را ببینید,” Barfield گفت. “من نمی دانم آنچه که من بیشتر احساس خطر توسط: واقعیت این Drusso (مارتینز) بود که با استفاده از زور به عنوان اغلب به عنوان او بود یا که ناظران خود را گفتند آن را معقول و منطقی بود. زنگ زنگ شد رفتن اما ناظران تصمیم گرفت آن را فقط یک معامله بزرگ نیست.”

Barfield گفت: گزارش تضعیف از طریق لایه های هفت گانه ای از نقد و بررسی توسط سرپرستان رهبری و مدیران که امضا کردن در 11 زانو-در-گردن حوادث به عنوان “معقول و مناسب است.”

او گفت: DiPino اشتباه بود زمانی که او اظهار داشت: زانو-در-گردن تاکتیک نیست مورد استفاده توسط آژانس در بیانیه ژوئن 1.

در بخشی از این بیانیه خواندن “مردان و زنان از ساراسوتا اداره پلیس نیست آموزش استفاده از تاکتیک های من دیده ام در این ویدئوها در مینیاپولیس. اقدامات ماموران در مینیاپولیس شد غیر قابل توجیه.”

“به من افسر مارتینز نیست مشکل” Barfield گفت: هرالد تریبون. “این سرپرستان و رهبری از طریق کل زنجیره فرماندهی که در حال بررسی گزارش خود را و امضاء به عنوان معقول و مناسب است. آنها به دروغ که تاکتیک نیست مورد استفاده توسط آژانس. آنها هشدار برای برخی از آنهایی که دیگر بیش از حد. من سخاوتمندانه در تماس تنها گزارش آن است که به وضوح توصیف زانو در گردن. وجود دارد بسیاری از دیگر گزارش می دهد که توصیف زانو بالاتنه پشت.”

Barfield گفت: SPD درمان استفاده از نیروی حوادث نشان می دهد که یک مشکل سیستمیک در رهبری است که به مقدار یک “خلاف قانون اساسی و سیاست های سفارشی.”

“برای من این ثابت می کند این سیاست و بحث در مورد بهترین شیوه و پلیس فقط همه بی ارزش است; آن را بی معنی” Barfield گفت: قرار دادن مسئولیت رئیس معاون و فراتر از آن است که این شهر مدیر.

“شما نمی توانید سرزنش افسران زمانی که آنها به طور کامل مستند آنچه آنها انجام می دهند و به آنها گفته شود که بارها و بارها این خوب است و این منطقی است” Barfield گفت. “نه فقط یک بار بلکه چندین بار.”

بهترین شیوه

مردم طبعا اشتباه در مورد آنچه که یک گردن خویشتن داری است و تفاوت بین استفاده از یک بازوی نوار تاکتیک و استفاده از زانو می گوید جورج Kirkham, پلیس بهترین شیوه کارشناس گونه که جامعه شناس و قانون سابق افسر

“شما شنیدن کلمه سبد استفاده زیادی” کیرخم می گوید. “تفاوت وجود دارد میان یک سبد جای خواب نگه دارید و عروقی گردن داری اما همه آنها کشنده است. این کاملا نامشروع و خطرناک تاکتیک است.”

Kirkham در سراسر جهان شناخته شده به عنوان “استاد که شد یک پلیس” در زمان مرخصی از کالج دانشگاه ایالتی فلوریدا از جرم شناسی و عدالت کیفری به مطالعه جرم و جنایت و پلیس. او شب و تعطیلات آخر هفته برای تالاهاسی اداره پلیس.

به عنوان بخشی از آموزش خود را کیرخم قرار داده شد در یک صندلی با یک آموزش افسر پشت سر او قرار داده است که گردن خود را در این کلاهبردار از بازوی خود را و ماشین آلات کشاورزی. به آرامی کیرخم گردن فشرده شد.

در کمتر از هفت ثانیه کیرخم دستش را به سیگنال است که او احساس ضعف.

Kirkham, در حال حاضر استاد بازنشسته در FSU می گوید: تالاهاسی پلیس تا به حال یک سیاست ممنوعیت گردن محدودیت از هر نوع.

