گچ آن را به برخی از ترکیبی از نور ساختار استخوان آرایش (درسته؟), و مدل موهای اما dammit اگر مینه سوتا, بدنسازی, نجیب زاده به نظر نمی مانند او اجرا می شود (پس از مردم) و بالابر (اجساد آنها) پنج یا شش روز در هفته ساعت که او می خورد و می شود حداقل هشت ساعت خواب در هر شب در یک تابوت.

در حال حاضر که از راه بیایید به واقعا ترسناک بخشی از این مصاحبه: چه Akradi است گفت: در تلویزیون ملی.

Akradi می گوید خبرنگار سارا ایسن او را مشتاق به بازگشایی شرکت خود را شش ورزشگاه در گرجستان که در آن ایران با رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ داده است سالن تناسب اندام, مراکز سرو خال کوبی, ماساژ, سرو و — حتما چرا که نه ؟ — بولینگ alleys اجازه بازگشایی امروز شروع.

کمپ تصمیم مورد انتقاد قرار گرفته توسط کمتر از یک متخصص بهداشت از دکتر Lysol تزریق خود رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که می گوید او “نبود مبارک” با این حرکت. (آسوشیتد پرس گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس تا به حال بخش خصوصی را تشویق کمپ به انجام درست آن. متعجب.)

Akradi همه برای آن است. “ما آماده هستیم. ما در حال گرفتن همه چیز آماده است تا مطمئن شوید که ما باز بسیار با خیال راحت و به govenor حمایت او نیاز به اثبات کسب و کار می تواند مسئول و مراقبت از کارکنان خود و مشتریان خود را.”

خواسته برای جزئیات در مورد چگونگی کسب و کار خود را “مسئول” Akradi ارائه شده کاملا گیج کننده پاسخ — یکی از چند شاهکار واقعی برای یک مصاحبه کوتاه — که شروع می شود و صدایی مانند آن را بر اساس علم و سپس منحرف نشوند سخت نسبت به jibberish.

“این یک سوال بزرگ است و آن را سزاوار فکر بزرگ روند. من فکر می کنم در این مرحله ما نیاز به اجازه اطلاعات پشتیبانی تصمیم گیری به جای ترس. بنابراین زمانی که شما رفتن به فروشگاه مواد غذایی شما را لمس چیزی به کسی دیگری می آید و پشت سر شما دو دقیقه بعد لمس است که همین است. ما همچنین می دانیم که چگونه شگفت آور مسری thsi ویروس است. هنگامی که شما نگاه در داده ها از دانشگاه — Stanford یا USC یا شما نگاهی به داده ها در ایسلند — آن را نیز بسیار روشن است که خیلی تعداد بیشتری از مردم در حال حاضر با این ویروس آلوده. مخرج گزارش شده است به شدت اشتباه است و بنابراین ما باید ایجاد چنین ترس و وحشت میان امریکا این است که رفتن به صدمه زدن به همه چیز. ترس رفتن به بزرگترین بخشی از این چالش برای داشتن اقتصاد بازگشت. امریکا ساخته شده است در شجاعت و آزادی که هر دو تحت حمله در حال حاضر.”

به طور خلاصه: با توجه به “داده ها” مردم لمس چیزهایی که در فروشگاه های مواد غذایی, ایسلند می گوید: شما تقریبا در حال حاضر coronavirus امریکا و شجاع است و خدا نگهدار اقتصاد است.

به عنوان Gizmodo, یادداشت های ایسن به نظر می رسد به طور فزاینده ای توسط گیج Akradi که می گوید: “ما نیاز به تجهیز مصرف کننده [به] یاد بگیرند که چگونه به مبارزه با این بیماری بهتر است خود به خود.” Akradi می گوید ما “سیستم ایمنی بدن بسیار قادر به غلبه بر ویروس ها و باکتری” را به عنوان آن را در حال حاضر معاملات با “تریلیون ها ویروس ها و باکتری در هر روز از زندگی ما است.”

Akradi می گوید گرفتن نور خورشید غذا خوردن سالم و “20 و 30 و 40 دقیقه ورزش ملایم” خواهد شد نگه داشتن سیستم ایمنی بدن شما را قوی. چرا که ورزش نیاز به در یک زمان زندگی تناسب اندام, جای بدنسازی روشن نیست. شاید Akradi را حسابدار می تواند توضیح دهد.

در اینجا دریافت اطلاعات مفید بیشتر از Akradi شخصی وب سایت.

itemprop

تمرکز توجه خود را بر روی جعبه شماره 4 در اینجا با عنوان “جلوگیری از ویروسی ایجاد بیماری است.” (اگر این پزشکان آنقدر هوشمند هستند چرا هر یک از آنها از آن فکر نشده است؟). به مبارزه COVID-19, Akradi نشان می دهد استفاده از سونا, غرغره کردن با Listerine یک گلدان Neti و هیدروکسی کلروکین و یا دیگر “آزمایش داروها و روش های درمانی” به “حمله ویروس immdediately.”

یکی دیگر از گرافیک تشریح “جنگ علیه ما رو به وخامت اقتصاد است.” با چیدن یک تاریخ برای امریکا به “بازگشت به کار” — Akradi نشان می دهد ممکن است 1 یا ممکن است 15-ما می تواند “توانمند سازی اتاق و مدیران اجرائی به بسیج و برنامه ریزی چگونه به رزومه.”

راست. چرا که اگر وجود دارد هر چیزی که ما یاد گرفتیم از این CNBC مصاحبه این است که ما نیاز به “توانمند سازی” بچه ها مثل بهرام Akradi.

صحبت کردن با اعتماد به نفس مطلق او گفت: مخاطب به دنبال درمان در بیمارستان به سر می برند است نه راه حل. “من فکر می کنم ما می تواند مشکل را حل کند با چند صد دلار ارزش مواد مخدر به جای داشتن آنها را به ICU. بنابراین این کار در طول چند هفته آینده بیشتر مسیر روشن تبدیل خواهد شد در چگونه ما می توانیم در اوایل حمله این ویروس در زمانی که کسی آلوده.”

گرجستان زمان زندگی تناسب اندام اعضای رایگان, موثر, امروز به نشان می دهد خود را “شجاعت” و میهن پرستی توسط تنفس به شدت به غریبه ها. کسانی که مکرر زن و شوهر ده مینه سوتا مکان باید صبر کنید تا مارس 4, در اولین, در هر رژیم صهیونیستی است. تیم Walz باشد. تا آن زمان آن دسته از اعضای خود حق عضویت پرداخت و می توانید در برخی از ورزش در خانه با تلاش به دنبال بهرام Akradi منطق.

سازمان دیده بان کامل خود را ظاهر نمایید. مطمئن شوید که برای اقامت هیجان انگیز به عنوان Akradi فرار دفتر خانه خود را فقط در لحظات قبل از Scooby و کرک شده آمده ترکیدن از طریق درب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im