مطالعه: وجود کوکائین در آب دریاچه

اما در آن دریاچه های شما پیدا کردن یک ترکیب از مواد شیمیایی شما نمی خواهد انتظار – 117 مواد مختلف از جمله آنتی بیوتیک ها DEET, داروهای ضد افسردگی, داروهای ضد سرطان و… و کوکائین است.

محققان در دانشگاه مینه سوتا و آژانس کنترل آلودگی مینه سوتا نمونه 28 دریاچه رزرو طول کامل سه سال مطالعه و داشت مواد شیمیایی حتی در دور افتاده ترین و بکر لکه های, اگر به عنوان حمل و نقل توسط سحر و جادو.

“وجود دارد یک محل که در آن ما در بر داشت مطلقا هیچ چیز” Grand Portage گروه از دریاچه سوپریور, Chippewa مدیر زیست شناسی و محیط زیست ست مور گفت: MPR. او همچنین یکی از منجر شود محققان در این پروژه است.

“همیشه وجود دارد حداقل یک تعداد انگشت شماری از مواد شیمیایی موجود در رسوبات و ماهی بافت ها و در آب,” او گفت:. گاهی اوقات آنها حتی در سطح قابل مقایسه با بیشتر جمعیت دریاچه ها. به عنوان بسیاری از 17 شیمیایی پیدا شد در یک به طور کامل توسعه نیافته دریاچه.

گام بعدی این است که بدانند چگونه آنها وجود دارد. از فاضلاب محققان گمان می برند – گیاهان درمان نمی فیلتر کردن دارو و دارو و کسانی که با طراحی و تمایل به معطل شدن برای مدت زمان طولانی در محیط زیست طبیعی.

اما برخی از این دریاچه ها متصل نیست به کسانی که امکانات معنای رسوب – روند که از طریق آن آب تبخیر شده و کاهش یافته است در جای دیگر به شکل باران یا برف – حداقل تا حدی مقصر است.

متاسفانه هیچ چیز وجود دارد به خصوص جادویی در مورد دریاچه کوکائین و آن را می توانید برخی از مجزا کمتر-از-جادویی اثرات آن بر محیط زیست است. در چنین ردیابی مقادیر آن را به احتمال زیاد آنها یک خطر برای سلامت انسان است. اما محققان نیست کاملا مطمئن و در عین حال چگونه آن را به تحت تاثیر قرار ماهی و حیات وحش است.

چگونه است که شنا را از طریق DEET و دیگه رفتن به تاثیر یک bluegill توانایی تولید مثل ؟ چگونه بسیاری از داروهای ضد سرطان و مواد مخدر می تواند یک ماهی هضم قبل از تاثیر آن بر حیوانات و یا انسان – که در نهایت آن را می خورد?

که بسیار کمتر از فرضی سوال. گراند Portage گروه حفظ شکار و حقوق ماهیگیری در این آبها و این مواد شیمیایی مورد یافت شد: در 35 آزمایش بر روی گونه های مهم به رژیم غذایی خود و اقتصاد است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>