گیر صفحه اصلی با تشکر از coronavirus? در نظر اتخاذ یک حیوان خانگی

اما خود را قرنطینه ممکن است زمان مناسب را به یک نوع متفاوت از دوستان را به زندگی خود را. با توجه به CDC هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان می دهد سگ و گربه و خوکچه هندی و یا دیگر حیوانات همدم گسترش coronavirus. و آنها فقط به عنوان به لحاظ روانی امیدوار بشم که همیشه به اویختن با شما.

“در حال حاضر است زمان فوق العاده برای اتخاذ یک حیوان خانگی” حیوانات جامعه انسانی از مینه سوتا, مدیر روابط عمومی, مریم قهوهای مایل به زرد می گوید. او به معنای واقعی کلمه به معنی “در حال حاضر است.” جامعه را پناهگاه و محل هستند و به تدریج بسته به تا زمانی که ممکن است در 2. حیوانات در حال انتقال به دره طلایی سایت بیش از آخر هفته که خواهد شد در روز یکشنبه. پس از آن خواهد بود تا خود را به 300 داوطلب و کارکنان 400 به پرورش آنهایی که هنوز نمی باید خانه های خود را.

This is Cole. He's up for adoption at Pet Haven. As you can see, he is very handsome. He's also chill with dogs, kids, and other cats.

این کول. او را برای پذیرش در پناهگاه حیوان خانگی. به عنوان شما می توانید ببینید او بسیار خوش تیپ است. او همچنین سرما با سگ, بچه ها و گربه های دیگر. پناهگاه حیوان خانگی

هنوز هم وجود دارد زمان به اتخاذ. قهوهای مایل به زرد می گوید آنها rehomed تن از حیوانات روز شنبه گذشته و مردمی هنوز هم انداختن با یک نرخ ثابت. پرورش رفته است در سراسر هیئت مدیره بیش از حد — که شده است کمک به فیل Manz مدیر اجرایی گربه سانان نجات.

“ما شده است احساس خشنودی توسط پاسخ ما تا به حال از مردمی که آمده اند به جلو به داوطلب” او می گوید: – به خصوص با بچه گربه های نجومی در راه است. “اگر و هنگامی که ما نیاز به تعطیل ما پناهگاه عملیات ما می دانیم که همه ما گربه ها را مراقبت شود.”

توله سگ به خصوص در برخواهد داشت یک فرصت منحصر به فرد. اگر شما گیر کرده است شما می توانید زمان بیشتری را صرف آموزش آنها و نگه داشتن آنها مشکل است.

البته یک توله سگ درست نیست برای همه. قرنطینه همچنین بدان معنی است که شما نمی خواهید برای دریافت همان نوع کمک و یا حمایت از شما به طور معمول به عنوان یک مالک حیوان خانگی. بسیاری از تصویب و پرورش مراکز تعویض بیش مجازی check-ins به جای شکستن قرنطینه و آن را سخت تر به دنبال کمک به آموزش و معاشرت یک توله سگ هنگامی که شما باید اجتناب از PetCo.

This is Eric. He came to the Animal Humane Society as a stray. He'd like to remind you that there are bunnies and other critters up for adoption, too.

این است که اریک. او به حیوانات جامعه انسانی به عنوان یک ولگرد. او می خواهم به شما یادآوری است که وجود دارد bunnies و دیگر مخلوقات برای پذیرش بیش از حد. حیوانات, Humane Society

“در حالت ایده آل اگر شما تجربه با حیوانات که بهتر است” شانون مکنزی مدیر اجرایی Underdog نجات می گوید. “و شما باید یک طرح در محل. چه می شود اگر شما در معرض [ویروس]?”

او اضافه می کند که آن را مانند نجات لوکس بودن به خصوص choosey. در حال حاضر بیش از همیشه به آنها نیاز مردم به مرحله. اگر منظور به پناهگاه در محل پایین می آید برخی از امکانات ممکن است نیاز به offload حیوانات خود را بر روی هر خانه و داوطلبان آنها می توانید پیدا کنید.

“این رفتن به جالب و در راه خوبی نیست” مکنزی می گوید.

پس از آن وجود دارد را یکی دیگر از مشکلات فراگیر در عصر coronavirus: پول.

“شده است وجود دارد افزایش اندکی از درخواست نیاز از صاحبان که در مورد تاثیر اقتصادی,” جان کری d’amato, مدیر اجرایی حیوان خانگی هاون می گوید. به عنوان بیشتر و بیشتر صاحبان خود را گذاشته و یا بیش از حد بیمار به کار بیشتر و بیشتر ممکن است مجبور به تسلیم حیوانات خانگی خود را به صورت عدم توانایی پرداخت برای مراقبت از خود. حیوان خانگی هیون که به شدت متکی به کمک های مالی نگران است در تاثیر بر بودجه خود را بیش از حد.

This is Jackie Camellia. (Yes, she is cooler than you.) She's up for adoption at Feline Rescue, she's 7 years old, and she'll have her people talk to your people.

این جکی کاملیا. (بله, او سردتر از شما.) او را برای پذیرش در گربه سانان نجات او 7 سال و او باید خود مردم به خود مردم است. نجات گربه سانان

اما آنها هنوز هم در حال اتخاذ و پرورش حیوانات است.

“حیوانات هنوز هم نیاز ما” d’amato توضیح می دهد.

شاید در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری ما نیاز به آنها را بیش از حد.

“من واقعا فکر می کنم سگ و گربه خواهد ما را از طریق این” مکنزی می گوید.

در اینجا برخی از مکان شما می توانید اگر شما می خواهید به اتخاذ یا پرورش یک حیوان:

حیوانی انسانی جامعه – دره طلایی
شما هنوز هم می تواند اتخاذ حیوانات در گولدن ولی محل 845 علفزار لین N تا 6 بعد از ظهر روز یکشنبه. پس از آن پناهگاه بسته خواهد شد به مردم تا زمانی که ممکن است در 2. اطلاعات بیشتر در اینجا.

گربه سانان نجات – St. Paul
گربه سانان نجات است که هنوز هم به دنبال داوطلب برای پرورش به خصوص برای گربه های بالغ و نیاز به تنها رفتن تا به عنوان رویکرد ما بچه گربه های نجومی. اطلاعات بیشتر در مورد پرورش برنامه در اینجا.

Underdog نجات – سنت لوئیس پارک
Underdog نجات است پذیرش هر دو تصویب و پرورش متقاضیان است. اگر شما نمی توانید مراقبت از حیوانات خود را با توجه به مشکلات مالی آنها نیز قبول پت تسلیم شد. اطلاعات بیشتر در مورد تمام موارد بالا در اینجا.

حیوان خانگی Haven – مینیاپولیس
سگ ؟ گربه ؟ فاستر? اتخاذ? تسلیم ؟ حیوان خانگی پناهگاه اطلاعات در تمام موارد بالا در اینجا.

اگر شما حیوانات را دوست دارم اما نمی تواند پرورش و یا اتخاذ یک حق در حال حاضر شما همیشه می تواند کمک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>