“آنها فقط ذاتا خطرناک است,” او گفت:. “مردم مختلف ارتجاعی به شریان کاروتید. هر زمان که شما در حال صحبت کردن در مورد قطع خون به مغز است که بسیار خطرناک است.”

کیرخم می گوید که زمانی که کسی ساعد یا زانو قرار می دهد فشار بر گلو خود را با آن کمپرس حنجره و نای تحریک غرق شدن شناگر سندرم.

“همه که فرد می تواند انجام دهد این است که یک مبارزه مانند دیوانه به نفس” کیرخم می گوید.

یازده حوادث

در زیر 11 استفاده از نیروی حوادث بودند که مورد تایید ساراسوتا مقامات پلیس شامل زانو-در-گردن حوادث پس Jan. 1, 2018 در شهر ساراسوتا:

افسر آنجلا Cox

بازداشت: مارس 11, 2018, جرالد Karnas, 46, سفید نر

افسر کاکس بر پا گشت زنی در نزدیکی رزماری گورستان زمانی که او شنیده ام چند نفر فریاد در مقابل ارتش رستگاری در خیابان نهم و خیابان مرکزی. او به کشف Karnas لگد زدن و stomping ری سیمور در صورت. به عنوان کاکس با نزدیک شدن به او دستور داد Karnas به زمین اما او همچنان به حمله به قربانی حادثه خلاصه متحده است. Cox برداشت Karnas توسط دست چپ خود را و تلاش برای او را به زمین. کاکس با تلاش Karnas که تبدیل به چهره او و تلاش برای گرفتن تجهیزات در وظیفه کمربند که شامل یک تفنگ دستی. هنگامی که بر روی زمین کاکس قرار داده و زانوی راست را در پشت گردن خود را چرا که او در تلاش بود برای به دست آوردن. او دست به دستبند Karnas’ مچ دست چپ اما او جمع بازوی راست خود را به زیر بدن خود را برای جلوگیری از امن, این گزارش می گوید. او سعی کرد تا دوباره اما افسر قرار دادن زانو در مرکز پشت خود را به جلوگیری از او را از حال افزایش است. او قادر به گرفتن دست راست خود دست به دستبند قرار داده و او را در ماشین گشت. زنجیره ای از فرمان تاریخ نشان می دهد شش سرپرستان و مدیران دو و یک افسر بررسی این گزارش قبل از آن تصویب شد. این بود بررسی توسط رئیس DiPino.

افسر آنتونی Misiti

بازداشت: Aug. 10, 2018, Jarrod پترسون, 31, سیاه نر

افسر Misiti و هاول واقع یک مظنون که گفته می شود مرتکب تشدید حمله با اسلحه گرم. Petterson زد بر پا هنگامی که او را دیدم افسران در منطقه 20 خیابان و شمال نارنجی خیابان. هاول به او پشت خانه خاموش 19th, خیابان, در زمان پترسون به زمین قرار می گیرد و زانو خود را در پشت پترسون گردن. او دست به دستبند او را با کمک Misiti بدون هر گونه آسیب و حادثه گزارش می گوید. رئیس DiPino چهار سرپرستان یک افسر و اداری متخصص بررسی این گزارش است.

افسر Zachary Mikluscak

بازداشت: Aug. 24, 2018, یعقوب Wetzler, 31, سفید نر

افسر Mikluscak شد اعزام به مرحله اول 1726 18th Street برای Marchman عمل فردی (فرد متعهد با خانواده خود) که موفق به فرار از الکل و اعتیاد به مواد مخدر ، افسر مطلع شد با یک تماس گیرنده که در گزارش دیدن Wetzler که همسان موضوع توضیحات پشت 1844 17th St. افسران لورا Bobitz, گروهبان. Tammy فیتهرستن و رایان هاول در پاسخ به این صحنه همراه با Mikluscak. دو افسر اقدام به دستبند Wetzler که تنگ تر کردن سلاح های خود را. استفاده از زور را گزارش نمی گوید Wetzler گرفته شده بود به زمین اما نشان می دهد Mikluscak قرار داده شده راست خود را تا زانو بر روی کمر این موضوع را گردن تا افسران قادر به Wetzler به بازداشت بدون بیشتر حادثه است. او منتقل شد به ساراسوتا بیمارستان یادبود. رئیس DiPino چهار سرپرستان یک افسر و اداری متخصص بررسی این گزارش است.

