کارمند: Hennepin County, نوجوان زندان مانند یک ظرف پتری’

پس از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اعلام وضعیت اضطراری در مارس 13, Hennepin, و رمزی شهرستانهای را کاهش بزرگسالان خود زندان جمعیت بیش از یک سوم و یک نیم بود به امید کاهش احتمال شیوع.

آن شده است مشکل تر است به کاهش تعداد از نوجوانان در Hennepin را نوجوانان بازداشتگاه. این تا حدودی به دلیل جوانی تنها بازداشت اگر آنها متهم به چیزی جدی اغلب خشونت آمیز و جنایت. (Bookable بدون خشونت اتهامات شامل سرقت خودرو و فروش مواد مخدر.)

این JDC قطع برخی از زندانیان سست و رها از 52 در تاریخ 13 مارس به 39 عنوان از شب چهارشنبه. که در آن جمعیت است و سرسختانه ماند بدهید و یا به عنوان زندانیان در حفظ و گرفتن منتشر شد و دوباره رزرو شده برای در حال اجرا به دور از نظارت بر خانه.

ضروری زندان پرسنل مانند نگهبانان پرستاران و کافه تریا کارگران چرخه در داخل و خارج نیز هست. زمانی که آنها گزارش کار آنها پرسید: اگر آنها به سفر در هر نقطه با یک شناخته شده قرار گرفتن در معرض COVID-19 یا در صورتی که علائم مانند سرفه یا تب.

طرفداران برای زندانی افراد زیر سن قانونی از جمله حقوق قانونی مرکز ارسال به شهرستان بخش از جامعه اصلاحات و توانبخشی (DOCCR) نامه ای هفته گذشته درخواست برای دیدن طرح خود را برای جلوگیری از این نوع فاجعه بار coronavirus گسترش دیده می شود در بازداشتگاه مانند Rikers Island, New York.

شهرستان پاسخ در مارس 2, امیدوار کننده نوجوان زندانیان دسترسی به بهداشت و سلامت خدمات و برنامه های آموزشی برای اطمینان از آنها “مشغول سالم و امن است.”

“این JDC مثل همه تادیبی امکانات در Hennepin County, تمیز است به طور منظم برای سلامت ساکنان” نامه متحده است. “به عنوان احتياط اضافه شده که JDC اجرا کرده است تمیز کردن اضافی در طول روز است. علاوه بر جوانان در حال دریافت روزانه آموزش و پرورش در مورد بهداشت مناسب و اقدامات پیشگیرانه آنها باید مصرف مانند روال شستن دست و اجتماعی فاصله.”

زندان کارکنان ادعا DOCCR ساخت است شرایط در JDC به مقدار rosier از واقعیت – شروع با مدتی اجتماعی فاصله.

آنها می گویند JDC مدیران در دفتر جبهه نرفته اند در میان زندانیان پس از همه گیر رسیده, مینه سوتا و احتکار مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای خود. برای بهسازی کارکنان داده شد بطری های بدون برچسب مایع صورتی و گفت: برای تمیز کردن اطراف کار خود را در ایستگاه های هر چهار ساعت. هیچ یک دستمال مرطوب پایین نرده در راهرو و یا دکمه در آسانسور.

با توجه به کارکنان در اوایل این هفته آنها را تکذیب کرد, استفاده از ماسک های خانگی و دستکش یکبار مصرف خریداری شده از جیب به دلیل تعارض CDC توصیه می کند. شهرستان صفحات رسیده به DOCCR برای نظر. شنبه بعد از ظهر DOCCR گفت: همه کارکنان داده شد ماسک قبل از تغییرات خود را. زندانیان هنوز هیچ ندارد.

“ما احساس می کنیم در حال مبارزه برای زندگی ما هر روز هنگامی که ما در می آیند وجود دارد. وجود دارد بدون حفاظت. آنها اهمیتی نمی دهند” گفت: یک کارمند زندان که خواسته بود به نام به خاطر ترس از اقدامات تلافی جویانه. “این یک موضوع از زمان. ما می دانیم که آن را مانند یک ظرف پتری. یک نفر آن می شود و ما همه رو می میرند.”

اعضای AFSCME محلی 2822 اتحادیه درخواست DOCCR اجازه پوشیدن دستکش, خطر پرداخت و پارکینگ رایگان. (پارکینگ در یک کارمند خیلی هزینه 25 دلار در هر روز در حالی که کمترین پرداخت کارکنان را حدود 17 دلار در ساعت است.)

این JDC نیز دچار شدید کمبود نیروی انسانی. پس از همه گیر رسیده, مینه سوتا, سپاه پاسداران شده اند مجاز به تماس در بیمار بدون جریمه. بسیاری انجام داده اند. استخدام های جدید به نوبه خود بیش از اغلب. کسانی که در سمت چپ هستند و گاهی اوقات مجبور به کار و 16 ساعت در شیفت.

این DOCCR می گوید: ساعت های طولانی لازم برای حفظ استاندارد ساکن کارکنان نسبت. آن را می گوید کسانی که به دنبال کار و خدمت به جامعه خود باید اعمال می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>