قند با پوشش علیل

یادداشت سردبیر: برخی اسامی تغییر داده شده اند برای محافظت از مصاحبه شوندگان’ هویت.

من تو را دیدم تابلوهای تبلیغاتی در طول یک سفر پژوهشی به لس آنجلس.

“مبارک تولد 18! دیدار با جدید خود را پدر” خواندن یک وب سایت تبلیغات. “آیا شما قوی دهان مهارت ؟ ما باید یک کار را برای شما!” cooed دیگر.

یک پیام دیگر بیلبورد کارگردانی در “باباها” بیشتر بود بلانت: “جایگزینی برای اسکورت. از جان گذشته زنان به انجام هر کاری است.”

“Sugaring” است فوق العاده سودآور و در حال رشد تجارت است. زنان در حال تشویق به فروش جنس از طریق به اصطلاح قند کودک/شکر پدر ترتیبات. آنلاین قند سایتهای دوستیابی مانند SeekingArrangement (SA), دور زدن فحشا و علیل قوانین با ارائه معامله به عنوان “آشنایی با مزایای.”

قند ترتیب است که با توجه به دالالن و کارآفرینان تبادل پول نقد هدیه و یا دیگر مالی و مادی مزایای برای شرکت خوب است. در واقع آن چیزی است که حمایت گراها شناخته شده به عنوان “دختر تجربه” اما در اغلب موارد در حد دراز مدت بر اساس.

“من تا به حال ترویج خودم از کار در یک فاحشه خانه برای رفتن به تعطیلات با مردان ثروتمند جایی که من انتظار می رود برای گوش دادن به هر کلمه و تقاضا برای کل هفته” شارلوت به من گفت: زمانی که من به او صحبت کرد در شیکاگو است. “Sugaring راه بدتر است. شما در حال انتظار برای در دسترس خواهد بود به عنوان و هنگامی که او می خواهد شما را به دریافت و رژه در اطراف خود علاقه داشتن دوستان و همکاران کسب و کار مانند یک حیوان خانگی سگ پشمالوی باهوش است.”

به عنوان کنی منظم قند, پدر, دختر, به من گفت از طریق ایمیل “من پول و دختران زیبایی فضل و مهمتر از جوانان! چرا من می خواهم به پرداخت یک کارگر جنسی یک خدمتکار و ثبت نام به یکی از این سایت ها که من ارائه یک تاریخ برای شب وقتی که من می توانید آن را تمام نورد را به یکی است؟”

آدری یک کارگر مراقبت در اواخر اولین بار سکس در خیابان مینیاپولیس در سن 15 سالگی و در نهایت در بر داشت راه خود را به یک فاحشه خانه برای فرار او دلال محبت. “اولین قطعه از مشاوره به من داده شد توسط دختران دیگر شد برای ثبت نام در SeekingArrangement,” او می گوید. “آنها به من گفتند که این راه بهتر به این تاریخ غنی از بچه ها که گاهی اوقات حتی نمی پرسند از یک هفته به بعد به خصوص اگر آنها در حال ازدواج و انجام بسیاری از کسب و کار سفر, اما آنها پرداخت اجاره خود را و به شما هدیه.”

برای شش ماه آدری زندگی در یک آپارتمان اجاره ای ری او شکر پدر. او بازدید او هر روز برای رابطه جنسی, انتظار خود خواسته به ملاقات بدون در نظر گرفتن خلق و خوی خود را و یا احساسات. آدری یک بار به او خودداری کرد چرا که او تا به حال مسمومیت غذایی, اما ری به او گفت که او خواهد بود بی خانمان که شب مگر اینکه خدا او را به آنچه او می خواست.

“او تمام زندگی من در دست خود را,” او می گوید. “این راه بدتر از فحشا چرا که من هرگز نمی تواند فرار. به من گفته شد این بود که به شام خوب و سفرهای خرید اما من به معنای واقعی کلمه خود را صیغه.”