افسر آنتونی Misiti

بازداشت: Aug. 25, 2018, رابرت ریچاردسون, 26, سیاه نر

افسر Misiti انجام یک توقف ترافیک در 3000 بلوک Gillespie خیابان. او از تماس با راننده که حاضر به شناسایی خود و یا رول پایین پنجره به صحبت می کنند به او. افسر دیدم راننده عنوان ریچاردسون پنهان کردن آنچه که او اعتقاد به مواد مخدر در مرکز کنسول. پس از افسر شکارچی کریگ وارد به عنوان پشتیبان Misiti باز قفل درب راننده اما راننده هنوز هم حاضر به شناسایی خود به جای ساخت دزدکی حرکات به سمت کمر خود این حادثه گزارش. Misiti برداشت مظنون را در دست راست و سعی کردم به تقلا مرد از خودرو با مشت او را در طرف سر و فریاد “توقف مقاومت در برابر.” افسر اعتقاد ریچاردسون بود که تحت تاثیر مواد مخدر, چرا که او نمی واکنش نشان می دهند به مشت خود را. Misiti با استفاده از یک تیزر مظنون که فریاد می زد اما قادر به جلو و پروب را با نفوذ خود باعث آن می شود بی اثر است. ریچاردسون صعود به مسافر صندلی و زد بیرون. او سعی کرد به پرش از حصار بود اما متوقف Misiti و کریگ که با استفاده از یک پا رفت و برگشت او را به زمین. Misiti قرار داده و زانو خود را در پشت ریچاردسون گردن و برگزار شد او را در حالی که کریگ دستبند به دست او است. افسران احاطه شده توسط چند مرد دیگر که ایستاده بود با مشت خود مچاله کردن در حال حرکت به سمت پلیس “آماده به مبارزه” در این گزارش آمده. Misiti جلب اسلحه گرم خود را از جلد چرمی قرار دادن و اشاره آن را در نزدیک ترین موضوع فریاد او را به عقب. دیگر ماموران وارد در صحنه و پراکنده کردند. گروهبان. Tammy فیتهرستن در زنجیره ای از فرمان تاریخچه خواسته Misiti به شناسایی که در آن او برگزار شد ریچاردسون گردن در این حادثه که مشخص شده در نمودار. او نیز نتوانست بار خود تیزر داده است. فیتهرستن در خواست عکس از این حادثه گرفته شد اما هیچ کدام به دلیل وجود دارد هیچ قابل مشاهده جراحات و ریچاردسون بود uncooperative, Misiti متحده است. رئیس DiPino چهار سرپرستان یک افسر و یک مدیر بررسی این مورد است.

افسر جینا هارپر

بازداشت: Dec. 23, 2018, جانی L. سبز, 51, سیاه نر

هنگامی که افسر هارپر وارد صحنه Sgt. اندرو شانه بر روی زمین با سبز بود که مقاومت در برابر بازداشت استفاده از زور گزارش. سبز بود و نه همکاری با افسران دستورات کلامی خود را به قرار دادن دست خود را پشت و در تلاش بود تا با فشار بدن خود را. هارپر قرار داده و زانو را در پشت گردن او برداشته و او را دستبند به دست از کمربند. او برداشت سبز را بازوی راست اما نمی تواند امن آن را پشت سر خود را. ترس سبز می تواند پنهان کردن سلاح هارپر به او زده در پشت با مشت او بود که برگزاری دستبند برای “درد انطباق است.” دیگر پس از رسیدن ماموران به کمک برگزاری سبز تا زمانی که او می تواند محدود. هشت افسر پاسخ داد. رئیس DiPino شش سرپرستان یک افسر و دو مدیران بررسی این گزارش است.

