دولت کارگران به افزایش پرداخت به بودجه مذاکرات شروع

3 درصد دولت کارگر پرداخت افزایش است و بر اساس توافق با مجلس نمایندگان و سنا بودجه شديد اما بزرگتر معلم افزایش حقوق بسته باقی می ماند بی قراری.

تالاهاسی — 3% در سراسر-هیئت مدیره افزایش حقوق برای کارکنان دولت ظهور به عنوان یکی از اولین معاملات حل و فصل به عنوان مذاکرات آغاز شده و روز شنبه بین مجلس نمایندگان و سنا conferees در تلاش برای نهایی کردن یک حدود 92 میلیارد بودجه دولت است.

پرداخت افزایش به ندرت داده شده و به دولت کارمند عمومی نیروی کار توسط جمهوریخواهان کنترل مجلس قانونگذاری.

اما مجلس نمایندگان و سنا در اوایل این سال انتخابات هر دو آمد تا با دوئل پرداخت افزایش پیشنهادات و شامل آنها را در نقشه بودجه دو طرف در حال حاضر در تلاش برای آشتی دادن.

به ایران آغاز شد شنبه مجلس سنا بودجه رئیس راب Bradley, R-فلمینگ جزیره گفت: 3 درصد در سراسر-هیئت مدیره تقویت شده سنا رویکرد موافقت شد ،

“گفته شده است که جنگ جهنم است اما حفظ صلح است که آسان یا” مجلس خوزه الیوا, R-میامی گفت: بودجه های مذاکره کننده به عنوان آنها شروع شد.

اکثر کارکنان دولت را دریافت کرده اند پرداخت را افزایش می دهد تنها در دو تا از 12 سال گذشته از دست داده و 3 درصد از حقوق خود را به حقوق بازنشستگی کمک های مورد نیاز توسط قانونگذاران جمهوریخواه کنگره در سال 2011.

با توجه به وزارت امور خارجه مدیریت خدمات وجود دارد حدود 90000 کارکنان دولت و پرسنل سیستم.

پرداخت افزایش بود و در میان تعداد انگشت شماری از مسائل حل و فصل به عنوان قانونگذاران رویکرد قانونی جلسه اخر مسابقه. قوه مقننه نهایی برنامه ریزی شده روز جمعه است اما قانونگذاران در حال حاضر صحبت کردن در مورد تمدید این مهلت با یک زن و شوهر از روز.

در میان معاملات قطع شد تصمیم به سرمایه گذاری بحرانزده بازدید فلوریدا دولت توریستی آژانس بازاریابی برای یک سال دیگر 50 میلیون دلار به صندوق دولت برنامه مسکن مقرون به صرفه در آن $387 میلیون خانه رها کردن تلاش ها برای سیفون کردن پول برای خرج کردن در جای دیگر در بودجه.

الیوا به دنبال از بین بردن بازدید فلوریدا و دولت قانون است که آژانس مجموعه به پایان می رسد ژوئن 30. اما که با خاموش کردن تاریخ خاصی برای کشیده می شود یک سال دیگر به عنوان آژانس تساوی دیگر قسط از آن زمان 50 میلیون دلار بودجه است.

اما به گفته او هنوز هم پرسش که چرا دولت این است که با قرار دادن مالیات دهندگان دلار به صنعت گردشگری بازاریابی است.

“بازدید فلوریدا سزاوار اعتبار برای, بازاریابی, حداقل در داخل قوه مقننه” اولیوا گفت. “آنچه آنها در خارج باقی خواهد ماند و در شک به نظر من برای همیشه.”

خط پایین در پرداخت بهره برای معلمان که رژیم صهیونیستی. ران DeSantis اول قرار داده و در این بازی نیز حل و فصل شد شنبه شب. اما در $500 میلیون آن می افتد کوتاه از $602 میلیون برنامه ریزی فرماندار مشخص شده است.

اضافی 300 میلیون دلار جایزه طرح برای مدیران و معلمان که به دنبال DeSantis نیز شده است را از روی میز در حالی که برای. نه خانه و نه سنا حمایت کرده و آن را در خود رقیب بودجه پیشنهاد شده است.

در حالی که مجلس تا به حال تحت فشار قرار دادند برای $650 میلیون دلار برای معلم پرداخت خانه PreK-12 تخصیص رئیس کریس Latvala R-ویکی گفت: طرف او پذیرفته سنا 500 میلیون دلار ارائه دهد.

جزئیات نحوه افزایش توزیع خواهد شد هنوز به طور نهایی Latvala گفت. DeSantis هدف این بود که صرفا به منظور بالا بردن حداقل حقوق معلم در فلوریدا به $47,500 بود که چشم نواز شکل است که می تواند فلوریدا دوم تنها به نیوجرسی در میان دولت برای مربیان پایه پرداخت.

اما بسیاری از مدارس تحت فشار قرار دادند در برابر فرماندار ایده پیوست فلوریدا انجمن آموزش و پرورش دولت بزرگترین اتحادیه معلمان که تمسخر DeSantis برنامه ریزی برای انجام هر کاری برای معلمان با تجربه.

هر دو مجلس نمایندگان و سنا مقابله DeSantis با تخصیص بخشی از حقوق خود را افزایش گلدان کهنه کار معلمان است. Latvala گفت که او فکر خانه را قوی تر با رویکرد کمک به معلمان با تجربه خواهد بود بخشی از طرح نهایی هنوز هم به کار بیرون میان قانونگذاران.

“پنج صد میلیون دلار است که قطعا چیزی برای افتخار” Latvala گفت.

خانه-سنا کنفرانس کمیته بودند به کار از طریق آخر هفته با کامینگز و برادلی مصرف بیش از بودجه نهایی-تهیه اوایل بعد از ظهر دوشنبه.

فلوریدا دارای یک قانون اساسی, نیاز 72 ساعته مدت زمان انتظار بین زمان بودجه به توافق و منتشر شده و زمانی که رای نهایی را می توان در مجلس نمایندگان و مجلس سنا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>