مطالعه نشان می دهد توییتر رباتها تکثير آب و هوا محرومیت پیام

یادداشت سردبیر: این مقاله در ابتدا در ظاهر رویاهای مشترک.

تجزیه و تحلیل جدید از 6.5 میلیون توییت از روز قبل و بعد از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد قصد خود را به خندق توافق پاریس در ژوئن 2017 نشان می دهد که توییتر خودکار رباتها قابل ملاحظه ای کمک به گسترش آنلاین اطلاعات غلط در مورد بحران آب و هوا.

محققان دانشگاه براون “متوجه شد که رباتها تمایل به تحسین از رییس جمهور برای اقدامات خود و گسترش اطلاعات غلط در مورد علم” با توجه به نگهبانکه اولین گزارش پیش نویس مطالعه جمعه. “رباتها هستند یک نوع نرم افزار است که می تواند به کارگردانی خودکار صدای جیر جیر پاسخ بود یا پیام مستقیم در توییتر, تحت پوشش یک انسان با خوی حساب.”

به عنوان نگهبان خلاصه:

در روز به طور متوسط در طول دوره مورد مطالعه 25% از تمام توییتهایی دربارهی بحران آب و هوا در آمد از رباتها. این نسبت بالاتر بود در مورد موضوعات خاص—رباتها شد مسئول 38 درصد از توییتهایی دربارهی “جعلی علم” و 28 درصد از تمام توییتهایی دربارهی این غول نفتی Exxon.

برعکس توییتهایی است که می تواند به عنوان طبقه بندی فعالیت آنلاین برای حمایت از اقدام بر بحران آب و هوا برجسته بسیار کمی رباتها در حدود 5 درصد جمعيت. این یافته ها “نشان می دهد که رباتها نه تنها شایع است اما به طور نامتناسبی بنابراین در موضوعاتی بودند که در حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام و یا شک و تردید از آب و هوا علم و عمل” تحلیل متحده است.

گسترده تر مطالعه می افزاید: “این یافته ها نشان می دهد قابل توجه تاثیر مکانیزه رباتها در تقویت denialist پیام در مورد تغییر آب و هوا از جمله پشتیبانی از تهمت خروج از توافق پاریس.”

توماس مارلو قهوه ای دکتری که رهبری این مطالعه گفت: نگهبان که تیم او تصمیم گرفت برای انجام این پژوهش از آنجا که آنها “همیشه نوع بدونم چرا تاپیک مداوم سطوح انکار در مورد چیزی که علم بیشتر یا کمتر حل و فصل.” مرلو ابراز تعجب که یک چهارم مربوط به آب و هوا توییتهایی بودند از رباتها. “گفتم مرسی که به نظر می رسد واقعا بالا’,” او گفت:.

در پاسخ به نگهبان گزارش برخی از اقدام آب و هوا وکالت گروه اطمینان که پیروان خود را توییتهایی نوشته شده توسط انسان:

دیگر آب و هوا سازمان هایی که به اشتراک گذاشته نگهبان‘s گزارش در توییتر ندارد شگفت زده با نتایج حاصل از تحقیقات جدید:

“از دانشگاه براون مطالعه نبود قادر به شناسایی هر فرد یا گروه در پشت گردان از توییتر رباتها و نه تعیین سطح از نفوذ آنها به اطراف اغلب مملو بحث آب و هوا” به نگهبان اشاره کرد. “تعدادی از مشکوک رباتها که همواره تحقیر علم آب و هوا و فعالان باید تعداد زیادی از پیروان در توییتر.”

شناختی دانشمند جان کوک که مورد مطالعه آنلاین آب و هوا اطلاعات غلط به گفته نگهبان که رباتها هستند “خطرناک و بالقوه نفوذ” از آنجا که پژوهش های قبلی نشان داده است که “نه تنها که اطلاعات غلط است قانع کننده به مردم اما این فقط صرف وجود اطلاعات غلط در شبکه های اجتماعی می تواند باعث اعتماد مردم به اطلاعات دقیق کمتر یا خلاص از حقایق است.”

به عنوان آشپز در یک تحقیق دستیار استاد در این مرکز برای تغییر آب و هوا ارتباطات در دانشگاه جرج میسون قرار داده و آن: “این یکی از موذی ترین و خطرناک عناصر گسترش اطلاعات غلط توسط رباتها.”

نائومی Oreskes هاروارد استاد دانشگاه علم و مورخ است که همچنین به بررسی آب و هوا اطلاعات غلط از جمله اکتبر 2019 گزارش (pdf) co-نوشته شده توسط آشپز در مورد صنعت سوخت فسیلی دهه از تلاش برای گمراه کردن مردم آمریکا. در یک صدای جیر جیر جمعه Oreskes به نام تحقیقات جدید “کار مهم” اما افزود: “من آرزو می کنم آنها می خواهم آن را منتشر کرده قبل از رفتن به رسانه ها.”

این نگهبان گزارش مرلو و همکارانش’ تجزیه و تحلیل درست چند ماه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به طور رسمی آغاز شد و یک سال روند خروج از پاریس توافق که منتقدان گفت: فرستاده “یک سیگنال به جهان است که وجود خواهد داشت هیچ رهبری از دولت فدرال ایالات متحده در بحران آب و هوا—فاجعه بار پیام در یک لحظه از ضرورت بزرگ.”

این یافته ها همچنین حدود یک ماه پس از بولتن دانشمندان اتمی صادر تاریخی هشدار در مورد خطر فاجعه جهانی با تنظیم ساعت روز قیامت در 100 ثانیه به نیمه شب. بولتن هشدار داد در بیانیه خود اعلام ساعت جدید زمان که “بشریت همچنان به صورت دو به طور همزمان وجودی خطرات—جنگ هسته ای و تغییرات آب و هوایی—که مرکب از یک ضریب تهدید سایبر فعال جنگ اطلاعات است که رهبری جامعه توانایی پاسخ دهند.”

“توجه متمرکز مورد نیاز است برای جلوگیری از فن آوری اطلاعات از تضعیف اعتماد عمومی در نهادهای سیاسی در رسانه ها و در وجود واقعیت عینی خود” بولتن اضافه شده است. “سایبر فعال جنگ اطلاعات است و یک تهدید برای منافع مشترک است. فریب مبارزات و رهبران قصد محو کردن خط بین واقعیت و با انگیزه های سیاسی فانتزی—آیا عمیقی تهدید به موثر دموکراسی کاهش توانایی خود را به آدرس سلاح های هسته ای, تغییر آب و هوا و دیگر وجودی خطرات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im