St. Paul بیمارستان کمیته انضباطی به تذکر پرستاران برای پوشیدن… بیمارستان-صادر شده scrubs

“من معمولا من را مالش کردن در محل کار و قرار دادن آنها در کیسه های پلاستیکی” Enright می گوید. زمانی که او می شود به جای آنها مستقیما به سبد لباس های شسته شده. بسیاری از همکاران خود گرفته اند را در گاراژ خود را قبل از رفتن داخل و حول خود را duds duds به طور مستقیم به ماشین لباسشویی.

Enright زندگی در طبقه سوم از یک آپارتمان. او نمی تواند دقیقا در پیاده رو.

بخواهد او را به انجام این کار. او نگرانی آوردن خود را با استفاده از مالش های خانه—حتی در یک کیسه پلاستیکی—خطرات افشای او و همسایگان خود را به کوروناویروس. او آرزوهای خود را به جای آن که ایران را برای پرستاران آنچه در آن در حال حاضر برای پزشکان و پزشک دستیاران: آنها را به بیمارستان صادر شده scrubs آنها می تواند ترک در ساختمان به طور حرفه ای متمرکز.

با توجه به مینه سوتا انجمن پرستاران ایران, پرستاران شده اند به طوری عصبی در مورد امکان گسترش COVID-19 بوده و برای فرار از استاندارد خود را در لباس و در نظر گرفتن مالش از بیمارستان تامین اتاق به بهتر از خود محافظت کنند. (پرستاران گفت WCCO آنها همچنین پوشیدن یک نوع زرد coverlet زمانی که آنها با بیماران اما باز در پشت و تنها پایین می آید به زانو.)

به عنوان یک نتیجه ارتباط می گوید آنها “مورد سوال مواخذه و منظم برای نقض لباس بیمارستان کد سیاست.”

“چه زشت و ناپسند است که عدم مراقبت از کارگران” ایالات پرستار بریتنی Livaccari گفت: در این پرستار اتحادیه رسمی بیانیه. “همان کارگران که در حال مراقبت مردم از سنت پل آمده است که در بدترین شرایط. اما آنها نمی توانند دسترسی به امن ترین و بالاترین استانداردهای حفاظت برای انجام شغل خود را از مراقبت از بيماران است.”

این St. Paul شورای شهر است و پس خواست از بیمارستان به “تجدید نظر” خود را مالش سیاست در نور از پرستاران شکایت—و “چشم پوشی هر بیشتر انضباطی عمل است.” اتحادیه استقبال که اعلام اما از بعد از ظهر پنجشنبه دریافت کرده بود هیچ کلمه ای از تغییر در سیاست بیمارستان.

Enright می گوید اعضای هیات خواسته اند در بیمارستان “چندین بار” چرا سیاست نمی تواند تغییر حداقل برای زمان حال. به دانش خود را از آنها بدست نیامده ،

Allina Health, ایالات پدر و مادر شرکت فرستاده شهر صفحات یک بیانیه گفت: کارکنان و ایمنی بیمار شد شرکت “بالاترین اولویت است.” اما:

“نه [مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری] و نه [Minnesota Department of Health] تشخیص بیمارستان-ارائه مالش به عنوان تجهیزات حفاظت شخصی. در حالی که ما درک می کنیم که برخی از کارکنان احساس راحتی بیشتری در بیمارستان صادر شده scrubs وجود دارد مقادیر محدود.”

آن را در ادامه می گویند که این شرکت خواهد “ادامه در این نگاه و راه های دیگر برای حمایت از [آن] کارکنان در این زمان است.”

در ضمن Enright می خواهد Minnesotans به نگه داشتن انجام آنچه که اکثر ما انجام شده است در حال حاضر: نگاهی قرنطینه به طور جدی و محافظت از خود و دیگران در برابر ویروس. هر آنچه که شما می توانید انجام دهید به امن باعث می شود کار خود را امن تر ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im