افسر Drusso مارتینز

بازداشت: 3 مارس 2019, فرانک مک کی, 42, سیاه نر

افسر مارتینز وارد مارتین لوتر کینگ جونیور راه و نجیب خیابان به کمک افسر جینا هارپر در طول یک ترافیک متوقف شود. مک کی بود فریاد در افسران “I ain’t گرفتن از ماشین من من من (expletive) بلیط و اجازه رفتن به من!” مارتینز سعی در باز مقابل درب مسافری و unbuckle مک کی را کمربند ایمنی بنابراین افسران ندارد برای رسیدن به سراسر McKay بدن. پس از مارتینز در را باز کرد او را دیدم McKay رسیدن به زیر صندلی خود را. مارتینز فرار به سمت راننده از خودرو و کمک در از بین بردن مک کی از این خودرو را با گرفتن پیراهن او و آوردن او را به زمین. مارتینز سعی در کنترل مک کی سر با گرفتن موهای او و تبدیل او به سمت افسران. مک کی بود, زمان و نه مطابق با افسران دستورات استفاده از زور گزارش می گوید. مارتینز قرار می گیرد زانو چپ خود را بر روی این موضوع سر و گردن منطقه به نگه داشتن سر خود را از حرکت و اعمال فشار به شانه خود را به جای او در دستبند. رئیس DiPino چهار سرپرستان یک مدیر و یک مسئول بررسی این گزارش است.

افسر Drusso مارتینز

بازداشت: مارس 22, 2019, Casseus Gusman هیچ سن در لیست سیاه نر

افسران در پاسخ به اختلاف در Oakridge آپارتمان 4900 تمیمی دنباله اتاق 270. مارتینز به کمک افسران از بین بردن Gusman از یک اتاق با گرفتن خود را بالا پیراهن او را بکشید یک تخت پس از دستورات کلامی داده شد به او برای به دست آوردن. در حالی که Gusman ترک اتاق او شد زمان و تلاش به جلو و به دور از پلیس. آنها او را به زمین. مارتینز قرار زانو راست در پشت Gusman گردن و برگزار شد او وجود دارد تا زمانی که ماموران توانستند او را در محل دستبند. رئیس DiPino پنج سرپرستان یک افسر و یک مدیر بررسی این گزارش است. در زنجیره ای از فرمان نظرات سرهنگ بروس شاه نوشت: “استفاده مناسب از نیروی. در بخش سیاست.” سروان. Demitri Konstantopoulos همچنین نوشت: “نیروی به نظر می رسد معقول است.” پنج سرپرستان یک افسر و اداری متخصص بررسی این گزارش است. رئیس DiPino بود که ذکر شده دریافت کننده.

افسر Drusso مارتینز

دستگیری های: اکتبر. 26, 2019, Agustin Zuniga, 31, اسپانیایی نر

افسران شاغل در ون Wezel, 777 N. تمیمی دنباله به نام “کمک فوری” از آنجا که مبارزه بین افراد متعدد است. افسر مارتینز وارد برای پیدا کردن زونیگا brawling با دیگران است. زونیگا نه مطابق با دستور به توقف. مارتینز اقدام به زونیگا به حضانت گرفتن هر دو مچ دست خود را, اما این مرد کشیده دور با زور و اجبار. مارتینز برداشت پشت پیراهن او و زیر چانه اش کشیده و او را به زمین. او نورد او را بر روی معده خود و افسر پل Gagnon محاکمه او را در محل دستبند. زونیگا در ادامه به مبارزه با پلیس و مارتینز قرار زانوی چپ در پشت زونیگا سر/گردن منطقه به نگه داشتن او در یک نقطه با استفاده از نیروی نظامی گزارش. پنج سرپرستان یک افسر و یک مدیر بررسی این گزارش است. رئیس DiPino بود که ذکر شده دریافت کننده.