در حالی که برخی از زنان خود را بپرسید شکر پدر برای یک کمک هزینه ماهانه بسیاری از مردان تمایلی ترجیح می دهند یک “پرداخت که شما برو” تنظیم شده است. یکی جان و کاربر معمولی از شکر نوزادان در SeekingArrangement فروم نوشت: “من می دانم که وجود دارد بی پروا بچه ها وجود دارد که کل ‘سرگرمی’ از ‘تلاش’ قند نوزادان منجر آنها را با قلاب از یک کمک هزینه اما با هیچ قصد از همیشه ارائه یک. بنابراین من پیدا کردن “پرداخت که شما برو’ رویکرد بسیار باز و صادقانه … اما همچنین می تواند برخی از پتانسیل شکر بچه ها احساس می کنید مانند آن است که بیش از حد نزدیک به همراهی. بنابراین وجود دارد که رقص برای مقابله با است.”

“[Sugaring] است که هیچ چیز مانند به طور منظم دوستیابی” جودی به من گفت که ملاقات ما در یک نوار قهوه در مرکز لندن. “ما فقط یک مجموعه ای از سوراخ برای مردان به استفاده گاه به گاه کمی از بازوی آب نبات.”

جودی در مورد آموخته SeekingArrangement از دوستان خود را در محل کار. “من سود £5 [$7] یک ساعت در یک نوار قهوه و حتی نمی تواند در پرداخت اجاره, اجازه دهید به تنهایی بیرون بروید و لذت ببرید. من امضا شد و بلافاصله هولناک با درخواست برای دیدار با, از خوب به دنبال مردان است.”

در ابتدا جودی می گوید او به ملاقات برخی از “بسیار خوب” و گرفته شده برای وعده های غذایی و, بعد از رابطه جنسی, بود, بین پرداخت $260 به 650$. “این احساس بسیار بالا-کلاس فحشا اما فحشا با این وجود” جودی می گوید. برای این مقدار پول وجود دارد البته گرفتن. “من دائم سه بچه در یک بار من تا به حال در دسترس خواهد بود برای دیدن آنها را زمانی که آنها به نام. این بود که پرداخت اولیه ‘خرید’ من و آنها به نوعی متعلق به من است.”

SeekingArrangement تاسیس شد لاس وگاس tech سرمایه دار خیلی مهم براندون در اب راه رفتن. وید است که ظاهرا ارزش جایی در محله $40 میلیون. شعار او این است: “عشق یک مفهوم اختراع توسط مردم فقیر.”

“این واقعی است, من در زندگی,” وید گفته یک روزنامه نگار. “من نمی تواند کمک کند که من به جوان و زیبا مانند بسیاری از مردان هستند.”

وید 48 که 22 ساله قند Zoe نوزاد با او زندگی می کند در لاس وگاس ادعا sugar daddies کمک به توانمند سازی زنان جوان و پیشبرد زندگی خود را. “اگر شما فقیر هستند و شما دائما در حال حلق آویز کردن با مردم فقیر شما در حال رفتن هرگز برای پیدا کردن فرصت های زندگی,” او گفت:.

این SeekingArrangement سایت را نشان می دهد سهام عکس از زنان سفید پوست, گاهی اوقات حمل کیسه های خرید از لباس های گران قیمت و لوازم آرایشی و بهداشتی فروشگاه. بسیاری از آنها در لباس پوشیدن در لباس رسمی و جواهر و الماس تملق گوی بیش از مردان سفید با کسب و کار-سفر چمدان و با دقت مرتب پنج ساعت کلش. این شامل یک بخش در “hypergamy” و یا چه استفاده می شود شناخته شده به عنوان “ازدواج ،

هیچ جا کلاس هستند و اجتماعی دیگر تقسیم starker از مجلل تنظیم — مانند یک هتل پنج ستاره در اتاق که در آن یک فرد به راحتی می توانیم این لایحه و دیگر حتی نمی باید یک حساب بانکی. متوسط SA عضو صرف 3000 $در هر ماه در شکر نوزادان است. تجارت جنسی بازمانده آنیا که امضا به عنوان یک قند کودک زمانی که او در نوجوانی او به من می گوید که “[جان] شما را مانند خاک هنگامی که آنها را شیک اتاق هتل که آنها می توانید خرید شما در. شما فاحشه کثیف و آنها را به یک بار از پول و قدرت. حداقل در خیابان شما هر دو [جان و زن روسپی] نگاه به عنوان تفاله به یک درجه و یا دیگر توسط ساکنان و پلیس است.”

با توجه به داده ها از ماه جولای سال 2016 SeekingArrangement دارای بیش از 5 میلیون نفر عضو فعال دارد. بیش از 4 میلیون نفر از این شکر عزیزم حساب — زنان ثبت نام به صورت رایگان; مردان مجبور به پرداخت. در حال حاضر وب سایت تبلیغ است که به آن “چهار شکر نوزادان در هر شکر پدر.”

