Steube به دریافت ما مجلسی جایزه

شمال منطقه بندر اتاق بازرگانی در حال حاضر روح سازمانی جایزه به نماینده ایالات متحده در جولای 16 ناهار.

شمال بندر — بندر شمالی منطقه اتاق بازرگانی در حال حاضر خواهد شد در کنگره ایالات متحده گرگ Steube روح سازمانی جایزه از آمریکا اتاق بازرگانی به برجسته کردن آن در جولای 16 شبکه در ظهر ناهار سرويس رايگان فورشيرد در کشت و زرع گلف & باشگاه کشور.

ناهار خواهد بود از 11:30 صبح تا 1 بعد از ظهر کشت و زرع گلف & باشگاه کشور واقع شده است و در 500 Rockley بلوار ونیز.

پذیرش $15 برای اعضای اتاق و 20 دلار برای nonmembers.

به دنبال فاز 2 دستورالعمل تمام ثبت نام و پرداخت مورد نیاز هستند آنلاین در پیش در northportareachamber.com صفحه حوادث است که می توان در اینجا یافت نشد: https://bit.ly/2O8iZrP.

هر شرکت کننده خواهد بود موضوع را به یک تماس با ما چک دما و کسانی که با حرارت از 100.4 درجه یا بیشتر نمی شود مجاز به شرکت در.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب نورث پورت اخبار

از شرکت کنندگان خواسته خواهد شد که آیا آنها به تازگی از سفر خارج از فلوریدا و یا تا به حال اخیر در تماس با هر کسی که در حال حاضر مثبت برای COVID-19.

افرادی که احساس بیمار خواسته می شود نه حضور.

ماسک تشویق می شوند. اجتماعی فاصله صندلی اجرا خواهد شد و ضد عفونی کننده دست ارائه خواهد شد در این بررسی در پشت میز.

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 941-564-3040.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>