کالج ایالتی فلوریدا بازگشت به دانشگاه … به آرامی

همانطور که ما حرکت به این بی سابقه زمان دستیابی به یک مدرک دانشگاهی ارائه می کنند هر دو یک حس انسجام و حرکت مثبت به زندگی. دانش آموزان نیز باید احساس راحت و امن در محیط زیست خود را.

ماموریت کالج ایالتی فلوریدا, گاو دریایی-ساراسوتا است که به ارائه آموزش عالی به دانش آموزان به دنبال شیوه ای است که به بهترین وجه مناسب تنظیمات خود را برای دسترسی و ایمنی.

ما به آرامی باز دانشگاه های ما در این ماه از بازگشت بیش از 50 درصد از کارکنان اداری در ژوئن 22 و تعداد محدودی از دانش آموزان در تاریخ 25 ژوئن در تابستان ب اصطلاح دوره های آموزشی که نیاز به دست آموزش و پرورش است. ایمنی دانش آموزان ما اعضای هیات علمی و کارکنان اولویت ما است که ما در آغوش طبیعی جدید برای دانشگاه ما.

در ماه مه SCF تشکیل بازگشت به دانشگاه نیروی کار به تعریف چیزهایی که ما نیاز به انجام برای آماده سازی دانشگاه های ما برای بازگشت از ما پرسنل و دانش آموزان است. نیروی کار ایجاد یک رویکرد مرحله به مرحله به باز شدن دانشگاه های ما و ارائه توصیه هایی برای ایجاد فاصله اجتماعی در کلاس های درس ما زمینه های مشترک و فضای کار سیاست برای برخورد با COVID-19 نفر در محوطه دانشگاه و در نظر سنجی دانش آموزان در روش ارجح خود را برای گرفتن کلاس در این محیط.

ما همیشه قرار داده و ما نیازهای دانش آموزان اول و بررسی ارائه بینش بزرگ برای ما پاییز سال 2020 برنامه ترم. بر اساس نتایج بررسی های ما برنامه ریزی برای ارائه یک برنامه که در دیدار دانشجویی تقاضا به صورت آنلاین و به صورت دوره. ثبت نام دانشجویی تنظیمات را به درایو به تنظیمات برنامه.

ما هیجان زده به معرفی زندگی با SCF آنلاین, بازی آنلاین جدید روش زایمان. به صورت زنده از دانش آموزان را در کلاس های آنلاین در یک مجموعه با آموزش زنده از خود استاد و این فرصت را به ارتباط برقرار کردن با همکلاسی های خود را. هنگامی که ما تبدیل تقریبا تمام دوره های ما به صورت آنلاین در ماه مارس در واکنش به کروناویروس گیر ما می دانستیم که برخی از دانش آموزان نمی شد راحت با کمبود کلاس درس و تعامل است.

به زندگی به ارمغان می آورد در کلاس درس تجربه به دانش آموزان در حالی که اجازه می دهد آنها را به باقی می ماند در محیط زیست آنها ترجیح می دهند. این دانش آموزان همچنین می توانید با استفاده از SCF را قوی پشتیبانی آنلاین خدمات از جمله مشاوره و تدریس خصوصی.

به دانش آموزان آماده شدن برای بازگشت به سقوط کلاس ما می دانیم که بسیاری از آنها نهفته مالی توسط pandemic shutdown. دانش آموزان هنوز هم می تواند درخواست برای فدرال مراقبت در قانون بودجه از طریق SCF وب سایت: SCF.edu/StudentServices/FinancialAid/CARES_act.asp.

SCF بنیاد نیز COVID-19 دانش آموز اضطراری صندوق امداد برای کمک به دانش آموزان نهفته coronavirus. این صندوق هنوز بیش از $20,000 در دسترس به دانش آموزانی که ثبت نام برای تابستان یا پاییز دوره های آموزشی در SCF. بازدید scf-foundation.org برای کسب اطلاعات بیشتر و یا کمک مالی در حمایت از دانش آموزان ما.

SCF فراهم می کند تمام کالج های محلی و دانش آموزان فرصتی برای ادامه تحصیل در کالج. در حالی که برخی از دانش آموزان منطقه ممکن است تمایلی به بازگشت به مسکونی عالی آموزش و پرورش تنظیم در داخل یا خارج از دولت SCF فراهم می کند یک محیط امن برای حفظ پیشرفت به سوی یک رشته بدون در نظر گرفتن یک سال فاصله با ارائه دوره های اعتباری است که به راحتی نقل و انتقال به دانشگاه دولتی.

ما در حال ورود به یک محیط جدید و من مطمئن هستم که ما با قرار دادن این اقدامات در محل برای اطمینان از امن و یادگیری در محیط کار برای ما دانشجویان و اعضای هیات علمی و کارکنان.

ناتو آماده است تا به نقش پیشرو در جامعه ما تجدید حیات از coronavirus بیماری همه گیر.

کارول Probstfeld است که رئیس جمهور از کالج ایالتی فلوریدا, گاو دریایی-ساراسوتا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>