سه شنبه: مایک بلومبرگ پس از بازی بزرگ برای رای دهندگان فلوریدا

مایک بلومبرگ خروج اتحاد چپ یک خلاء در فلوریدا سیاست است. دیگر دموکرات نامزد ریاست جمهوری بود پرداخت شود به همان اندازه توجه به فلوریدا و به ویژه در پالم بیچ شهرستان به عنوان بلومبرگ.

حدود 14 ساعت پس از میلیاردر مایک بلومبرگ پیاده کردن مرحله در پالم بیچ شهرستان مرکز کنوانسیون در سه شنبه شب برای چه خواهد بود بطلبم دموکراتیک ریاست جمهوری مدعی است که قول به صرف “هر آنچه در آن طول می کشد به” ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خارج از مسابقه است.

مهر خروج در سمت چپ یک خلاء در فلوریدا سیاست است. دیگر دموکرات نامزد ریاست جمهوری بود پرداخت شود به همان اندازه توجه به فلوریدا و به ویژه در پالم بیچ شهرستان به عنوان بلومبرگ.

عکس: ایسنا تجمع در وست پالم بیچ

دو بلومبرگ 14 کمپین دفاتر در دولت بودند واقع در پالم بیچ در غرب پالم بیچ و بوکا ریتون. بلومبرگ ریخته بارهای از پول نقد برای تلویزیون تبلیغات در ایستگاه های محلی به پایان رسید و یک روز کامل از مبارزات انتخاباتی در فلوریدا در سه شنبه پالم بیچ در غرب به جای یکی از 14 متحده برگزاری مقدماتی.

بلومبرگ برداشت کرده بود تاییدیه از کنگره ایالات متحده تد داچ بوکا ریتون غرب پالم بیچ شهردار کیت جیمز پالم بیچ شهرستان کمیسر ملیسا McKinlay و جمع آوری مالیات آن Brodie.

“من — او یک نامزد قوی به رئیس جمهور تهمت به حال دولت های محلی تجربه و منابع لازم برای قرار دادن یک چالش بزرگ” گفت: McKinlay و اضافه کرد که او هنوز رتبهدهی نشده است تصمیم گرفت که او تایید خواهد شد در حال حاضر که بلومبرگ است.

همه نامزدها منهای بلومبرگ چتر نجات به میامی برای اولین دموکراتیک مناظره ریاست جمهوری در ماه ژوئن. چند بازگشته است. ماساچوست, ایالات متحده آمریکا به مردم ایران ، الیزابت وارن — در حال حاضر یک شات امیدوار — تنها نامزد علاوه بر بلومبرگ به باز کردن یک دفتر مبارزات انتخاباتی در جنوب فلوریدا. و در حالی که در میامی برای بحث در تابستان گذشته او برگزار شد تجمع دانشگاه بین المللی فلوریدا و بازدید حیاط بازداشتگاه که در آن کودکان مهاجر برگزار می شد.

اما معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و ورمونت به گزارش ایسنا ، برنی ساندرز عمدتا نادیده گرفته فلوریدا با وجود پیش بینی هایی که فلوریدا بنفش دولت با چهارمین اکثر نمایندگان برای grabs می تواند به احتمال زیاد تا پایان جام مقدس نوسان متحده است.

هنوز تصوری از بایدن رشد محبوبیت در فلوریدا آمد در فوریه. 26 هنگامی که سنت پیت نظرسنجی منتشر شده بررسی و به احتمال زیاد رای دهندگان نشان بایدن پیشرو بلومبرگ با 34 درصد حمایت از بلومبرگ را 25 درصد است. ساندرز رتبه پنجم با 13 درصد پشتیبانی می کند.

صبح روز چهارشنبه به عنوان اخبار را شکست بلومبرگ خروج پس از خرد کردن شکست در سه شنبه جو سیاسی در فلوریدا شروع به تغییر.

