حومه, مینه سوتا, زن و شوهر, گران برای نقض کانادا قرنطینه

در ژوئن 24, دیوید و آن Sippell از Excelsior, مینه سوتا, وارد کانادا در بین المللی می افتد/Fort Frances عبور از مرز با توجه به اخبار جهانی است.

این زن و شوهر هر دو در 60s گفته شد به سر راست به مقصد (گزارش کند مشخص نیست در جایی که بود) و اقامت وجود دارد برای 14 روز به عنوان مورد نیاز کانادا در سراسر کشور قرنطینه عمل قانون است.

آنها شوخی میکرد: زن و شوهر “دیده می شد توقف در شهر فورت فرانسیس” با توجه به استان انتاریو با پلیس شد و پس از آن به اتهام نقض نظم است. آنها در مواجهه با جریمه از 1000 $در هر.

مینه سوتا دیده است 38,569 تایید coronavirus موارد که از روز دوشنبه 434 جدید آزمون مثبت و سه مرگ و میر آوردن دولت رقم به 1,474. از این مرگ و میر اکثریت قریب به اتفاق (1,156) رخ داده است در دراز مدت مراقبت از امکانات.

کانادا یک کشور بیش از 37 میلیون نفر تایید کرده 105,536 مثبت آزمون از طریق پنج شنبه و 8,684 مرگ و میر.

محدودیت در برابر “اختیاری سفر” — مانند گردشگری و یا تفریح و سرگرمی — شده است در جایی در مرز کانادا از مارس 21 و در محل باقی می ماند حداقل از طریق جولای 21. کسانی که از ورود به کشور باید یک دلیل مربوط به کار آموزش و پرورش و یا انتقادی خدمات.

استار تریبیون سعی در رسیدن به Sippells که پاسخ نمی دهند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>