داستان سوء استفاده زن ستیزی ویژه الگوهای درنده رفتار در موسیقی محلی

سوال باقی می ماند اما در مورد اینکه آیا برجسته نوازندگان محلی و موسسات را برداشتن گام های بیشتر به آدرس عمیق الگوهای عاطفی و خشونت فیزیکی علیه زنان و غیر دودویی افراد در جامعه موسیقی.

DJ فوندو که تاسیس خود را به عنوان بخشی از دریافت Cryphy رقص شب با همکاری Doomtree و مشغول به کار به مدت هفت سال به عنوان DJ/hypeman برای sleaze-rap قابل توجه پروفسور بود طرد توسط همکاران سابق خود در اینترنت پس از اظهارات یک سری از رسانه های اجتماعی پست های به تصویر کشیده شده او را به عنوان دستکاری و سوء استفاده.

در پنج شنبه, Rhymesayers انتشار بیانیه ای گفت: “این گزارش از سوء استفاده این هفته نیست چیزهایی که ما تا کنون تلویحا چشم پوشی و یا قبلا آگاه” و کاهش دو تا از بزرگترین هنرمندان: Prof (“ما همدست در ترویج و بازاریابی موسیقی که بقای زن ستیزی”) و Dem اطلس (“با توجه به گزارش های اخیر از رفتار او.”)

اولیه جنبشها چه زود خواهد بود طوفان آمد زمانی که DJ BabyGhost مشترک تجربه خود را با Fundo.

چندگانه زنان در پاسخ به می گویند برخوردهای خود را با Fundo شده مشابه و یا که آنها می خواهم تا به حال تجربه مشابه دیگر با نوازندگان دیگر در حالی که هنوز صدای بیشتر بيرون آمد expresing که آنها می خواهم مطرح نگرانی های مشابه برای سال فایده ای نداشت. سیل گزارش همچنان در رسانه های اجتماعی. نوع مورد علاقه خود را محلی نوازنده نام به یک نوار جستجو و آنها ممکن است مورد علاقه خود را محلی نوازنده دیگر.

مطابق الگوی رفتار پدید آمده و در سراسر این داستان. زنان جوان وارد صحنه موسیقی محلی دستکاری شد توسط مردان مسن که رفتار در محدوده بسیار نامناسب و بی احترامی به آشکار عاطفی جسمی و جنسی سوء استفاده. زمانی که هنرمندان مرد بودند به تنهایی با زنان, با توجه به بسیاری از اتهامات کسانی که نوازندگان فرض آنها برخوردار بودند ، این اثر یک “پسر باشگاه” محیط زیست که در آن شکارچیان می تواند رشد فعالیت های خود را محافظت شده توسط سکوت مردان دیگر و با وجود باز کردن اسرار در مورد که “سرخی” به “نگاه کردن به” رنج می برد بدون عواقب.

شهرستان صفحات می خواهم به اذعان کرد که در حالی که پاسخ این برچسب ها و نوازندگان است مهم آن است که به مراتب بیشتر قابل توجه است که زنان و غیر دودویی مردم شده اند پله به جلو برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را از سوء استفاده. مسائل مطرح شده هستند سیستمیک و برداشت سیب بد از هر بشکه را در صحنه امن تر در دراز مدت.

به عنوان اعضای رسانه های ما در حال ارتکاب خودمان را به پوشش است که باعث می شود صحنه موسیقی امن و لذت بخش برای هر کسی که می خواهد به شرکت ما خوش آمدید پیشنهادات و انتقادات که ما سقوط کوتاه است. “حمایت از موسیقی محلی” به این معنا نیست پنهان کردن اسرار کثیف; به این معنی پرورش یک فضای که در آن هر کس آزاد است به ایجاد و لذت بردن از موسیقی است.

ما همچنین می دانیم که بازماندگان صدای همیشه باید در مرکز بحث های شبیه به این. اما ما نمی خواهد به اطلاع عموم داستان های زنان گفت: در این پلت فرم گسترده تر در صورتی که به بالا بردن خود را از ضربه و یا ایمنی خود را به خطر اندازد. ما به چند تن از زنانی که به اشتراک گذاشته اند داستان سوء استفاده آنلاین و ما همچنان به باقی می ماند در دسترس به آنها را اگر آنها می خواهند به بحث در مورد داستان خود را با یک شهرستان صفحات کارمند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>