Sunseeker رفت و آمد مکرر شارلوت بندر در متوقف

شرکت مادر گفت که مشخص نیست که ساخت و ساز در Allegiant Air متوسل خواهد شد.

مانند بسیاری دیگر از عمده پروژه های گردشگری در سراسر کشور Sunseeker رفت و آمد مکرر شارلوت بندر در حال حاضر در خود نگه دارد.

رفت و آمد مکرر یک تاخت و تاز به سفر رفت و آمد مکرر کسب و کار از Allegiant Air شکست زمین در مارس 2019. آن را شامل یک آبگرم فضای جلسه نزدیک به 800 اتاق مهمان, 17 مواد غذایی و آشامیدنی (persian) مفاهیم و بیشتر.

اما پس از آن مشخص شد که سفر هواپیمایی خواهد بود در میان صنایع بسیاری نهفته COVID-19 لاس وگاس بر اساس سفر شرکت کوچک و برگشت و متمرکز بر هزینه-برش و اقدامات ایمنی در آن باقی مانده اند ،

با توجه به Allegiant اول-نتایج مالی سه ماهه منتشر شد مارس 12 شرکت به حالت تعلیق تقریبا همه غیر هواپیمایی هزینه های تابعه از جمله Sunseeker رفت و آمد مکرر. Allegiant غیر خطوط هوایی شرکت های تابعه پایدار $163 میلیون اختلال از جمله $137 میلیون از Sunseeker به تنهایی.

در این مرحله هنوز هم وجود دارد تعداد زیادی سوال در مورد چگونگی و زمانی که Sunseeker از سر گرفته خواهد ساخت.

“ساخت سیستم تعلیق در هر دو رفت و آمد مکرر و گلف همچنان نامعلوم” گفت: Hilarie خاکستری یک spokewoman برای Allegiant سفر شرکت گفت. “با تاثیر کامل از این بیماری همه گیر کوروناویروس بر Allegiant و صنعت هنوز ناشناخته ما نمی تواند پیش بینی زمانی که این ممکن است با تغییر هر یقین است.”

Allegiant همچنین گفت: در آن گزارش درآمد که آن را کاوش “بالقوه همکاری های استراتژیک” — یک شاخص است که این شرکت ممکن است به دنبال کمک به تامین مالی بقیه $420 میلیون پروژه. رفت و آمد مکرر در اصل برنامه ریزی شده برای باز کردن در 2021.

“درک من از آنچه من تا به حال شنیده بود که آنها به دنبال سرمایه گذار دیگر به همکاری با, به منظور تسریع این روند و تلاش برای به دست آوردن آن ساخته سریعتر” گفت: Sean Doherty ورزشی و جلسات بازاریابی فروش managerat پونتا گوردا/Englewood, ساحل, بازدید کننده و کنوانسیون اداره است. “که نه در داخل اطلاعات; این چیزی است که من درک از آنچه که من’veread.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان لورا Finaldi

بسیاری آویزان در برزخ در حال حاضر. گردشگری را ویران شده است توسط coronavirus.

مقدار فضای جلسه Sunseeker است انتظار می رود را به شارلوت کانتی یک چیز دشوار به صبر برای دوهرتی گفت.

“ما به مرکز شهر conferencecenter در پونتا گوردا اما که نمی تواند جای دیگر کنفرانس ها و جلسات. این بود که برای باز کردن درب برای ما,” او گفت:. “آن را به تاخیر حداقل, اما ما در حال حاضر بدست کلمه بنابراین ما همچنان به ضرب و شتم از درام تا آنجا که ما می تواند و نگه داشتن آنها را به روز رسانی در این روند است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>