حومه پلیس عذرخواهی برای بازداشت مرد سیاه [تصویری]

یک ریچفیلد افسر پلیس از ماشین خود را و شروع به راه رفتن به سوی او. سپس او چیزی قوی انتظار نیست برای ساده ترافیک متوقف شود. او به خود جلب کرد تفنگ خود را.

نه آن را می دانستند اما قوی بود و قربانی در یک مورد هویت اشتباه است. قبل از توقف او افسر خود را اجرا کرده بود پلاک و اشاره کرد که صاحب خودرو مجوز به حالت تعلیق شده و با جنایت در سطح حکم برای دستگیری او.

“با توجه به در معرض خطر طبیعت از دستگیری افراد با جرم در سطح حکم افسران اغلب خود اسلحه کشیده شده در طول این برخورد گفت:” یک شنبه مطبوعاتی از ریچفیلد اداره پلیس که مشاهده شده است که پلیس او را نگه داشته تفنگ در ران او و نه نقطه آن در قوی است.

بعد چک های اضافی و یک بررسی دقیق تر از حکم افسر کشف خطا. یک فرد متفاوت تا به حال دروغ داده قوی نام در طول قبلی اجرا با پلیس – از این رو به مخلوط کردن.

در عین حال قوی نشسته بود در ماشین خود را وحشت زده برای زندگی خود را. او در زمان این فیلم بلافاصله پس از روبرو می شوند.

آن را به معنای واقعی کلمه می توانست من . . . من خوشحالم که زنده و شاد به یک روز دیگر با عزیزان من. #itCouldHaveBeenMe

ارسال شده توسط Darrius D قوی در جمعه 10 ژوئیه سال 2020

“ترسناکترین گه فقط برای من اتفاق افتاد” او گفت:. “من می توانست مرده است.”

او گفت: افسران – “یک مرد و دو زن کون گنده دیدن” — با نزدیک شدن دستور داد او را از ماشین خود را بسر برده از او قرار داده و او را در عقب یک اتومبیل. افکار جورج فلوید, سیاه مرد کشته شده در بازداشت توسط پلیس مینیاپولیس افسران شش هفته پیش رفت و از طریق سر خود را.

“من تکان دادن مرد,” او گفت:. “من نمی دانم آنچه آنها در حال رفتن به انجام به من وقتی که این درب را می بندد.”

او گفت که پلیس به او گفت که وجود داشت حکم برای دستگیری او – جنایت مربوط به “چک جعلی” — و آنها او را در. فلوید که تا به حال گفته که با استفاده از یک تقلبی $20 bill قبل از دستگیری و قتل به ذهن آمد یک بار دیگر.

“‘چک جعلی?'” قوی گفت. “من حتی نمی نوشتن چک.”

قوی اعتبار “پلیس زن” برای انجام تحقیقات و اجازه دادن به هر کس می دانم که آن را “بسیار خوب” است که “آنها اشتباه کردم مرد.” یک تصویر از مرد در quesiton قوی گفت: او نشان داد به طرز محسوسی تیره پوست و خالکوبی بر روی گردن خود را.

آنها کشیده او را از عقب uncuffed او توضیح داد که اشتباه و منتشر شده او را در حالی که هنوز در صحنه است. قوی بود و هنوز از وضعیتی وخیم.

“گه هر چیزی می تواند اتفاق می افتد به ما, مرد,” او گفت: در این ویدئو. “به خصوص ما سیاه بدن. مردم سیاه و سفید. مردان سیاه و سفید.”

در شنبه مطبوعاتی پلیس اذعان کرد که این بود: “بدون شک استرس زا و هیجانی تجربه” برای قوی است.

“در حالی که آنها انجام می دهند شغل خود را بر اساس آنچه آنها می دانستند در زمان توقف ترافیک افسران پشیمانی استرس آقای قوی احساس می شود. سه شهرستانها (Bloomington ریچفیلد و ادینا) کار خواهد کرد با [مینه سوتا اداره دلهره] به مطمئن شوید که آقای قوی رکورد پاک شده است و ادامه خواهد داد به مکالمات مهم در جوامع ما در مورد پلیس-شهروند برخورد و چگونه آنها نیاز به منعکس کننده بهترین از همه است.”

داش فیلم متوقف شد منتشر شده در دوشنبه “برای ترویج شفافیت” به گفته پلیس. شما می توانید شنیدن مکالمه بین افسران و قوی باقی می ماند که مودب و اطلاعاتی با وجود تنش است.

یکی از افسران می پرسد در مورد قوی را بچه چند ساله او است.

“یک سال و یک ماه در حال حاضر” او پاسخ بی سر و صدا.

پس از رفتن را از طریق اطلاعات افسر در نظر گرفتن نقطه به او اطلاع داده که برای خود مشکل او را ندارد به دریافت یک بلیط.

“شما آزاد هستید برای رفتن” او گفت:. “من خیلی متاسفم.”

دوستان نظر قوی را Facebook تصویری گفت: او بودند و خوشحالم که او خوب بود و تقدیر او را برای نگه داشتن سرد خود را در یک وضعیت ترسناک. دیگران با استناد به ای به فیلم نام او را “دروغگو” برای این ادعا وضعیت حال وحشت زده او را.

همه چیز تقریبا به عنوان پلاریزه – اما نه به عنوان آشکار معنی — در پلیس Facebook post. برخی از ستایش پلیس به صورت زیر از طریق با اذعان به اشتباه و عذرخواهی. دیگران گفت که ژست خالی بود و یا “حداقل” و ناچیز مرحله بالاتر از “سکوت”.

در اینجا عذرخواهی آزادی مطبوعات در تمامیت آن.

به Bloomington, ادینا و ریچفیلد ادارات پلیس خود را گسترش عذر خواهی به آقای Darrius قوی که بازداشت شد…

ارسال شده توسط شهر ریچفیلد اداره پلیس در شنبه 11 ژوئیه سال 2020

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>