ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

سابق دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مدیر عامل و رئیس استراتژیست استیو Bannon با استفاده از یک جت خصوصی ظاهرا متعلق به یک ثروتمند تاجر چینی به پرواز به رویدادهای ترویج جمهوریخواه کنگره نامزدها در سال 2018 است.

قبلا گزارش نشده پروازها می تواند اجرا گرفتار یک کمپین سرمایه گذاری قانون است که میله های خارجی پول از انتخابات در ایالات متحده با توجه به مبارزات انتخاباتی کارشناسان امور مالی هر چند آن را به عوامل متعددی بستگی دارد که شناخته شده نیست. یکی از ناشناختهها است که آیا Bannon پرداخت Guo Wengui — این تاجر چینی که از منتقدان چینی رژیم و کسی که با او دیگر گزارش مالی روابط — برای استفاده از جت.

Bannon پرواز در جت های بمب افکن بیان جهانی است که می تواند در صندلی تا 13 نفر به 2018 حوادث حمایت از نامزدهای جمهوریخواه در نیومکزیکو و آریزونا. او همچنین پرواز در آن به مکزیکو سیتی و نیویورک و احتمالا به شهرهای دیگر. پرواز تایید شد فیلم گرفته شده برای “آستانه” یک 2019 مستند در مورد Bannon و توسط ویدئوها از Guo در هواپیما, مصاحبه و FAA پرواز سوابق به دست آمده از طریق قانون آزادی اطلاعات.

“خارجی-ملی ممنوعیت وسیعترین ممنوعیت در مبارزات انتخاباتی فدرال قانون” گفت: Brett Kappel دولتی امور شریک در Akerman, قانون شرکت صحبت به طور کلی. “آن را ممنوع اتباع خارجی از هر گونه کمک و یا کمک مالی در ارتباط با هر انتخابات در ایالات متحده است. همچنین مانع اتباع خارجی از ساخت در نوع سهم مانند پرداخت پول برای مبارزات انتخاباتی مربوط به سفر است.”

همان قانون نیز ممنوع دریافت چنین کمک مالی. Bannon را یکی از راه سفر از نیویورک به نیومکزیکو به تنهایی خواهد بود به ارزش حدود $35,000 با توجه به منشور جت نرخ.

وکلای Bannon و Guo (که همچنین به عنوان شناخته شده مایل Kwok) نه اختلاف است که Bannon استفاده می شود این تاجر چینی هواپیما برای سفر. اما Cleta Mitchell, یک وکیل به نمایندگی از Bannon را غیر انتفاعی شهروندان آمریکایی در جمهوری نوشت: در یک ایمیل “جلسات و تظاهرات میزبانی COAR در سال 2018 شد به ترویج این فیلم تهمت\@جنگ و تشویق تهمت حامیان به رای دادن در سال 2018 است. اینها نه نامزد یا تجمعات انتخاباتی.” Guo وکیل در بیانیه ای گفت که “آقای Guo شرکت نکرده و یا پشتیبانی به طور مستقیم یا غیر مستقیم از هر گونه فعالیت سیاسی و یا حزب در ایالات متحده و یا در جای دیگر. به خلاف آقای Guo همواره تاکید کرد که او هیچ تمایلی به شرکت در سیاست در هر نقطه.”

هیچ چیز در مورد سفر به نظر می رسد به فاش شده اند و به کمیسیون انتخابات فدرال یا توسط Bannon یا کنگره نامزد او سفر به پشتیبانی.

Guo گفته معاون در سال 2017 است که او صاحب دو جت خصوصی. هان Lianchao یک Guo دانشیار گفت ProPublica, “من می دانم که او اجازه استیو به استفاده از جت خصوصی خود را از زمان به زمان.” هان گفت: “نمی دانم که ویژگی های خود را تنظیم. یک Bannon دستیار همچنین گفت: آلیسون Klayman این فیلمساز ساخته شده است که “آستانه” و پرواز در جت که آن را متعلق به Guo Klayman گفت ProPublica.

در یک صحنه در فیلم Bannon نشان داده شده است در هواپیما ستایش Guo تحلیل سیاست چین در حالی که در یک پرواز از نیویورک به شیکاگو در ماه اکتبر 2018.

سوابق رسمی نیست شناسایی نهایی صاحب جت که خرس دم شماره T7-GQM. جت ثبت شده است در کوچک جمهوری سن مارینو به Whitecroft ساحل محدود است. که به نوبه خود گنجانیده شده است در بریتانیا جزایر ویرجین دریایی قلمرو شناخته شده برای پنهان کاری. وجود دارد چند فیلم آنلاین از Guo که به نظر می رسد گرفته شده در این هواپیما که بازی مستقل عکس ها از داخلی و خارجی از جت با همان دم شماره. دیگر مقالات لینک جت به Guo.

Bannon چپ مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید در تابستان 2017 و صرف چند سال گذشته وي در سراسر کشور و جهان برای ترویج جناح راست باعث نامزدها و نام تجاری خود را. آن است که در ادامه رمز و راز است که در حمایت از تلاش های خود را. استفاده از Guo هواپیما کمک می کند تا با پر کردن تصویر.

بعید بين Bannon و Guo یکی از ویژگی های تعریف Bannon پست-کاخ سفید حرفه ای. آن را همچنان از طریق در حال حاضر با Bannon و Guo غالبا ظاهر با هم در Bannon پادکست و Guo اخبار سایت اظهار نظر در مغلوب ساختن پیشی جستن چین و coronavirus, در میان موضوعات دیگر.