در کنگره ایالات متحده لوئیس فرانکل تنها عضو پالم بیچ شهرستان هیئت نمایندگان کنگره که به حمایت از یک نامزد اعلام کرد او را به عقب بایدن. در کنگره ایالات متحده Alcee هیستینگز در حال حاضر تایید بایدن قبل از سه شنبه.

“جو بایدن نامزد که می تواند برنده فلوریدا و کمک به فلوریدا دموکرات ها پیروزی رای” فرانکل گفت: در بیانیه منتشر شده در مدت کوتاهی پس از بلومبرگ کناره گیری کرد. “در لحظه ای که ما قانونگذاران ایالتی و فرماندار در حال مبارزه با حق رای تفنگ ایمنی و دسترسی به مراقبت های بهداشتی ما نیاز به یک رهبر در بالا بسیار از بلیط که فقط نمی خواهد به ما کمک کند توقف این حملات روزمره فلوریدا, اما همچنین کمک به ما در به دست آوردن کرسی و قدرت سیاسی در سراسر دولت است.”

روز چهارشنبه بعد از ظهر بایدن به حال برداشت دیگری تایید: دموکرات ایالات متحده هرزه تد داچ. در فوریه. 13 روز قبل از دومین سالگرد مرگبار, پارک, دبیرستان, تیراندازی در داچ این منطقه داچ تایید بلومبرگ با استناد به خود دهه تلاش برای جلوگیری از خشونت اسلحه. داچ نیز به عهده گرفت نقش co-صندلی بلومبرگ را در سراسر کشور تلاش برای جلب حمایت در میان رای دهندگان یهودی.

در تعویض خود را تایید داچ گفت که او با افتخار به حمایت بایدن افزود که با بایدن به عنوان نامزد او با اعتماد به نفس دموکرات خواهد کنترل خود را حفظ خانه و “یک شات” در عطف سنا آبی.

“ما شایسته یک رئیس جمهور که بگویید حق ایستادن به NRA برای پایان دادن به این بیماری همه گیر از خشونت اسلحه به فوریت در تغییر آب و هوا و با افتخار ایستاده با ما کلید متحدان در سراسر جهان” داچ در بیانیه ای گفت. “وقت آن است که برای پایان دادن به ریاست جمهوری زده است امریکا از هم جدا و شروع به خوش بینانه فصل جدید پشت رئیس جمهور جو بایدن.”

داچ یکی از دو دموکراتیک اعضای فلوریدا هیئت نمایندگان کنگره که تایید بلومبرگ. اورلاندو در کنگره ایالات متحده استفانی مورفی نیست پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد بلومبرگ ترک نژاد و چه کسی باید در حال حاضر را تایید.

فلوریدا است که اکثر نمایندگان برای پیشنهاد در 33 ایالت و منطقه کلمبیا که هنوز مقدماتی برگزار شد. بسیاری از فلوریدا 248 نمایندگان ملزم به رای برای نامزدها بر اساس نسبت آرای یک نامزد برنده در مارس 17 اولیه.

اما فلوریدا 13 دموکراتیک اعضا در خانه superdelegates بدین معنی که می توانید برای هر کس آنها را انتخاب کنید اگر نامزد برنده نامزدی پس از رای دادن در این کنوانسیون در ماه جولای.

Superdelegates آرزو دارد در مسابقات و پتانسیل نوسان و انتخابات. با بایدن و ساندرز در حال حاضر در حال اجرا گردن و گردن این احتمال که نه امن خواهد شد این حزب نامزدی قبل از کنوانسیون در ماه جولای یک احتمال واقعی است.

با علاوه بر این از فرانکل و داچ در چهارشنبه بایدن امن تاییدیه از هشت کنگره superdelegates در فلوریدا از جمله آمریکا مظنونان حمله به دانشگاه Alcee Hastings, Charlie Crist Al Lawson کتی, کرچک, Debbie Wasserman Schultz و Frederica ویلسون.

[email protected]

@StapletonPBP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>