تابستان لغو شده است: هیچ, سواحل, هیچ, فیلم, در پارک, بدون, غرور, هیچ اکلاهما

هر روز به ارمغان می آورد جدید اطلاعیه از چیزهایی که به تعویق افتاده و یا به طور رسمی اتفاق می افتد نه در این سال است. و در حال حاضر که ما حدود یک ماه به این چیزی که لغو در حال سرایت به فصل تابستان است. آخرین رشته از اطلاعیه ها: شهرهای دوقلو غرور است تماس خود را با رژه و جشنواره, مینیاپولیس, پارک ها و Rec سواحل نخواهد بود افتتاح و اکلاهما این مراحل می رویم تیره از طریق سپتامبر.

بیایید شروع با غرور و افتخار.

“با رشد عدم اطمینان در اطراف COVID-19 شهرهای دوقلو غرور دهندگان را ساخته اند این تصمیم برای به تعویق انداختن 2020 شهرهای دوقلو غرور جشن در ماه ژوئن از جمله غرور و افتخار جشنواره و رژه غرور” یک Facebook post متحده است.

هر سال شهرهای دوقلو غرور معمولا طول می کشد بیش از لرینگ پارک برای دو روز اتفاق می افتد شامل موسیقی زنده و اجرای حوادث خانواده سازمان tabling, یک باغ آبجو و رویدادهای ورزشی است. این رنگین کمان را مجبور به رفتن مجازی به عنوان مهمترین رویداد این است که گرفتن یک استراحت تا زمانی که این کشور ارقام تکواندو در جریان است با COVID-19.

مینیاپولیس پارک ها و Rec اطلاعیه ها به خصوص افسرده.

“تمام برنامه های طراحی شده برای اطمینان اجتماعی فاصله, جلوگیری از تجمع و حفاظت از سلامت عمومی و کارکنان” ایمیل به روز رسانی متحده است.

به طوری که بدان معنی است که هیچ سواحل ودینگ استخر یا پارک آب باز خواهد شد برای تابستان. حمام و چشمه های آب آشامیدنی بسته شده و Eloise ساقی Wildflower باغ تعطیل کرده است.

تمام حوادث نیز لغو شد. که بدان معنی است که هیچ کنسرت یا فیلم در پارک یا.

در خبر خوب پارک ها و مسیرهای پیاده روی در حال باز به عنوان زمین های بازی های ورزشی در رشته های گلف و پارک سگ.

در نهایت اکلاهما لغو مانده از آن 2019-2020 فصل است. که شامل اما کاباره و تقریبا هر چیز دیگری. همانطور که در حال حاضر در فصل جدید باید باز با Noël ترسو زندگی خصوصی در اواسط ماه سپتامبر.

“مانند بسیاری از سازمان های اکلاهما مجبور شده است را فوق العاده دشوار است تصمیم گیری در پی از زمان همه گیر و پس از توزین های بی شماری حالات ما تعیین کرده اید این است که تنها دوام و مسئول مسیر رو به جلو” می گوید: مدیر هنری جوزف حاج.

دیگر نشانه هایی که تابستان است و هنوز هم برای رفتن به خشن: مرکز هنر واکر/فعلی فقط به نام راک باغ بیش از حد.

ایمن ماندن همه. ما هنوز هم می خواهید یک تابستان آویزان است و آن را فقط در یک چمن به تنهایی با استفاده از wifi و FaceTime.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>