Guo که توصیف کرده است خود را به عنوان یک موفقیت املاک و مستغلات توسعه دهنده و سرمایه گذار چپ چین برای آمریکا در سال 2015 و گزارش شده است که به دنبال پناهندگی. او یک منتقد چینی رهبران تان شدیدا کردن یک جریان آنلاین ویدئوها اظهار نظر در اخبار روز, از coronavirus را “جنگ صلیبی علیه کمونیسم.” دولت چین به نوبه خود به دنبال Guo بازداشت در فساد که او را رد کرده است. Guo اغلب به نظر می رسد در ویدئوها با Bannon که پیش بینی جنگ بین آمریکا و چین است و می گوید او در حال حاضر تولید یک “حذف” فیلم در مورد رئیس جمهور چین.

نیویورک تایمز اخیرا گزارش داد که Bannon رابطه با Guo شروع با یک 150.000 دلار وام به Bannon مدت کوتاهی پس از 2017 خروج از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. Axios گزارش داد که یک شرکت مرتبط به Guo تا به حال قرارداد با Bannon برای حداقل 1 میلیون دلار برای “مشاوره استراتژیک خدمات” ابتدا در ماه اوت سال 2018 است. (یک Guo سخنگوی گفت Axios که این قرارداد برای رسانه های سرمایه گذاری و مشاوره و Guo “تا به حال هیچ دخالت در [Bannon] بودن باقی می ماند.”)

در سقوط 2018, Bannon و تاریک خود پول سازمان از شهروندان آمریکایی در جمهوری شد هل دادن برای حفظ جمهوریخواهان کنترل کنگره در انتخابات میان دوره ای. یک Bannon دستیار ABC گفت در آن زمان که این گروه تا به حال یک انتخابات اتاق جنگ متمرکز بر “توضیح داد که یک رای برای هر خانه جمهوریخواه رای به توقف دموکرات.”

Bannon ساخته شده سفر به ترویج جولان نامزدها در بمب افکن جت در ماه اکتبر سال 2018 تحت نظارت شهروندان آمریکایی جمهوری. (سازمان مطرح شده در مجموع 4.5 میلیون دلار در سال 2018 از یک تعداد انگشت شماری از اهدا کنندگان با توجه به پر کردن آن با IRS. اما به عنوان یک “رفاه اجتماعی” غیر انتفاعی و سازمان یافته در بخش 501(c)4 از کد درآمد داخلی آن مورد نیاز است به فاش کردن آن را اهدا می کنند.)

یکی از سفر به آریزونا در حمایت از کنگره نامزد وندی راجرز. Bannon گفت: Arizona Daily Star در آن زمان: “اگر او می تواند ضرب و شتم [Rep. تام] O’Halleran ما نگه داشتن خانه است. ما نگه داشتن خانه با یک یا دو صندلی. و به همین دلیل بسیار مهم است و به همین دلیل من می خواستم به پایین آمدن در اینجا.”

راجرز که در نهایت از دست این نژاد نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

سفر به راسول نیومکزیکو برجسته سنای آمریکا نامزد میک غنی و غربالگری Bannon فیلم “مغلوب ساختن پیشی جستن\@جنگ است.” با توجه به تصویری از رزول رویداد بازدید ProPublica, Bannon و غنی strategized در مورد مبارزات انتخاباتی قبل از Bannon, عکس سخنان. “به من بگو در مورد این مسابقه” Bannon گفت: در این ویدئو. “چگونه می خواهیم به پیروزی این چیزی است ؟ من شما را به عقب می آیند در اینجا به عنوان بسیاری از بار به عنوان ” غنی interjected: “شما در اینجا شماره یک است.” غنی همچنین پرسید: اگر Bannon می تواند رئیس جمهور تهمت به صدای جیر جیر در مورد مسابقه و Bannon گفت: او را امتحان کنید.

در طول این رویداد عمومی غنی معرفی Bannon, که به نوبه خود ستایش سنا نامزد به عنوان یک “واقعی مردمی.” Bannon خواست مخاطبان به رای pro-نامزدهای مغلوب ساختن پیشی جستن.

غنی از دست 2018 مسابقه است و در حال اجرا دوباره در این سال. سخنگوی گفت: Marketplace در بیانیه ای که “میک و مبارزات انتخاباتی خود را به حال هیچ دانش Bannon حمل و نقل و یا از این رویداد. میک و مبارزات انتخاباتی خود را به حال هیچ هماهنگی از هر نوع با استیو Bannon یا هر استیو Bannon گروه در قبل ، حین و یا پس از این رویداد است.”

FEC نمی کند در حال حاضر به حد نصاب و آن را همراه با IRS در طول تاریخ انجام داده کمی به بررسی سیاسی و سازمان های غیر انتفاعی مانند Bannon است.

جدا از استفاده از جت نیز وجود دارد این سوال که آیا این رویداد را اجرا گرفتار قوانین محرومیت خارج از گروه مانند Bannon از هماهنگی با نامزد غنی است.

Adav Noti از مبارزات انتخاباتی حقوقی مرکز سیاسی گفت: nonprofits عامل در یک منطقه خاکستری به دلیل FEC شکست به طرح قوانین برای چه نوع از تماس با آنها مجاز هستند که با یک نامزد. “به هر فرد منطقی به نظر می رسد که در این دوره این رویداد کمپین. اما ممکن است اجازه داده شود که این یک رسوایی است.”

در ماه مارس سال 2018 تشکیل پرونده در یک نامربوط طرح دعوی در دادگاه یک وکیل برای Guo با اشاره به ممنوعیت Guo ساخت هزینه ها در ارتباط با انتخابات در ایالات متحده. او نوشت که “از آنجا که شاکی Guo یک کشور خارجی او ممنوع است, از 52 U. S. C. 30121 از ساخت هر سهم کمک های پولی و یا هزینه های در ارتباط با هر فدرال و ایالتی یا محلی انتخابات در ایالات متحده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im