SunCoast خون مراکز به فوریت نیاز به سوپر پلاسما برای COVID درمان

ما در یک جامعه ای که در آن ما دسترسی از طریق مسنجر برای فقط در مورد هر چیزی را به سادگی با استفاده از تلفن همراه.

ما می توانیم صحبت چهره به چهره با عزیزان در پیدا کردن راه ما را به هر مقصد شاید حتی ما را ملاقات همسر روح. ما تلفن های همراه دارای ابرقدرت به عنوان نشانی از بدن انسان است.

اگر شما از بهبود COVID-19 بدن خود را یک ابرقدرت: پلاسما ، و SunCoast مراکز انتقال خون به شدت به شما نیاز دارد به کمک شما اگر شما بهبود از coronavirus.

چند هفته پیش دکتر کرک Voelker جشن بود این واقعیت است که ساراسوتا بیمارستان یادبود COVID ICU واحد خالی بود. دکتر Voelker مدیر تحقیقات بالینی برای ساراسوتا یادبود و حیاتی متخصص مراقبت مراقبت از COVID-19 بيمار در ICU.

اما او اشاره کرد در مصاحبه ای که روز شنبه افزایش COVID بیماران اتحاد چپ پزشکان “به شدت کوتاه” از کلید درمان اضافه کردن آن ارائه شده افرادی که در حال حاضر این بیماری این فرصت را برای نجات دیگران اشاره کرد که یک کمک مالی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درمان به چهار نفر.

“ما در نیاز ناامید از پلاسما,” او گفت: “این یکی ما تكیه دارو برای درمان COVID و ما در حال اجرا هستند به شدت کوتاه بر روی آن.

او پرسید: افرادی که از بهبود COVID به “لطفا در نظر دادن” را به عنوان افزایش تعداد بیماران بستری با coronavirus را مجبور به جیره استفاده از پلاسما ،

“قبل از, اگر شما نیاز به اکسیژن و شما از نفس شما می توانید نقاهت پلاسما. در حال حاضر ما در حال رفتن به شروع به دنبال در چگونه بیمار هستند و بیماران ما هستند; آنها در مقادیر بالاتر از اکسیژن آنها در ونتیلاتور آنها مرگ بیمار,” او گفت: توزیع پلاسما. “ما قصد داریم به شروع stratifying که در آن می شود. ما تا به حال به انجام این کار به این نقطه است. اگر ما عرضه, پس ما باید به جیره.”

دکتر Voelker گفت: در مصاحبه زودتر او را دیده است نتایج مثبت زمانی که COVID-19 بیماران دریافت نقاهت پلاسما. “به عنوان چکمه بر روی زمین در واحد مراقبت های ویژه, من می توانید ببینید مردم بالا تب قلب خود است, مسابقه,” او گفت:. “ما آنها را به پلاسما و آن را آرام همه چیز را در فقط چند دقیقه.”

نقاهت پلاسما در حال حاضر رفتن به درمان است.

تنها منبع برای این برنامه به طور بالقوه نجات غریق محصول است بیمارانی که بهبود یافته اند از COVID-19. این آنتی بادی ها در پلاسما می تواند به افزایش توانایی برای مبارزه با این بیماری که خون را به یک بیمار با یک مورد شدید از ویروس. آن را نیز ممکن است به جلوگیری از عوارض ناشی از توسعه در COVID-19 بیمارانی که نسبتا بیمار است.

ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان در حال شکستن رکورد خود را به عنوان شناسایی موارد افزایش می یابد به بیش از 5000. در عین حال تنها 83 بهبود بیماران خود را اهدا پلاسما در SunCoast مراکز انتقال خون.

SunCoast تنها جامعه غیر انتفاعی خون و مرکز فراهم می کند که محصولات خونی برای ساراسوتا یادبود گاو دریایی یادبود و هشت نفر دیگر به بیمارستان های محلی.

اهدای تنها بازده چهار درمان است. SunCoast تنها حدود 25 درمان های در دسترس به عنوان این نوشته. لطفا در نظر بگیرید که چگونه شما احساس می کنید اگر شما عزیزان نمی تواند دریافت درمان آنها نیاز به دلیل آن در دسترس بود.

اگر شما به بهبود از ویروس شده اند و علامت-رایگان برای مدت حداقل 14 روز شما و همراه شما را به یک ابرقدرت. لطفا آن را انتخاب کنید در حال حاضر و تماس SunCoast مراکز انتقال خون در 941-993-8119 یا ایمیل [email protected] و وقت خود را برای اهدای پلاسمای خود را.

زندگی در آن بستگی دارد.

Jayne ژیرو شده است با SunCoast مراکز انتقال خون برای 10 سال است و مدیر توسعه جامعه. SunCoast ثبت شده 501 (c) (3) غیر انتفاعی است که تنها ارائه دهنده خون محصولات و خدمات برای 10 بیمارستان محلی از جمله ساراسوتا یادبود بیمارستان پزشکان بیمارستان از ساراسوتا گاو دریایی یادبود بیمارستان و Lakewood در مرتع پرورش احشام مرکز پزشکی. آن را نیز فراهم می کند محصولات خونی برای Moffitt مرکز سرطان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>