دولت بودجه مقابله تنظیم صدر توسط پول برای معلم پرداخت و coronavirus ذخایر

مجلس نمایندگان و سنا بودجه-نویسندگان رسیدن به توافق بر سر یک دولت هزینه های طرح که افزایش پایه معلم پرداخت و افزایش ذخایر مورد نیاز برای مبارزه با کروناویروس.

تالاهاسی — حدود 92 میلیارد بودجه دولت نهایی شد شنبه با مجلس نمایندگان و سنا مذاکره کنندگان رسیدن به رژیم صهیونیستی. ران DeSantis’ معلم پرداخت هدف در حالی که همچنین با اضافه کردن 300 میلیون دلار به ذخایر برای مقابله با گسترش coronavirus.

معامله مجموعه قانونگذاران البته برای بودجه رای گیری به پایان 2020 قانونی جلسه هفته بعد احتمالا پنج شنبه. مجلس نمایندگان و سنا به پایان رسید کار بر روی تمام لوایح دیگر جمعه, درست قبل از نیمه شب اما تمدید جلسه به هفته آینده برای حل و فصل هزینه های طرح.

“من بسیار هیجان زده در مورد که در آن دولت به رهبری” گفت: سنا بودجه صندلی راب Bradley, R-فلمینگ جزیره که مذاکره نهایی با چند دلار ارزش توافق با خانه اش همتای تراویس کامینگز همچنین یک فلمینگ جزیره خواه.

کلید شماره شنبه رونمایی شد 500 میلیون دلار برای افزایش پایه حقوق معلم به $47,500 — یک سطح به دنبال DeSantis. در حالی که فرماندار پیشنهاد کرده بلند پروازانه $902 میلیون بسته به افزایش حداقل پرداخت و با ارائه پاداش های سطح پایین تر رسیده بود توسط نمایندگان مجلس اشاره کرد که به coronavirus اثر را در تمام هزینه های دولت.

“هنگامی که (فرماندار) پیشنهاد شده بود ما نیست وضعیت ما در کشور ما و در کشور و جهان” برادلی گفت. “ما تصمیم گیری بر اساس واقعیت هستند که رو به ما.”

در حالی که بسیاری از معلمان گروه با انتقاد از DeSantis پیشنهاد به عنوان نادیده گرفتن معلمان جانباز و مطمئن شوید که برای ایجاد نابرابری در بسیاری از ولسوالی های قانونی پرداخت طرح توجیهی مجموعه های گذشته 100 میلیون دلار افزایش برای شهرستان برای افزایش حقوق مدرسان با تجربه و کارکنان.

Fedrick Ingram رئیس جمهور از فلوریدا انجمن آموزش و پرورش دولت بزرگترین اتحادیه معلمان گفت: $47,500 سطح حقوق و دستمزد است “aspirational هدف” بر اساس بودجه سطح.

اما او به نام افزایش “مهم پرداخت در آنچه باید چند سال سرمایه گذاری است.”

با کروناویروس خاصی به کوچک شدن دولت مالیات مجموعه گردشگری و به طور کلی هزینه های مصرف کننده نرخهای کامینگز و برادلی همچنین تقویت برنامه های به آمده تا با اضافی $300 میلیون آوردن دولت به طور کلی ذخایر به 3.8 میلیارد دلار.

در حالی که این بودجه شامل 25 میلیون دلار به دنبال DeSantis برای کمک به دولت در مبارزه با کروناویروس — که تکمیل شده توسط $27 میلیون در فدرال کمک های اولیه — بودجه-نویسندگان گفت: فرماندار قادر خواهد بود به منظور جلب در ذخایر برای هر مرحله مورد نیاز بعدی.

ذخایر نیز می تواند کمک پلاگین سوراخ بودجه انتظار برای ظهور در هفته های آینده ناشی از یک پیش بینی رکود در وزارت امور خارجه درآمد. بودجه دکمههای تا شنبه طول می کشد تا اثر ژوئیه 1.

مانند اکثر سال های نهایی توافق رسیده بود پس از کامینگز و برادلی توافق برای اضافه کردن یک میزبان از “مکمل طرح های تامین مالی.”

این مبلغ به 300 عمدتا زادگاه برنامه ها و پروژه ها و بودجه برای دانشگاه ها – برابر میلیون ها دلار پول مالیات دهندگان – به دنبال نفوذ قانونگذاران و افزود: تا آخرین لحظه.

بودجه رؤسای دفاع به عنوان هزینه مورد نیاز برای کمک به ایجاد یک توافق نهایی گرد هم می آیند.

“وجود دارد برخی از چیزهایی که آنها احساس می کنید بودجه تا به حال منعکس نشده است و آنها می خواستند نظر” کامینگز گفت: فشار از قانونگذاران و رهبران شامل آیتم های مورد علاقه.

برادلی گفت: “زمانی که شما به پایان گرفتن آن را بسیار طبیعی است که شما باید برای صاف کردن برخی از لبه در اینجا وجود دارد.”

قانونگذاران امید به انتشار بودجه یکشنبه شب شروع قانون اساسی, نیاز 72 ساعته مدت زمان انتظار قبل از رای نهایی گرفته می شود. یک شنبه رای است که انتظار می رود به قانونگذاران زمان برای بازگشت به کنگره بعد از اینکه در خانه خود در منطقه برای روز سه شنبه ریاست جمهوری اولیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>