SeekingArrangement را پوشش می دهد 139 کشور جهان است. مردان متاهل حدود 40 درصد از sugar daddies در سایت.

SA نیز بازارهای خود را به عنوان یک پادزهر برای بدهی های دانشجویی. در ایالات متحده و جاهای دیگر دانشجویان هستند پایدار بی ثباتی مالی و مشکلات. به دلیل افزایش هزینه دانشگاه و اجاره و عدم وجود زمان در دسترس برای کار در مطالعات بسیاری از زنان بسیار آسیب پذیر به بهره برداری. “SeekingArrangement.com کمک کرده است تا تسهیل صدها نفر از هزاران نفر اگر نه میلیون ها نفر از ترتیبات که به کمک دانش آموزان فارغ التحصیل بدهی رایگان” وید می بالد در وب سایت. فیلم تبلیغاتی نشان می دهد جوان, زنان زیبا ثبت نام در “قند کودک دانشگاه” در کلاس های درس در برگزاری wads پول نقد, رانندگی, اتومبیل های لوکس و بحث لذت و سهولت بودن قند عزیزم.

هنگام ثبت نام برای یک حساب کاربری بالقوه شکر بچه ها گفت: “نکته: با استفاده از یک .edu آدرس ایمیل را بدست آورده به شما ارتقاء رایگان!”

یک سخنگوی شرکت می گوید که دانشجویان با استفاده از خود دانشگاه ایمیل برای ورود به سایت همچنین می توانید پروفایل خود را شامل تحت یک “دانشجو” می زنیم به طوری که sugar daddies قصد “کمک” دانشجویان می توانید آنها را به راحتی.

اگر یک دانش آموز نوع کلمات کلیدی مانند “کمک درسی کمک” یا “کمک مالی” به یک موتور جستجو استراتژیک, پاپ آپ نشان می دهد او را تبدیل به یک قند کودک شما اغلب به نظر می رسد در مرورگر اینترنت.

تمام مردانی که پرداخت برای رابطه جنسی, ورزش هستند نر قدرت امتیاز مالی و کنترل بیش از زن او پرداخت. یکی انتشار اخبار از SeekingArrangement ادعا کرد که “قند کودک دانش آموزان دریافت به طور متوسط از $3,000 در ماهانه کمک هزینه درآمد $20,920 بیش از یک دانش آموز کار تمام وقت در فدرال حداقل دستمزد.” اما بسیاری از زنان جوان که ثبت نام برای دیدار جذاب و غنی خوش تیپ تر پیدا کردن دوست پسر و دوست خود به دام افتاده در داخلی و بردگی است.

Cheryl, 19 تازه آغاز شده بود در دانشگاه تورنتو زمانی که او با استفاده از وب سایت SugarDaddyMeet. “من شکست احساس کم چون دوست پسر من شکسته بود و نیاز به برخی از هیجان در زندگی من” او به من گفت که از طریق تلفن از خانه اش در ونکوور.

در روز شریل بود که همسان با پل به طور مستقل ثروتمند ورزش متعصب در 60s. “او جذاب نیست به من در همه,” او می گوید. “و چون او کار نمی کند, او در من تمام زمان روز و شب برای رابطه جنسی, و او را به تماشای بازی تنیس — هر چیزی او را, او می خواست من وجود دارد برای افزایش, گاییدن, نفس است.”

اولین بار, پل, سکس با شریل (“من از آن متنفر بودم” او می گوید) او را به 100 دلار و به او گفت: “من می توانم پرداخت صورتحساب خود را اگر شما می خواهم, اما شما در حال گرفتن هر گونه پول بیشتر چون ما هر دو می دانیم که شما آن را صرف در خود است.” او موافقت کرد و به “او اجازه پرداخت اجاره من چون من ناامید بود و همه او ارائه شد.” او به او صاحبخانه او را از اطلاعات تماس.

زمانی که شریل اقدام به شکستن تا با پل های کابوس آغاز شد.

