دولت و شهرداری کارکنان می تواند در میان کارگران که از دست دادن شغل خود در موج بعدی از اخراج به عنوان درآمدهای مالیاتی که پرداخت حقوق خود را غوطه در طول coronavirus بیماری همه گیر.

فروش و مالیات بر درآمد, دو تا از مهم ترین جریان درآمد برای دولت و برخی از شهرستانها در حال انتظار برای افت به عنوان خریداران محدود به خانه های خود گردشگران به تعویق انداختن سفر و کسب و کار اعم از رستوران ها به خرده فروشی تعطیل و شغل را کاهش دهد.

در حال حاضر پول نقد در بسته دولت ها شروع به پاره خود را payman, پیوستن به لیست در حال رشد از کارفرمایان به دنبال راه هایی برای پایان می رسد دیدار.

“معنیدار وجود دارد اخراج و furloughs از دولت های محلی و کارکنان در طول رکود بزرگ است و به احتمال زیاد … در این بحران اقتصادی نیز می گوید:” جارد Walczak مدیر دولت سیاست های مالیاتی برای مالیات پایه و اساس است.

او اشاره می کند برخی از فدرال کمک در دسترس است و این پروژه می تواند احتمالا به تعویق خواهد افتاد به افزایش بودجه در دسترس برای کوتاه مدت. “اما نه از این است که به احتمال زیاد به طور کامل نزدیک است که شکاف است.”

شهر دیتون اوهایو در حال حاضر furloughed نزدیک به یک چهارم از آن را شهرداری و نیروی کار و برنامه ریزی برای کاهش بیشتر است. شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti گفت: این شهرستان خواهد کردند غیر نظامی کارکنان به مدت 26 روز در سال مالی آینده.

و سنسور. باب منندز D-N. J., و بیل کسیدی, R-La., باید لایحه مطرح است که ایجاد یک 500 میلیارد دلار از صندوق برای کمک به آمریکا و دولت های محلی برای زنده ماندن رکود اقتصادی ادامه دارد در حالی که برای ارائه خدمات ضروری است.

“این است برای رفتن به یک زمان به چالش کشیدن برای هر دولت و هر دولت محلی می گوید:” علامت رابین یک افسر ارشد با تراست خیریه پیو. “هیچ کس در حال رفتن به صدمه ندیده از این بحران است.”

درآمد فروش مالیات بسیار مهم هستند

هر چند اقتصاد کشور شروع به تعطیل در ماه مارس به مقامات دستور داد تا کسب و کار را دید و گفت: ساکنان به ماندن در خانه به سرعت گسترش coronavirus دولت و دولت های محلی آغاز خواهد شد که واقعا احساس مالی خرید اینترنتی این ماه مالیات کارشناسان می گویند.

درآمد شخصی و فروش مالیات حساب برای حدود 38 درصد و 31 درصد از متوسط دولت بودجه سهم شیر از درآمد خود را با توجه به تراست خیریه پیو.

اما فروش مارس مالیات بر درآمد است که با توجه به مقامات دولتی در هفته آینده. و بسیاری نمی دریافت مالیات بر درآمد پرداخت به طور معمول به دلیل در ماه آوریل به دلیل مهلت را تا حد زیادی گسترش داده شده است با توجه به همه گیر.

در حال حاضر “بسیاری متحده به نظر می رسد بودجه به عنوان اگر آنها را از 5 درصد به 10 درصد کاهش درآمد در سال مالی آینده” Walczak می گوید. “،که صادقانه خوش بینانه به نظر می رسد مگر اینکه ما می توانید ببینید نسبتا سریع بازگشت به محل کار برای بسیاری از مردم است.”

در برخی از اوهایو شهرستانها, حقوق و دستمزد کاهش در حال حاضر آغاز شده است.

سینسیناتی furloughed 1,700 کارگران است. و از اواسط ماه مارس دیتون است furloughed 470 کارکنان حدود یک در چهار نفر از اعضای نیروی کار خود را.

دیتون شهردار نان Whaley می گوید: این شهر در ابتدا با تمرکز بر کارکنان در نظر گرفته نمی بحرانی در طول یک بیماری همه گیر مانند کسانی که مشغول به کار در مراکز تفریحی و یا در جامعه توسعه است.

اما در حال حاضر شغل پلیس و آتش نشانان نیز در خط. دیتون می شود که 70 درصد از بودجه خود را از مالیات بر درآمد است دور انداختن آن سال 2020 بودجه و دستور سر گروه برای آماده سازی به کاهش شغل برای مقابله با پتانسیل درآمد کسری از 18٪.