افسر آلفونسو Varlaro دوم

بازداشت: Dec. 15, 2019, دیوید Parreira, 34, سیاه نر

افسر Varlaro که ایستاده بود در مقابل ساراسوتا خانه اپرا گفته شد افراد متعددی از یک مرد اعتقاد به مشکلات روحی و روانی. Parreira شد در حال اجرا در اطراف با جیغ و تلاش برای شروع دعوا. Varlaro به نام برای پشتیبان گیری. در ضمن Parreira زد به سمت سلبی کتابخانه 1331 اولین سنت و برگزار می شد توسط شهروندان است. افسر متی Grochowski قادر به دریافت Parreira چپ مچ دست در دستبند. Varlaro کمک گرفتن Parreira را بازوی راست اما مرد آور در اطراف. Varlaro قرار داده و زانو خود را در مرکز خود تیغه های شانه در پایه گردن او به او را کنترل کند. آنها قادر به دستبند او را و اورژانس در صحنه وارد شدند. در زنجیره ای از فرمان تاریخ Sgt. مایکل Schwieterman اشاره کرد وجود دارد کاما misusage و مسائل فاصله با استفاده از زور گزارش و خواسته است که سیگنال 20 — پلیس کد برای یک فرد بیمار روانی — نیاز به تغییر به رنج می برند از بیماری های روانی. سروان. Demetri Konstantopoulos نوشت: “استفاده از زور به نظر می رسد معقول است.” رئیس DiPino پنج سرپرستان یک افسر و یک مدیر بررسی این گزارش است.

افسر Drusso مارتینز

بازداشت: مارس 13, 2020, Samuel T. هریس, 29, سیاه نر

افسر مارتینز در پاسخ به 900 بلوک جنوبی عقاب خیابان برای کمک به Sgt. اندرو شانه با یک نانوا عمل موضوع. هریس در حال حاضر دست به دستبند و دروغ گفتن در معده خود را هنگامی که مارتینز وارد شده است. مرد, پیچ خورده و تبدیل به سوی افسران. مارتینز قرار زانو بر پشت مرد را گردن برای کنترل بدن خود را. او برداشت بازوی چپ مرد کشیده و هریس به پا خود را. هریس خواهد ماند. افسران انجام او را به ماشین گشت قرار داده و او را به وسیله نقلیه. هریس منتقل شد به ساراسوتا بیمارستان یادبود قرار داده و در چهار نقطه خویشتن داری برانکارد توسط کارکنان بیمارستان. مارتینز برگزار کردن هریس’ پای راست به طوری که آنها می تواند ببندید داری. سروان. Demitri Konstantopoulos نوشت: “استفاده از زور به نظر می رسد معقول است.” رئیس DiPino چهار سرپرستان یک افسر و یک مدیر بررسی این مورد است.

افسر Drusso مارتینز

بازداشت: مارس 18, 2020, Patrick Carroll, 29, سیاه نر

افسران واقع کارول بود که اعتقاد بر این بود که در یک باتری داخلی در 1800 بلوک از خیابان 23. آنها تعیین علت احتمالی وجود داشته به او اتهام با باتری. او همکاری با ماموران تا زمانی که آنها سعی کردم به او را در دستبند. مارتینز گفت: کارول تلاش برای رسیدن به جیب خود و حتی پس از مارتینز دستبند به دست او است. جستجو کارول بدن تا به حال انجام نشده است هنوز. مارتینز گفت که او دستور داد کارول برای جلوگیری از رسیدن به جیب خود — سفارشات که نادیده گرفته شد تا با استفاده از یک نیروی گزارش. کارول گفته flailed بدن و کاهش وزن خود را به نگه داشتن افسران از جستجو او را. مارتینز برداشت Carroll امن خود مچ دست و آرنج راست و او را به زمین. کارول فرود در معده خود را ادامه داد و به پیچ و تاب و به نوبه خود. مارتینز قرار زانو در پشت کارول گردن ظاهر شد که او را آرام. جستجو بر داشت کارول بود baggie از ماری جوانا. رئیس DiPino پنج سرپرستان یک افسر و یک مدیر بررسی این گزارش است. نظرات خود را به ذکر است که عکس ها نشان داد بدون آسیب. سروان. Konstantopoulos نوشت: “استفاده از زور به نظر می رسد معقول است.” گروهبان. برایان گراهام اشاره کرد که مارتینز نشان داد استفاده از یک اسلحه گرم اما هیچ سلاح مورد استفاده قرار گرفت. آن را تصحیح شد برای حذف خطا. این گزارش واصل شد مارس 19, اما در ژوئن 1 نظرات جدید به نظر می رسد. افسر متی هیوز سوال با استفاده از زانو به دست آوردن این موضوع را کنترل کند. پرونده فرستاده شده بود به امور داخلی برای بررسی.

SPD جدید به مدت هفت روز پس از جورج فلوید خود را از دست داد زندگی در زیر زانو از مینیاپولیس افسر پلیس است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>