مطالعه: آمریکایی ها اعتماد Fauci بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن و یا خود فرمانداران

واشنگتن – Dr. Anthony Fauci ذکر شده است که اغلب به عنوان مقام آمریکایی ها تکیه می کنند برای اطلاعات در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به یک مطالعه جدید.

مطالعه منتشر شد دوشنبه در بر داشت Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی ذکر شده بود که اغلب توسط افراد مورد مطالعه در 45%, در حالی که شرکت کنندگان “خود دولت فرماندار” ذکر شده بود 35 درصد و تا 20 درصد گفت: آنها با تکیه بر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

مطالعه انجام شده توسط مرکز دیجیتال آینده در USC آننبرگ مدرسه برای ارتباطات و روزنامه نگاری و تبلیغات اینترنتی دفتر.

“آنها در حال بازی رولت روسی’: به عنوان متحده بازگشایی میان coronavirus کارشناسان هشدار می دهند از خطرات

Fauci, یک عضو کلیدی از کاخ سفید را Coronavirus نیروی کار یک دولت حرفه ای است که در دهانه پشت به لیندون جانسون دولت. 79 ساله, دکتر, شده است و یکی از بالا ترین مشخصات اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به coronavirus درآمد ستایش و به رسمیت شناختن گسترده.

Jeffrey Cole مدیر مرکز دیجیتال آینده در USC آننبرگ مدرسه برای ارتباطات و روزنامه نگاری گفت که آمریکا اعتماد در Fauci ممکن است به خوبی آمده از این تجربه به عنوان به خوبی به عنوان خود را “شیوه ای روشن.”

“اگر تا کنون وجود دارد یک بحران که در آن ما به یک متخصص است و این یکی که در آن به معنای واقعی کلمه زندگی ما را می توان ذخیره و یا از دست داده نیاز به اطلاعات خوب” کول گفت. “این یک وضعیت که در آن ما نیاز به یک متخصص پزشکی به خصوص یکی است که یک رهبر در بیماری های عفونی برای 40 سال.”

این اقدامات توسط دولت های محلی و ایالتی امتیاز شد و بالاتر در 54 درصد از فدرال پاسخ که 39 درصد از پاسخ دهندگان امتیاز به عنوان ضعیف است.

کاخ سفید مورد انتقاد قرار گرفته و برای آن پاسخ آرام به همه گیر و همچنین به عنوان یک کمبود در شخصی دنده محافظ و تست. علاوه بر این دولت و استانداران باید اغلب به حال مقابله تن در مورد پاسخ به COVID-19.

مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان یک جمهوری خواه است التماس دولت فدرال برای کمک به افزایش کشورهای ظرفیت خود را به آزمون برای ویروس. همکار خود را فرمانداران باید اصرار آنها فاقد کیت و تجهیزات مورد نیاز برای انجام آزمون. او همچنین اعلام کرد مریلند خریداری کرده بود 500,000 coronavirus آزمون از کره جنوبی.

Govs. اندرو کومو نیویورک و گرچن Whitmer میشیگان, هر دو حزب دموکرات دیده اند بالا تایید اعتبار خود را به عنوان متحده شده اند به خصوص ضربه توسط این بیماری است.

تحت یک طرح رونمایی دوشنبه طراحی شده برای کمک به کشورهای, گسترش, تست و پاسخ سریع برنامه ها به عنوان فرمانداران وزن به تدریج لغو اقامت در خانه سفارشات مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: آنها آن ارسال خواهد هر ایالت به اندازه کافی تست به صفحه نمایش حداقل 2 درصد از ساکنان خود تعدادی که منتقدان گفت: بیش از حد کم است.

جدید ایالات متحده آمریکا امروز/بازرگانی Suffolk دانشگاه نظرسنجی مشابه یافت می شود که آمریکایی ها توسط دو رقمی حاشیه می گویند دولت فدرال در حال انجام است بیش از حد کوچک برای مقابله با سلامتی و اقتصادی پیامدهای coronavirus.

علاوه بر این تهمت های مکرر briefingshave اغلب تحت الشعاع دولت روزانه coronavirus پیام. همچنین گزارش شده است که کاخ سفید این است که به دنبال به مقیاس اخبار کنفرانس ها.

“روشن است به هر کس از جمله رهبران حزب جمهوری خواه که پس از هفته اول و یا پس رئيس جمهور در کنفرانس های مطبوعاتی شده اند ضد تولیدی به تایید خود گفت:” کول اضافه کرد که آنچه آمریکایی ها “می خواستم یک درگیر جمهور نشان دادن قاطع رهبری در Coronavirus. پس از یک هفته یا بیشتر مردم را دیدم که بیرون آمدن از جلسات.

“مورخان را در این جلسات با علاقه و عمومی در خانه گیر کرده و گرسنه برای اطلاعات به عنوان یکی از بزرگترین فرصت های از دست رفته در تاریخ ریاست جمهوری” کول ادامه داد.

کسانی که شناسایی سیاسی به عنوان “بسیار محافظه کار” وابسته مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر با 53 درصد در حالی که کمتر از یک اکثریت کسانی که به عنوان های مختلف سیاسی متکی با رئیس جمهور است.

کول توضیح داد که چگونه تهمت می تواند دست آوردن اعتماد بیشتر شهروندان آمریکایی از جمله اجازه دادن به کارشناسان پزشکی بیشتر دوربین زمان در کاخ سفید جلسات کنار گذاشتن شعارهای حزبی و به دنبال در تن به عنوان برخی از اسلاف خود در طول بحران مانند “رونالد ریگان پس از سقوط چلنجر.”

“آنچه که متفاوت است با توجه به همه گیر است که این تعداد کم برای اعتماد برای رئیس جمهور. در زمان بحران ما در طول تاریخ نگاه به رئيس جمهور هر رئیس جمهور به عنوان رهبر برای هدایت ما از طریق. مغلوب ساختن پیشی جستن تعداد قابل ملاحظه ای پایین” کول ادامه داد.

یافته های حاصل از این مطالعه بر اساس یک نظرسنجی آنلاین انجام شده در طول هفته از تاریخ 6 آوریل با استفاده از یک نمونه از 1000 پاسخ دهندگان سنین 18 سال و بالاتر از تمام 50 ایالت و ناحیه کلمبیا از یک پنل آنلاین. حاشیه خطا است به علاوه یا منهای 3 درصد است.

کمک: Michael Collins, کورتنی سوبرامانیان دیوید جکسون

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de