“هنگامی که من به او گفتم برای جلوگیری از تماس من و انداختن دور اعلام نشده او را تهدید به صاحبخانه من یک فاحشه عالی و ارسال خواهد او را” اثبات است.’ “

پل گرفته بود عکس شریل در هنگام رابطه جنسی ساخته شده است که او احساس “فوق العاده ناراحت کننده است.” دانستن او این عکس ها و همچنین اثبات اینکه چگونه آنها ملاقات شریل معتقد پل را انجام خود را تهدید.

“من از دست رفته من آپارتمان, چون من نمی تواند تحمل ماندن در آنجا با تهدید حلق آویز بیش از من به عنوان به خوبی به عنوان این واقعیت است که او می دانست که در آن من بود,” او می گوید. Cheryl نقل مکان کرد به عقب در با پدر و مادر و کاهش یافته خارج از دانشگاه. “من خیلی بدتر از من بود قبل از من امضا تا که احمق در سایت.”

پیتر فلمینگ استاد در دانشگاه تکنولوژی سیدنی است که نویسنده از یک سال 2018 کتاب با عنوان “شکر پدر سرمایه داری: سمت تاریک از اقتصاد جدید است.” فلمینگ می گوید: شکر مدل کسب و کار, پدر, سوء استفاده از زنان مالی ناامیدی.

“برای تمام مفاهیم و اهداف این کار جنسی در پنهان یا مخفی کار جنسی” فلمینگ می نویسد: اضافه کردن که شکر پدر و وب سایت ها به سادگی فروش یک “فانتزی” به زنان جوان اما تاریک است “وابستگی اقتصادی.”

نمونه SA شکر دختر در سن 45 یا بالاتر و با ارزش بیش از 2 میلیون دلار است. حدود 18 از 50 sugar daddies می گویند آنها به دنبال یک “هیچ رشته های متصل” و “درام رایگان” رابطه. بسیاری از وسوسه زنان جوان با پیشنهاد همراه آنها در لوکس تعطیلات.

حدود 15 از 50 sugar daddies ذکر “xxx” و خاص فتیش جنسی در “من به دنبال” بخشی از مشخصات خود را. دیگر ایستاده توصیف از نوع “دختر” از مردان در جستجوی آن هستند عبارتند از: “بسیار جنسی — جنسی بسیار باز و برخوردار بودن با غالب آویزان نر”; “باید مانند جنسیت ، جاذبه فیزیکی میباشد, اگر شما می توانید جعلی که متقاعد کننده شما دختر من! من دوست دارم با شنیدن کلمات “بله عزیزم هر چیزی که شما می خواهید’ “; “من به دنبال یک بسیار شیب دار زیر به صورت مداوم با احتیاط رابطه” و “به دنبال یک بانوی جوان است که من می تواند به عنوان یک دوست و یا یک دوست.”

زنان جوان تبلیغات به عنوان قند نوزادان به طور معمول سن 18 تا 30 و تقریبا نیمی ذکر است که آنها به دنبال حمایت مالی از جدید خود را شکر پدر. بسیاری از عکس های خود را در حال جنسی — نشان رخ مثلا یا لباس زیر زنانه.

نمرات از زنان از سراسر جهان ثبت نام به عنوان قند نوزادان خود را به فروش بکارت. سن خود را از محدوده فقط 18 به کسانی که در اوایل 20s.

من صحبت می کرد به آنا a 20-year-old دانشجویی که ثبت نام به عنوان یک قند نوزاد سال گذشته است. “من تو را دیدم در سایت که مزایده بکارت خود را می تواند در یک ثروت,” او می گوید. او در آگهی مشخصات خود را: “مزایده بکارت من. بالاترین پیشنهاد تا قبل از نیمه شب در آستانه سال جدید برنده است.” آنا به فروش می رسد بکارت خود را به یک زن 45 ساله و پدر سه برای $5,000.

18 سال از بریتانیا اعلام شده در مشخصات خود را “من ارائه یک مثلث با 2 باکره (من و دوست خوب من). نامزد ارائه می دهد که بزرگترین مقدار از پول را دریافت خواهد کرد ما برای اولین بار عاشقانه.”

یک سوم دانش آموز سن 18 آگهی: “من نیاز به پول به عنوان من دانشجو هستم. من مایل به انجام هر چیزی به جز مقاربت جنسی. اگر من برای انجام این کار آن را در یک هزینه بسیار بالا چون من باکره است.”

در سال 2018 پلیس در ممفیس تنسی شارژ علامت Giannini, 52, یک تاجر ثروتمند با قانونی تجاوز به یک دختر 17 ساله او در SeekingArrangement.

