مقامات دولتی بالا بردن شک و تردید در مورد سرپرست سقوط

از شیوه های حرفه ای خدمات با صدور یادداشتی که پیشنهاد رسیدگی به سابق ساراسوتا سرپرست تاد Bowden مغرضانه بود از شروع.

فلوریدا وزارت آموزش و پرورش تعیین کرده است که اتهامات علیه سابق ساراسوتا مدارس سرپرست تاد Bowden حکم نیست و تحقیقات بیشتر و در نادر حرکت سازمان حفاظت محیط زیست آشکارا سوال مشروعیت این تحقیقات که منجر به Bowden استعفای.

Bowden مذاکره حل و فصل و استعفا داد به عنوان سرپرست در ماه دسامبر به عنوان هیئت مدیره مدرسه وزن اتهامات که او را نادیده گرفته و شکایت خود را بالا معاون اذیت و آزار جنسی Cheraina بونر یک معاون اداری.

Bowden خروج شتاب شد توسط یک محکم در خارج از تحقیقات انجام شده توسط iphone hacks محل کار محققان به این نتیجه رسیدند که سرپرست نادیده گرفته بود بونر را درخواست برای کمک حتی به او گفت: او می ترسید برای او زندگی است.

با این حال سازمان حفاظت محیط زیست را بررسی مقدماتی از Bowden مورد آن صادر شد در ژوئن 22, آمد به مقدار نتیجه گیری های مختلف.

نه تنها سازمان حفاظت محیط زیست به دنبال یک مورد در برابر Bowden بررسی در زمان بسیار غیر معمول مرحله انعقاد است که خارج از رسیدگی به Bowden ممکن است مغرضانه از شروع.

شیوه های حرفه ای آژانس ارشد سفت Kosec جونیور متصل بدون علامت سند به نامه با یک جدول زمانی از وقایع است که پاک Bowden و سوال یکپارچگی iphone hacks را بررسی است.

“خارج از شرکت به نظر می رسید برای نشان دادن نشانه هایی از تعصب نسبت به بونر. من اشاره کرد که زمانی که آنها در مصاحبه بونر آنها خواسته او را پیشرو سوالات اساسا تغذیه او پاسخ” Kosec نوشت. “هنگامی که آنها در مصاحبه Bowden, اما, سوال شد و نزدیک به یک دادستان است.”

روز دوشنبه Bowden گفت: این گزارش یک “علامت تعجب” در زندگی حرفه ای او در ساراسوتا و هیئت مدیره مدرسه معاون رئیس Shirley Brown گفت: سازمان حفاظت محیط زیست گزارش تبرئه سابق سرپرست.

“من تا به حال هیچ شک و تردید از همان آغاز که من بهترین من می تواند تحت شرایط زیر در منطقه سیاست” Bowden گفت.

ویکی iphone hacks که رهبری این تحقیقات نمی تواند از نظر دوشنبه ،

نتیجه گیری های مختلف

Bowden استعفای آمد و به عنوان یک نتیجه از یک به آرامی اتفاق می افتند قصههای مربوط به اتهامات که افسر ارشد عامل جف Maultsby شد اذیت و آزار جنسی دستیار او بونر ارسال او نامناسب پیام های متنی, ساخت جنسی و نظرات و در نهایت ارسال یک پیام او در نظر گرفته و تهدید زمانی که او مطرح شده امکان گزارش او.

اولیه تحقیقات به این نتیجه رسیدند که Bowden کشیده پاهای خود را بر روی راه اندازی یک بررسی. بونر رفت و به Bowden در تاریخ 12 آوریل 2019 و برخی از نگرانی های اولیه با او.

پس از هفته ها رفت و با ظاهر هیچ اقدام بونر رفت و به Bowden دوباره در مارس 8. در این جلسه Bowden گفت که او آموخته است که Maultsby ارسال بونر یک متن گفت: “Snitches دریافت بخیه” همراه با یک مقاله در مورد whistleblower بودن به قتل رساندند.

Maultsby باقی مانده بونر مستقیم استاد راهنما تا 24 مه زمانی که مسئولان مدرسه متوجه شدند که هرالد تریبون به حال ارائه سوابق درخواست برای شکایت کیفری بونر ثبت کرده بود با Sarasota County Sheriff ، که در آن نقطه Bowden منتقل Maultsby به بخش دیگر.

Iphone hacks به این نتیجه رسیدند پاییز گذشته که Bowden حال به دنبال یک “معقول” دوره عمل و نادیده گرفته بود مشروع آزار و اذیت جنسی شکایت.

سازمان حفاظت محیط زیست به این نتیجه رسیدند که Bowden را با تاخیر پاسخ تا حد زیادی با توجه به او را گرفتن اطلاعات در بیت و قطعات و بونر عدم تمایل به پرونده شکایت نوشته شده. در آن زمان او گفت که او نمی خواست به شکایت چرا که هیچ یک از گزینه های روی فرم شکایت همسان وضعیت او.

“خیلی از این تاخیر ناشی از بونر امتناع به نوشتن یک شکایت و عدم ارائه کامل اطلاعات” یادداشت متحده است.

سازمان حفاظت محیط زیست تصمیم به شامل یک جارو exoneration در یک unsigned یادداشت توضیح داده شد که بسیار غیر معمول و “عجیب و غریب” توسط تعدادی از کارشناسان حقوقی در روز دوشنبه.

عضو هیئت مدیره مدرسه Bridget زیگلر گفت که او می خواهد به دانستن نوشت که این یادداشت اما حتی بیشتر از آن است که او می خواهد برای قرار دادن Bowden-Maultsby عصر پشت منطقه است.

“هزینه های غیر مستقیم این است که عدم اعتماد” زیگلر گفت. “است که من تمرکز است که ما همچنان به حرکت رو به جلو با جامعه ما است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>