دولت فدرال پروب مزایای بیکاری سیستم — اما خواهد شد که رفع آن ؟

آنچه که اتفاق می افتد با اخیر فدرال و ایالتی درخواست برای تحقیقات به فلوریدا بیکاری سیستم ؟ ظاهرا هیچ چیز نیست.

با استناد به انفعال توسط فلوریدا رهبران برای رفع این دولت را فلج مزایای بیکاری سیستم ایالات متحده سنسور. چاک شومر D-نیویورک Ron Wyden D-اورگان در ژوئن 8 به نام برای ایالات متحده بازرس کل رونالد دال به بررسی دولت را پاره بیکاری خالص ایمنی خواستار آن را “منحصر به فرد فقیر است.”

که به دنبال یک اطلاعیه توسط رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در ممکن است که او تا به حال به دستور دولت رئیس بازرس کل را نیز بررسی مزایای بیکاری سیستم او خودش را به تمسخر عنوان “jalopy.” DeSantis خواسته برای این کاوشگر پس از کمیسیون کشاورزی و خدمات مصرفی نیکی سرخ شده تنها دموکرات فلوریدا کابینه با ارسال نامه ای به مدیر سازمان بازرس کل درخواست برای “بررسی پتانسیل سوء مدیریت از اتصال بیکاری سیستم.”

همه, همراه, هر چند یکی از فلوریدا رهبر است که تا به حال بزرگترین دست در ایجاد این سیستم است که در خط مقدم ماه از نا امیدی و خشم و تمسخر توسط فلوریدا است و سکوت. به گزارش ایسنا ، ریک اسکات ریاست بر ایجاد بحث برانگیز سیستم در سال 2011 در حالی که او به عنوان دولت فرماندار.

اسکات نه به طور مستقیم اظهار نظر در شکست در مزایای بیکاری سیستم او وقف به جانشین او DeSantis. اما در حالی که او باقی می ماند و مادر دیگران می گویند مقدار زیادی. سوال floridians تماس با پرسیدن هر چند که آنها در حال گرفتن به قلب مشکل ؟

در حال حاضر بیکاری سیستم تبدیل به فوتبال سیاسی ایران.

شومر و Wyden اصلی بررسی درخواست ذکر شده به عنوان یکی از دلایل دولت “شکست به روند نرخ بیکاری و ارائه مزایای در یک مد به موقع و اینکه آیا آن بیکاری برنامه های در حال اجرا مطابق با دستورالعمل های تاسیس شده توسط مراقبت عمل می کنند.”

در تناقض وسرد به یک بیانیه DeSantis در مارس 19 کنفرانس مطبوعاتی که 99 درصد از واجد شرایط ادعا کرده بود پرداخت شومر و Wyden گفت که بین 15 مارس و ژوئن 8 تنها 28 درصد از مطالبات پرداخت شده بود. آنها بیشتر درخواست دال نگاه به یک 2019 گزارش توسط یک ایالت فلوریدا حسابرس که “مشکلات جدی در سیستم دقت و بهره وری و امنیت است.”

DeSantis به سرعت رد تماس توسط سنا دموکرات ها برای تحقیقات به عنوان “حزبی است.” اما مدت کوتاهی پس از آن در ژوئن 17, وزیر بهداشت ، چارلز Grassley یک آیووا جمهوری خواه آیوا و رئیس کمیته سنا در امور مالی خود را تکرار دموکراتیک همکاران تماس برای تحقیقات.

در نامه خود به داهل Grassley گفت که به منظور جلوگیری از عمل است که “می تواند به عنوان انگیزه های سیاسی,” بازرس کل باید گسترش تحقیقات شامل کشورهای دیگر نیز هست.

اما فلوریدا شومر و Wyden با اشاره به مشکلات منحصر به فرد. آن را “تنها دولت در این کشور که صندوق اعتماد به دست آورده پول” بین 1 مارس و آوریل 16 — زمانی که دولت در مستند و “باید ramping تا آن پرداخت مزایای بیکاری و که در آن یک کاهش در دولت صندوق خواهد بود انتظار می رود.”

اما به جای پرداخت ادعا می کند یکهو فلوریدا برگزار شد بر روی بودجه این نامه گفت: محروم فلوریدا از توانایی پرداخت اجاره خود را و یا قرار دادن مواد غذایی بر روی جداول خود را در حالی که دولت نرخ بیکاری صندوق رشد 17 میلیون دلار.

در حال حاضر به عنوان از 30 ژوئن و با برخی از 2.8 میلیون نفر نرخ بیکاری هنوز پرداخت نشده دولت raked در بیش از 21 میلیون دلار در بهره پول اختصاص داده شده توسط دولت فدرال برای فلوریدا بیکار.

