Steube خوش بینانه در دوم مراقبت عمل

در کنگره ایالات متحده گرگ Steube گفت که او “محتاطانه خوشبین” است که یک دوم مراقبت عمل خواهد پاس او به عنوان پذیرفته روح سازمانی جایزه از آمریکا اتاق بازرگانی است.

جنوب ساراسوتا کانتی — کنگره ایالات متحده گرگ Steube روز پنجشنبه گفت که او “محتاطانه خوشبین” است که دولت فدرال را تصویب یک دوم مراقبت عمل بسته محرک هنگامی که کنگره تشکیل مجدد هفته آینده به مدت دو هفته قبل از مصرف در تابستان استراحت در ماه اوت است.

“من خوشبین هستم چرا که دولت می خواهد آن را انجام داده” Steube گفت: در شمال منطقه بندر اتاق بازرگانی شبکه در ظهر ناهار را در کشت و زرع گلف & باشگاه کشور که در آن او همچنین موفق به دریافت “روح سازمانی” جایزه از آمریکا اتاق بازرگانی است. “من فقط فکر می کنم ما در یک قطبی سیاسی محیط زیست در حال حاضر و مردم در حال رفتن به سعی کنید به سیاست و این یک مسئله سیاسی و نه آنچه که بهترین برای کشور است.”

Steube دریافت روح سازمانی جایزه برای برگزاری نمایشگاه یک رکورد رای گیری که مناسب برای کسب و کار.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب نورث پورت اخبار

Steube کمک کرد تا اطمینان حاصل شود که ارائه خواهد رخ می دهد در نورث پورت نشست. Brince منینگ یک مدیر منطقه جنوب شرقی ایالات متحده اتاق بازرگانی به نظر می رسد عملا از طریق یک اتصال تسهیل Cowork کندو-شمال بندر.

منینگ توضیح داد که ایالات متحده مجلسی “آرا” کارت امتیازی است که بر اساس 20 درصد در bipartisanship و رهبری و 80 درصد در رای گیری ثبت در 18 کلیدی آرا.

در میان چیزهای دیگر Steuble کمک به تصویب قانون بهبود نظارت و پاسخگویی از تنها منبع قرارداد بسته بازنشستگی پوشش شکاف کمک به شرکت های کوچک, استخر, پایتخت لغو کادیلاک مالیات 40% مالیات بر سخاوتمندانه ترین کارفرما-ارائه برنامه های بیمه درمانی و کمک به گذشته ایالات متحده-مکزیک-کانادا توافقنامه تجارت

Steube گفت: در میان چیزهای دیگر معامله کمک خواهد کرد شیر و مرکبات تولید کنندگان کالاهای خود را به فروش بیشتر رقابتی در مکزیک و کانادا بازار و افزایش کل کشور به تولید ناخالص داخلی.

“این رفتن به اضافه کردن حدود نیم-یک-درصد به تولید ناخالص داخلی کل کشور ما فقط این تجارت ایران” Steube گفت. “این معامله تجاری که گذشت تاریخی است.”

Steube همچنین صحبت در مورد چشم انداز برای اتاق محلی و گردشگری حفاظت از قانون یک لایحه دو حزبی او همکاری اسپانسر با نیوهمپشایر دموکرات در کنگره ایالات متحده کریس Pappas, که اجازه می دهد اتاق های بازرگانی به واجد شرایط برای چک حفاظت از برنامه بودجه است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط ارل Kimel

Steube گفت: در نظر او این بود که نظارت اتاق خارج شدند از PPP فرآیند وام و تاسف این واقعیت است که اصلاحات به عمل اصلی از طبقه اجازه نداشتند.

“من فکر می کنم در برخی از نقطه وجود خواهد داشت یکی دیگر از مراقبت در بسته و من پیش بینی می کنند در صورتی که لایحه مستقل نمی کند که زبان را شامل می شود در برخی از لایحه ای که ما را وادار به مذاکره از طریق فرایند” Steube گفت.

Steube انتخاب شد به نمایندگی از 17 کنگره منطقه در سال 2018 زمانی که او را شکست داد و دموکرات آلن Ellision — که زد در محل اواخر مارس فریمن که فوت سپتامبر. 23, 2018.

در این سال Steube خواهد کرد از صندلی خود را در برابر الیسون و تئودور موری مستقل.

وطن جمعیت در اتاق ناهار بود به خصوص سپاسگزار از Steube کار در واشنگتن دی سی

دولت هرزه جیمز بوکانان اشاره کرد که به عنوان یک صاحب کسب و کار کوچک خود روح سازمانی جایزه نوع جایزه او می خواهم محلی کنگره به نفع خود.

“با تشکر از شما برای ما به یک صدا.”

نورث پورت معاون شهردار جیل لوقا گفت که در حالی که این جایزه شد کسب و کار مبتنی بر او سپاسگزار از چه Steube شده است باز به این شهر نیاز دارد.

“راه او را خدمت شهر ما آن را بسیار طولانی را به گوش دادن به کنگره Steube به می دانم که او یک راست تیرانداز” لوقا گفت. “و هنگامی که شما در وسط از همه گیر آن را یک راست تیرانداز است که شما می خواهم به خود را نماینده.

“او مبارزه می کند برای شما در تمام طول روز و ارتباط چیزی جز حقیقت و واقعیت است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>