“این اتفاق می افتد احتمالا در ماه ژوئن” Whaley است که معاون دوم رئیس جمهور ایالات متحده در کنفرانس شهرداران گفت: از این کار کاهش است. “اگر ما نمی تواند کمک از دولت فدرال ما در حال صحبت کردن در مورد کاهش به هر بخش,” او گفت:, و اضافه کرد “75% از ما و بودجه ما صرف در پلیس ، آتش نشانی و عمومی این نسخهها کار میکند به طوری که در آن همه پول است.”

اما این شهر نیروی انسانی کمی تکان دادن اتاق است.

“ما قطع 40 درصد از کارکنان ما در طول رکود بزرگ” او می گوید: “بنابراین وجود مقدار زیادی چربی در اینجا.”

هرگز بهبود از رکود اقتصادی بزرگ

بسیاری از دولت ها ساخته شده است که شیب کاهش شغل در طول رکود اقتصادی سال 2008 و در سال های بلافاصله پس از دیدم هرگز خود را از اشتغال به طور کامل بهبود می یابند.

سال 2013 متحده در حال ریختن حدود 170,000 شغل و پنج سال بعد متحده هنوز هم تا به حال حدود 132,000 شغل کمتر از آنها قبل از رکود رابین گفت.

اما کاهش کار ممکن است تنها راه برای مقابله با یک بحران اقتصادی است که برخی از مقامات محلی می گویند خواهد بود حتی بدتر از آنچه در این کشور در برخورد با 12 سال پیش.

“همه ما به یاد داشته باشید 2008 رکود” شهردار Garcetti لس آنجلس در دولت خود گفت: این شهرستان سخنرانی این هفته است. “تا به حال آن را اقتصادی بزرگترین ضربه از عمر ما و از آن صدمه دیده است. اما … این بزرگتر است و آن را بیشتر صدمه دیده است.”

گفت که شهر درآمد را بشدت کاهش یافته است و این شهرستان دارای قرض گرفته شده 70 میلیون دلار آن از صندوق ذخیره و منابع دیگر Garcetti گفت: آن غیر نظامی و کارگران مورد نیاز خواهد بود به را خاموش و 26 روز و بدون پرداخت – 10% دستمزد برش – در سال مالی آینده. شهر را نیز حفظ استخدام یخ در حال حاضر در محل.

“این اولویت من برای کاهش تعداد کردند روز به عنوان به زودی به عنوان ممکن است,” او گفت:, و اضافه کرد که او درخواست مقامات فدرال به آنها اجازه می دهد آن ضربه بزنید بودجه اضطراری و یا به طور مستقیم خاص امداد به شهرستانها.

شهرستانهای استان نیز احساس درد

در ویسکانسین و مالیات بر املاک و بزرگترین تکه از درآمد برای شهرستان و آنها بعید است که بلافاصله تحت تاثیر زمان رکود. اما یک شیب در فروش مالیات بر درآمد خواهد تلفات در مناطق مانند میلواکی و Dane, استان ها, که به طور معمول درآمد قابل توجهی از مسافران و همچنین گردشگران است.

“آنچه ما در حال حاضر شروع به دیدن هستند استخدام انجماد می گوید:” راب breathe network رئیس جمهور از ویسکانسین سیاست های فروم. “دیگر آن طول می کشد برای اقتصاد به دوباره بجای اول برگشتن من فکر می کنم بیشتر و بیشتر کشور را به نگاه furloughs و به طور بالقوه اخراج.”

برخی فصلی موقعیت مارس نیز پر نشده او می گوید: هزینه بهینه ساز است که شهرها و ایالات متحده نیز به نوبه خود به منظور حفظ شغل.

روز بارانی بودجه که بسیاری از دولت ها shored تا پس از رکود اقتصادی بزرگ نیز می تواند پر کردن حفره های بودجه و دفع اخراج.

در 2019, متحده تا به حال جمعی 75 میلیارد دلار در آن ذخایر رکورد مقدار رابین می گوید. دولت با متوسط اندازه صندوق می تواند پرداخت هزینه برای عملیات خود را برای تقریبا 28 روز فقط با کسانی که پس انداز.

آن را “خبر خوب متحده …که منبع به قرعه کشی در” رابین می گوید. “اما بسته به چه مدت و شدید این بحران بادها تا اینکه روز بارانی, بودجه تقریبا قطعا قادر خواهد بود برای پوشش دادن همه از کمبود بودجه است که در حال دیدن. بسیاری از ایالت ها باید بیش از آنها قبل از انجام … اما برخی کشورها بسیار کم و یا هیچ چیز واقعا نجات داد.”

دنبال Charisse جونز در توییتر @charissejones

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de