“فلوریدا است که دولت تنها در این کشور که صندوق اعتماد به دست آورده پول در آن زمان دوره” شومر و Wyden گفت:, و اضافه کرد که “با وجود هشدارهای مکرر دولت از حسابرسان” مشکلات بیکاری سیستم رفته اند unaddressed قبل از COVID-19.

کمک در افق

یک ماه پس از شومر و Wyden اولیه درخواست بیکار فلوریدا به دنبال کمک های مالی هستند و نزدیک به یک قطعنامه. گوشی را در بخش فرصت های اقتصادی باقی می ماند مسدود آنلاین سیستم است که هنوز هم غیرمنتظره و مزایای هنوز ساخت آن به همه کسانی که واجد شرایط هستند.

بعلاوه وجود خواهد داشت بدون کمک از آمدن بازرس کل ایالات متحده اسکات دال. در تاریخ 21 ژوئن دال پایین پا — اما نه قبل از هشدار یک خانه در ایالات متحده نظارت فرعی از “مقادیر قابل توجهی از تقلب” در حالت بیکاری سیستم.

دال موقت جانشین لری ترنر در پاسخ به شومر و Wyden در ژوئن 26 حرف است که شامل یک کپی از دولت فدرال مارس 15 Pandemic پاسخ نظارت طرح است. به عنوان بخشی از مراقبت در عمل این طرح ارائه شده خود را با 25 میلیون دلار برای نظارت بر اجرای مناسب از گسترش بیکاری برنامه های بیمه در سراسر کشور.

نکته گم شده از ترنر پاسخ گفته شد هر گونه تعهد واقعی به نگاه به فلوریدا عدم پرداخت ادعا می کند. به جای طرح در درجه اول با تمرکز بر استراتژی به سر و گوش آب مدعی تقلب مانند ساختگی کارفرمای طرح و سرقت هویت. آن را نیز غفلت به ذکر است هر گونه اقدام خاص به فلوریدا و یا اذعان به وجود و یا تا چه حد دولت را با مشکلات گسترده.

وقتی پرسیده شد که اگر آنها راضی بودند ترنر پاسخ هر دو شومر و Wyden کاهش یافته است به نظر. Grassley نیز پاسخ نمی دهند به چندین درخواست برای نظر. ترنر نیز نادیده گرفته شده پاسخ به یک درخواست برای تایید اگر یک بررسی در حال وقوع است و یا برنامه ریزی شده است.

در حالی که عدم پاسخ در سطح فدرال است و خسته کننده و چه حتی بیشتر مربوط به برخی از فلوریدا است که خود را در ایالات متحده سناتور اسکات و همکار فلوریدا سناتور مارک کرک جمهوری خواه مارکو روبیو باقی مانده تقریبا سکوت در مورد این مسئله کرده اند و تا کنون موفق به تقاضا اقدام از DeSantis.

“اگر وجود دارد یک انتخابات برای DeSantis در این سال او بود گفت:” هلنه آبرامز یک طراح گرافیک مستقل برای 30 سال است که تلاش ناموفق از مارس 22 برای دسترسی به مزایای بیکاری. “DeSantis و اسکات سرزنش یکدیگر است. من فکر نمی کنم آن طول می کشد یک جراح مغز به درک که آنها نمی خواهند این ثابت زیرا آنها فقط می خواهم برای باز کردن کسب و کار, حتی اگر آن صدمه زدن به آنها را. آنها اهمیتی نمی دهند.”

اسکات قطعا گرفته شده سهم خود را از فلک بر روی سیستم او طراحی و اجرا شود در حالی که فرماندار. در ماه مه DeSantis که به طور غیر مستقیم مقصر اسکات برای آن نقایص گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که او را فلوریدا بازرس کل به آن نگاه کنید.

“رفتن وجود دارد به عنوان یک کل بررسی است که رفتن به نیاز به انجام شود در مورد چگونگی ایالت فلوریدا می تواند پرداخت $77 میلیون برای این چیزی که” او گفت:.

اما زمانی که خواست در صورتی که تحقیق و تفحص انجام خواهد شد و یا محل DeSantis’ دفتر پاسخ نمی دهند به جای حمل و نقل درخواست به سوابق گروه که موفق به ارائه هر گونه اطلاعات. یک درخواست مشابه به فلوریدا بازرس کل نیز بدون جواب رفت.

سیاست های حزبی?

بر خلاف ظواهر ظاهری استدلال بیش از فلوریدا فلج بیکاری سیستم به طور کامل تقسیم شده و در امتداد خط حزب. در مارس 2019 وقتی فلوریدا نرخ بیکاری تنها در حدود 3 درصد گسل در سیستم کمتر آشکار است. اما زمانی که بیکاری 14.5 درصد در مارس سال 2020 آن ترک تقسیم باز. و DeSantis بود سریع به پرتاب همکار جمهوریخواه اسکات به آنها.

