سه شنبه برگ ساندرز و بایدن مبارزه برای آمریکا در آینده

در حالی که هنوز هم وجود دارد مقدار شمارش آرا باید انجام شود قبل از نتیجه به طور کلی از سه شنبه به طور کامل محاسبه و درک غذای آماده کلیدی از حزب دموکرات بزرگترین واحد-بعد از رای گیری تا کنون—با 14 متحده برای grabs از جمله تگزاس و کالیفرنیا — این است که چه زمانی از بزرگترین ریاست جمهوری زمینه از نامزدها در حافظه زندگی است که در حال حاضر فقط به دو: سناتور. برنی ساندرز و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

همانطور که از نوشتن این بایدن—که مبارزات انتخاباتی در نظر گرفته شد اما مرده در هفته گذشته اما لذت یک شب بزرگ برای مبارزات انتخاباتی خود با خورد در جنوب و توقیف حداقل دو ناراحتی از ساندرز—قادر به ادعای پیروزی در هشت ایالت کارولینای شمالی, ماساچوست, تنسی, مینه سوتا, آلاباما, آرکانزاس و اوکلاهما.

در همین حال رسانه های خبری به نام بزرگترین جایزه شب کالیفرنیا برای ساندرز که او نیز برنده در کلرادو و یوتا و ورمونت.

در تگزاس—دومین دولت که رای دادند سهشنبه—در این مسابقه باقی مانده است “بیش از حد نزدیک به تماس” حتی به عنوان نیمه شب آمد و رفت در حالی که بایدن حفظ برتری. در ایالت مین که در آن مسابقه بین این دو بود گردن در گردن بایدن همچنین نگاه به برگزاری اندکی لبه.

“هنوز زود است, اما همه چیز به دنبال افتضاح افتضاح خوب” بایدن گفت: در یک تظاهرات در کالیفرنیا است. در حالی که تصدیق مبارزات انتخاباتی خود کرده است به نظر می رسد در شکل بایدن گفت: “من اینجا هستم به گزارش ما بسیار زنده است!”

با نهایی برگه هنوز هم محسوب می شود در تمام متحده برای تعیین نهایی نماینده شمارش — یک فرایند است که می تواند روز یا حتی هفته—واضح بود به ناظران که به احتمال زیاد نامزد دموکرات تقریبا قطعی به هر یک از دو نامزد: ساندرز یا بایدن—هر یک از ارائه یک انتخاب روشن و متمایز کنتراست.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

در راهپیمایی خود را در ورمونت ساندرز خطاب به هواداران گفت: انتخاب قبل از آینده دموکراتیک اولیه رای دهندگان در حال حاضر خواهد شد روشن به عنوان او اشاره کرد بایدن سابقه حمایت از شرکت های بزرگ-دوستانه موافقت نامه های تجارت آزاد, رای گیری در حمایت از جنگ عراق تماس های مکرر برای کاهش امنیت اجتماعی و وضعیت موجود رویکرد است. “شما نمی توانید ضرب و شتم [رئیس جمهور دونالد] تهمت با همان قدیمی همان قدیمی نوع از سیاست” ساندرز گفت: جمعیت است. “این را تبدیل به یک کنتراست در ایده.”

به عنوان رویاهای مشترک گزارش روز شنبه, داخلی, Sanders, کمپین یادداشت نشان می دهد که آن را در حال حاضر آماده را به کسانی که در تضاد صریح رفتن به جلو.

“با بایدن bankrolled فوق العاده PAC و تقویت میلیاردر کمک کنندگان اصلی به مراتب بیش از” ایالات یادداشت. “ما در حال حاضر وارد فاز اولیه که در آن تفاوت بین برنی و بایدن را در مرکز صحنه.”

با گزارش نشان می دهد که مگا-مایکل بلومبرگ میلیاردر است و با توجه به حذف از مسابقه اولیه پس از عملکرد ضعیف در ایالات متحده برای اولین بار قادر به رأی برای او روز شنبه فشار دیده است به نصب بر روی سن. الیزابت وارن پس از قرار دادن سوم در خانه اش در ایالت ماساچوست و با دوام مسیر به نامزدی.

به عقب براند در برابر شرکت های بزرگ رسانه ای فریم فوق العاده سهشنبه نتایج تا کنون—که در MSNBC به معنای تملق گوی پوشش قابل توجه گشت بایدن انتخاباتی—روزنامه نگار جرمی اسکاهیل که همراه با همکاران خود در رهگیری و دموکراسی در حال حاضر! میزبانی یک میزگرد مترقی پوشش در طول شب توییتی درست پس از نیمه شب:

Glenn Greenwald اسکاهیل را همکار بنیانگذاران رهگیریهمچنین ارائه افکار خود را در پوشش این مسابقه در روزهای اخیر, استقرار سریع coalescence اطراف خود را در حال حاضر-مسح نامزد و چشم انداز از تضاد بین ساندرز و نامزد مانند بایدن:

در اوایل اظهارات Greenwald نیست گوشت چرخ کرده کلمه در مورد آنچه که او می بیند می افتد. “دموکراتیک استقرار—با توجه به انتخاب—نه از دست دادن با بایدن از پیروزی با برنی به طوری که به یاد او قابل زوال شناختی نمی خواهد خود را تغییر دهید, حساب دیفرانسیل و انتگرال در همه” Greenwald گفت. “حزب نخبگان هستند و همه در حال حاضر از آن آگاه آنها به عنوان پوشش پشت او.”

دانشگاه پرینستون مورخ مت Karp در یک توییت در روز سه شنبه قرار داده و این وضعیت به جلو رفتن در این راه: “جو بایدن گرفتن گزاف گویی امروز بیشتر از عصبی Dems که می خواهند به این باور است که رای بایدن یک رای وحدت در برابر هرج و مرج است. اما فردا ما را از خواب بیدار به یک مسابقه نزدیک—بین وحدت و هرج و مرج اما بین جو بایدن و برنی ساندرز. ممکن است بهترین نامزد برنده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>