اقامت در خانه سفارش تمدید مارس 18

مینه سوتا اقامت-در-صفحه اصلی منظور خواهد شد گذشته از طریق حداقل 18 مه استار تریبیون گزارش. رژیم صهیونیستی. تیم Walz اعلام خواهد کرد و در توضیح تصمیم خود را در طول جلسه توجیهی روزانه پنج شنبه بعد از ظهر. Minnesotans دستور داده شده است به ماندن در خانه های خود را — با استثنا برای خرید مواد غذایی, پزشکی, ضرورت و تفریح در فضای باز — پس از 27 ماه مارس است.

بیش از 5000 Minnesotans باید آزمایش مثبت برای کوروناویروس (از 70,000-به علاوه آزمون اداره) و بیش از 1000 نفر در بیمارستان بستری شده است برای درمان با توجه به مینه سوتا وزارت بهداشت. این COVID-19 ویروس کشته و 343 نفر در اینجا از اولین گزارش, مرگ, مارس 21.

ساکنان 70 سال یا مسن تر را تا 21 درصد از موارد تایید شده اما 83 درصد از مرگ و میر در مینه سوتا به عنوان ویروس از طریق جمعیت در امکانات زندگی کمک. جوانترین فرد به مرگ در اینجا از coronavirus بود فقط 30 بود اما دیگر مسائل مربوط به سلامت.

روز چهارشنبه یک گروه کوچک از صاحبان کسب و کار طرح دعوی در دادگاه به چالش کشیدن Walz سفارشات به دنبال حکم دادگاه اجازه می دهد تا میله ورزشگاه و دیگر را تحت تاثیر قرار کسب و کار برای بازگشایی شده است. برخی از 560,000 ساکنان اینجا باید زمینه برای مزایای بیکاری.

هفته گذشته Walz صدور یک فرمان اجرایی اجازه می دهد تقریبا 100,000 Minnesotans به بازگشت به کار در فرد عمدتا در تولید و صنعت نور مشاغل. همه افرادی که می توانند به ادامه کار از راه دور دستور به انجام این کار.

ما در این پست به روز رسانی به عنوان اطلاعات بیشتر در دسترس می شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>