DeSantis نیز روشن بیکار خود را, هر دو حزب دموکرات و جمهوریخواه گفت: دلیل اصلی متقاضیان دریافت هستند مزایای دلیل است که آنها به اشتباه پر کردن فرم.

اسکات در ضمن برگزار شد به هیچ مشت در مارس 22, op-ed برای فاکس نیوز که در آن bashed 48 همکار سناتورهای هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات که امضا مارس 27 مراقبت عمل بسته محرک برای بخش ارائه شده است که به طور موقت $600 هفتگی مزایای بیکاری.

“مطمئنا هیچ فرد بزرگسال مسئول یا مقام برگزیده را به نفع چنین برنامه دولت در ایجاد یک منحرف بازدارنده برای بازگشت به کار هنگامی که آن را امن برای انجام این کار و ما دوباره شروع به باز کردن اقتصاد ما,” او نوشت.

اسکات در ادامه گفت که به جای مکمل مزایای بیکاری در طول coronavirus مرتبط با مستند خانواده ها باید یاد بگیرند به پایان می رسد دیدار با انجام کارهایی مانند قطع کوپن برش خود را چمن و استفاده مجدد از فویل آلومینیوم.

شومر و Wyden هر دو طرفداران $600 فدرال مکمل در نامه خود قرار داده و سرزنش مستقیما بر روی شانه ها از اسکات که در سیستم ایجاد شده و DeSantis که مسئول آن امروز است.

“با وجود این سیستم را به خوبی مستند شده مشکل از انفعال فعلی و گذشته فرمانداری دولت در فلوریدا چپ FLDEO به طور کامل آمادگی برای پاسخ به رکورد افزایش نرخ بیکاری ناشی از یک بیماری همه گیر” آنها نوشت.

اسکات کاهش یافته و چندین درخواست برای اظهار نظر برای این مقاله و یا ارائه جزئیات در مورد چه چیزی او انجام شده است برای اطمینان از واجد شرایط فلوریدا خواهد خود را دریافت مزایای بیکاری. اما او با ارائه این بیانیه به شرح زیر:

“سناتور اسکات افتخار به کار با همکاران خود به تصویب مراقبت عمل می کنند که افزایش مزایای بیمه بیکاری با 600 $در هر هفته و تمدید مزایای 16 هفته و او باقی می ماند متمرکز در ساخت مطمئن شوید که کارگران و کسب و کارهای کوچک رنج می برند از اثرات coronavirus می توانید از حمایت آنها نیاز دارید. سناتور اسکات را در ادامه کار با همکاران خود و دولت و رهبران دولت برای کمک به افرادی که صدمه دیده اند این بحران است.”

روبیو نیز کاهش یافته است چندین درخواست به صحبت می کنند برای این مقاله ارائه یک نظر بر تعهد خود به بیکار فلوریدا و یا هر سند اقدام او گرفته شده است برای اطمینان از مردم دریافت مزایای رفتن به جلو.

آقای جان لوئیس فرانکل, D-وست پالم بیچ شده است که منتقدان بیکاری سیستم گفت که او نگران است در شخص او قانونگذاران’ عدم عمل است.

“DeSantis صرف توجه زیادی به سعی کنید به باز کردن کسب و کار به سرعت و نادیده گرفتن مردمی که نیاز به کمک به او گفت:” در تماس تصویری سهشنبه با ترکیبات و دیگر رهبران دموکرات. “چرا این قدر پیچیده است ؟ ما در یک بیماری همه گیر. چرا این دولت ساخت آن را بسیار دشوار است برای به دست آوردن منافع مردم نیاز به زندگی می کنند؟”

دیگر دموکرات بود و در کنگره ایالات متحده تد داچ D-Boca Raton, باید گفت: وقت آن است که برای هر کس برای جلوگیری از قرار دادن سرزنش و فقط رفع مشکلات.

“شما نمی توانید سرزنش فرماندار سابق و یا دولت فدرال گفت:” از DeSantis’ تلاش برای منحرف کردن مسئولیت برای سیستم چگونه عمل می کند امروز. “هیچ یک از کسانی که کار کنه. رک و پوست کنده فرماندار باید عذر خواهی به هر بیکار Floridian. همه راهها به فرماندار عمارت در این است.”

آبرامز که هنوز بیکار و می گوید او صرف ساعت های بی شماری هر روز برای مبارزه با مزایای گفت که او آماده است به اجازه اسکات و روبیو کردن به راحتی. و دیگران او را تشویق می کند که در موقعیت خود را به صدایشان شنیده شود.

“مردم نیاز به شروع به تماس با آنها را,” او گفت: از اسکات و روبیو. “ما واقعا باید شروع به بمباران آنها.”

@WendyRhodesFL

[email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>