در همین سال یک پان-اروپایی شکر پدر, سایت RichMeetBeautiful قرار پوستر بزرگ تبلیغات خود را به عنوان یک “پدر قند و شکر عزیزم سایت دوستیابی” در کامیون های خارج, دانشگاه های بلژیک. این سایت ادعا کرد برای ارائه یک “پنجاه سایه خاکستری” تجربه به اعضای آن و دعوت دانش آموزان به “بهبود سبک خود را از زندگی [گرفتن] بابا شکر.” دانشگاه libre de Bruxelles مقامات شکایت به پلیس که در تصرف تابلوهای تبلیغاتی.

نروژی Sigurd Vedal مدیر اجرایی RichMeetBeautiful خودش متهم در یک دادگاه بروکسل در سال 2019 با هرزگی عمومی “تحریک به فسق و فحشا” و نقض ضد تبعیض جنسی ،

Vedal نگهداری می شود که او و شرکت او تنها در تلاش برای تسهیل غیر معمول دوستیابی. او همچنین اظهار داشت که “[w]e هستند مانند عادی سایت دوستیابی, اما مالی است که بخشی از چک لیست.”

Vedal دریافت شخصی جریمه $43,000 و $260,000 خوب برای شرکت خود را. بروکسل دادستان به دنبال شش ماه زندان محکوم شدند.

آنها همچنین می خواهند شرکت تبلیغاتی مواد به کشف و ضبط این ادعا که آنها “کاهش دانش آموزان به اشیاء جنسی.”

اریک Cusas, Vedal دفاع وکیل گفت: مشتری خود را یک کارآفرین از 15 سال و آزادیخواه. Cusas ادعا کرد که هر جنسی عنصر بود “تنها در چشم ناظر” و Vedal ساخته شده بود یک قربانی.

لوران Kennes سخنگوی دانشگاه libre de Bruxelles گفت: او بدون شک به هدف از این وب سایت. “ما فرض وجود یک جنسی همتای به ثبت نام در این سایت. پیام این است: “شما جوان هستید, شما در حال, زیبا, بیرون رفتن با دوست دختر!’ هر کس می داند آنچه در آن است در مورد.”

این تابلوهای تبلیغاتی که به نظر می رسد ضعیف ترجمه شده نشان داد یک زن و شوهر در آغوش گرفتن در کنار عنوان “داستان عاشقانه, شور, fun & 0 — در مطالعه وام ؟ تاریخ یک پدر قند یا sugar mama.”

Vedal همچنین متهم است که “تشدید علیل” در فرانسه بیش از یک تلفن همراه بیلبورد قرار داده شده در دانشگاه سوربن دانشگاه پردیس. این تصویر یک مرد دروغ گفتن در بالای یک زن با همین عنوان: “هی دانش آموزان! عاشقانه و شور و هیچ وام دانشجویی. بیرون رفتن با بابا قند یا شکر مامان!”

عکس بیلبورد رفت, ویروسی, آنلاین, پیشرو معاون شهردار پاریس هلن Bidard اعلام کرد: “این سایت یک جرم علیه زنان است. در پشت این glamorized تصاویر وجود دارد که افراد جوان که می تواند در نهایت در فحشا.”

یک انجمن راه اندازی یک شکایت کیفری بیش از این آگهی در حالی که دیگران باید راه اندازی یک طومار خواستار چنین تبلیغات ممنوع می باشد.

بلژیک روزنامه De Standaard گزارش داد که در طول محاکمه اش در بروکسل Vedal به دادگاه گفت او نمی خواهد ذهن اگر خود دختر ثبت شده در سایت — “اگر او آن را می خواهد و او آن را می خواهد چرا که او می خواهد برای شروع یک رابطه واقعی.”

دادستان به دادگاه گفت: “حتی اگر الفاظ و کلمات استفاده می شد همه می دانستند چه چیزی در آن بود. وجود دارد half-لباس پوشیدن زنان در سایت وجود دارد, عکس از زوج در یک رستوران. دانش آموزان کاهش می یابد به اشیاء است که باید عریان برای پول است.”

