St. Paul مدارس دولتی را تهدید به اخراج اگر اعتصاب ادامه

در مذاکرات با منطقه معلمان را تحت فشار قرار دادند برای منابع دیگر از جمله سلامت روانی کارکنان مترجمان و پرستاران و دیگر پشتیبانی حرفه ای. آنها همچنین می خواهند افزایش دستمزد را برای خود و برای منطقه و اتحادیه برای همکاری با یکدیگر لابی دولت برای بودجه آموزش و پرورش.

منطقه نیست budging. با توجه به استار تریبیون, مذاکرات را شکست حدود ساعت 3 صبح روز سه شنبه پس از شش روز از وساطت و آنها نه از سر گرفته شد پس از.

اگر هر چیزی, روابط به نظر می رسد به بدتر شدن است. در روز سه شنبه, روز کاری مینه سوتا به دست آمده نامه ای از این منطقه به آن آموزش دستیاران که توسط نمایندگی های مختلف اتحادیه: Teamster محلی 320. آیا این کلمات گوشت چرخ کرده.

“من نوشتن را به اطلاع شما است که به عنوان یک نتیجه از زمان اعتصاب St. Paul فدراسیون از مربیان شما قرار داده خواهد شد اخراج وضعیت. هدف از این ارتباطات است که به اطلاع شما است که باید به این اعتصاب ادامه آخرین روز خود را از اشتغال خواهد شد مارس 23 سال 2020 است. به موجب اخراج شرایط مندرج در 2016-2019 توافق بین St. Paul عمومی مدرسه و آموزش دستیاران مقاله 14.1 این رسمی است که متوجه خود اخراج خواهد شد که موثر مارس 24 سال 2020 است. این نامه ممکن است مورد استفاده قرار گیرد برای مقاصد تقاضا برای مزایای بیکاری جبران. بیکاری غرامت اطلاعات در دسترس است http://www.uimn.org یا 651-296-3644.”

محلی 320 افسر برایان Aldes می گوید ناگهانی اخراج را ندارد یک کل بسیاری از حس. آموزش دستیاران باید “مقدار زیادی از کار” را در سراسر منطقه از کار با دانش آموزانی که دارای نیازهای ویژه به مطمئن شوید که بچه ها سالم هستند زمانی که آنها سوار اتوبوس. و از آنجا که بسیاری از آنها کار پاره وقت, کاهش دستمزد مشاغل گرفتن اجازه رفتن خواهد بود “فوق العاده سختی.”

“صادقانه به شما بگویم من فکر می کنم آن را در این منطقه راه را برای اعمال فشار بر معلم اتحادیه برای حل و فصل” او می گوید.

او تنها نیست. روز کاری به نام منطقه تصمیم “یک تلاش آشکار برای گودال کارگران در برابر کارگران است.”

این منطقه کاهش یافته است به نظر اما اخراج شدند و تحت پوشش در یک کنفرانس خبری جمعه بعد از ظهر. منطقه سخنگوی Kevin Burns می گوید اخراج اعلامیه فرستاده شدند و از روز شنبه به حدود 2000 نفر از کارکنان که بخشی از معلمان’ union, اما آنها نمی شد و نمی شود—متمرکز فقط در آموزش دستیاران.

“درآمد است به طور مستقیم به اشتغال و تکمیل کامل سال تحصیلی…. اخراج در این نقطه ممکن است لازم باشد برای حفاظت از منطقه و از دست دادن درآمد” مدیر منابع انسانی کنیاتا مک کارتی گفت. اعلامیه فرستاده شده بود را به “همه به طور بالقوه تحت تاثیر کارکنان” به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر یک “اعتصاب طولانی مدت.” امید او مذاکره بیشتر خواهد مانع از که از اتفاق می افتد.

محلی گفت: 320 روز کاری در بیانیه خود اتحادیه ایستاده “در” همبستگی با اعتصاب معلمان و اعضای آن بودند اینجا قبل و بعد از کار و پرداخت نشده خود را می شکند. Aldes می گوید آنها حمایت از کار دستیاران با این حال آنها می تواند از جمله کمک به آنها در پیدا کردن کار های دیگر.

اما آنها واقعا به امید آن نمی شوند که خود را به خاطر و منطقه است. Aldes فکر می کند اگر دستیاران اجازه رفتن بسیاری از را انتخاب کنید نه به عقب می آیند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>