این که آیا شما لوتری کاتولیک, دوره نقاهت بعد از هر دو یا فقط ساده, گرسنه, شما احتمالا می دانید که ما فقط وارد زودگذر فصل پر (امیدوارم) پوسته پوسته ماهی.

به دنبال که در آن برای پیدا کردن یک خوب فیله که سفید خالص مسائل غوطه ور در شامپانی خمیر? ستاره تریبون قرار دادن با هم یک راست-راهنمای خوبدر حالی که مطبوعات پیشگام رفت و میمون و ذکر شده در هر جمع از اینجا به Lakeville, خرس سفید و فراتر از آن.

اما اشاره به جامد کار دیگران نیست (به طور کامل) چرا ما امروز در اینجا جمع مردمی. ما همچنین می خواهم به طور مستقیم توجه شما را به یک محل خاص است که انجام همه چیز کمی متفاوت: شهری Growler دم شرکت.

سنت پل استقرار به ذکر است برای اینکه مینه سوتا اولین زن متعلق به آبجوسازی و میزبانی ماهی سیب زمینی سرخ کرده در طول سال از سال 2016. دومی به معنی این است که آیا فقط همین سطل کلاه (مطمئن just go with it) هنگامی که در یک کلیسا تعیین شده ماه آبی, اما از ویژگی های سخاوتمندانه بخشهایی از دریاچه پوشیده با نان قرار گرفتن به طور منظم. خدمت هر جمعه از ساعت 11:30 صبح تا 10 شب آنها کاملا جفت برای مطابقت با پیمانه نیم لیتری Cowbell کرم آل و یا هر آنچه را در کام خود را بیشتر اشتیاق.

که گفت: شروع این جمعه, فوریه 28, شهری, Growler معرفی ویژگی های جدید به صورت هفتگی سنت به افتخار لنت: ماهی سرخ باشگاه.

برخی از Wisconsinites ممکن است آشنا با سنت ماهی سرخ باشگاه که شامل آوردن دست ساز کارت پانچ به صورت هفتگی ماهی سرخ گردش و مسابقه در برابر دوستان و خانواده برای اولین بار به پر کردن آن با مشت سراسر “فصل”. به طور سنتی هر کس برای اولین بار قفسه تا به طور کامل پانچ کارت (یک سوراخ برای هر ماهی سرخ حضور داشتند) پیاده روی دور با حقوق bragging از دوستان و خانواده تا سال آینده.

به عنوان یک ویسکانسین بومی خودش شهری Growler را brewer و مالک Deb دریاچه خاطرات خوشی از تلاش برای برنده شدن ماهی سرخ مسابقه. “اگر شما نمی قادر به حضور در یکی از جمعه شما را در پشت قرار می گیرند و امید است که دیگران از دست یک هفته نیز,” او می گوید. “ما در ملالت ماه از زمستان است. ما می خواهیم به مردمی سرگرم کننده به دلیل جمع آوری و در ادامه یک سنت در سنت پل ، k.یک. خیابان کوچک است.”

شهری Growler شما را دعوت به یک جامعه کوچک با توقف در درخواست خود ماهی سرخ باشگاه کارت. رسیدن به 10 مشت از ماهی و سیب زمینی سرخ کرده در آبجوسازی و آنها را به شما بدهد لازم بالیدن شما را عمیقا سزاوار به علاوه یک “منحصر به فرد ماهی سرخ T-shirt.”

هنگامی که کارت خود را در اختیار spangle که پسر بد. آن را بخوان و یا صدای قل قل مانند بیلی باس خود را. قلب خود را دنبال کنید. فقط آن را از دست نمیدهیم و حتما به همراه مورد علاقه خود را همراه ناهار خوری… زیرا آنچه که یک مسابقه به پایان اگر شما لازم نیست که یک مسابقه شریک, سوگند ملایمی?

شهری Growler دم کردن شرکت
2325 اندیکت St. St. Paul
651-340-5793

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im