اما براندون وید تاجر پشت SeekingArrangement اصرار آن است که یک سرویس اسکورت و حتی میزبان سلب مسئولیت: “یک ترتیب است که یک سرویس اسکورت. SeekingArrangement هیچ وجه شکل یا فرم پشتیبانی از اسکورت و یا روسپی با استفاده از وب سایت ما برای منافع شخصی. پروفایل مشکوک به استفاده از این خطاب توسط SeekingArrangement سوء تیم و ممنوع از وب سایت ما.”

با وجود این که تصاویر از سا پروفایل قرار داده شد از طریق یک موتور جستجو, مطابق, عکس یافت شد در اسکورت نقد و بررسی وب سایت های مانند companionsreviews.com, CAescort.باشگاه و exoticpostreviews.com. تبلیغات در backpage.com نیز میزبان برخی از این تصاویر است.

بسیاری از فعالان حقوق بشر و فعالان فمینیستی به طور کامل آگاه است که قند دوستیابی بخشی از استثماری جهانی تجارت جنسی.

من صحبت کرد و به غارت Spectre نیویورک و کارشناس و مدیر عامل شرکت Childsafe.ai که این پدیده تحقیق از شکر سایت های دوستیابی. “این سایت تلاش به تقلید از سایت های دوستیابی, اما در واقع آنها متفاوت از اسکورت فحشا کسب و کار,” او می گوید. “تعداد زیر سن قانونی زنان جوان آگهی قابل توجه است. این بهره برداری به مقیاس و به وضوح جنایات متعهد بودن.”

در سال 2018 یک زن جوان عضو ائتلاف علیه قاچاق زنان (CATW) که کمپین برای پایان دادن به جهانی تجارت جنسی, حضور صنایع قند و شکر رویداد مخفی. میزبانی اجازه دهید بحث شکر یک وبلاگ با همکاری SeekingArrangement این رویداد با هدف جذب قند نوزادان بر روی سایت.

یک زن جوان از بروکلین نیویورک صحبت کرد او اولین تجربه در سایت: در پایان اولین SA تاریخ مرد دست او یک پاکت حاوی 600 دلار. در تاریخ دوم با او قرار داده شده یک پاکت پر از $2,000 در آشپزخانه بعد از ناهار خود تاریخ. که در آن نقطه او گفت: او احساس موظف به داشتن رابطه جنسی با مرد دلیل است که “چه انتظار می رود پس از یک 2 ، 000 $در ارز.”

“من مشاهده تاییدیه از چیزهایی که ما در حال حاضر مشکوک مانند درخواست از افراد زیر سن قانونی و مالی اجبار اما همچنین یاد گرفتم که دقیقا چگونه وب سایت خود را ‘مربیان’ به کاربران برای ایجاد موفق ترین پروفایل—از چه نوع عکس ها برای استفاده به زبان ویژه. اگر شما شنیده ام بازماندگان از [آزار] توصیف چگونه دالالن را از آنها ساخته شده است معاون تبلیغات در Backpage … این صدا مانند این که” CATW ناظر می گوید.

در راهنمایی و پرسش و بخشی از رویداد بروک اولریش SA نماینده اعلام کرد “این بچه ها غنی هستند و آنها زمان کافی ندارید به سادگی فصیح پیام … آنها می خواهند برای رسیدن به نقطه … آنها می خواهند به فشار یک دکمه می گویند:” من علاقه مند هستند شما علاقه مند است؟’ “او با اشاره به های خصوصی عکس ها به عنوان یک “بازی” و توصیه می شود کمی “آشکار” در عکس های خصوصی.

اولریش گفت: زنان و دختران جوان آنها “نباید خجالت یا شرم” را به یک پیرمرد پرداخت برای هزینه های.

در پاسخ به کسی که پرسید در مورد خطرات بالقوه ایمنی و اولریش گفت: ثبت نام برای SA باید فرض کنیم که همه مردان در سایت “چمدان” و زنان باید با احتیاط مورد که آنها را ملاقات کند.

این مشاوره که شریل که احساس او “از دست همه چیز” هنگامی که او مجبور شد برای فرار از سوء استفاده قند, پدر, دختر, در نهایت می فهمد. “من می خواهم بگویم هر کاری برنامه ریزی در انجام آن:” حتی نمی فکر می کنم در مورد آن!’ آن است که فحشا, اما از آن است که حتی بدتر از برخی جهات به این دلیل که جان ندارد راه دور پس از رابطه جنسی. او چوب در اطراف به زندگی خود را از شما و آن را به او.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im