سرپرست امیدوار به مصاحبه این هفته

از راه دور Q&A برگزار خواهد شد دوشنبه شب و اعضای جامعه می توانند سوالات خود را آنلاین از قبل.

پنج نامزد رقابت به بعد سرپرست ساراسوتا کانتی مدرسه منطقه خواهد بود در شهر این هفته است.

برنان Asplen III, معاون سرپرست, St. Johns County School District; Marie Izquierdo ارشد علمی افسر Miami-Dade County Public Schools; Gonzalo S. La Cava, رئیس, منابع انسانی, مدرسه منطقه پالم بیچ شهرستان; Peter لیکتا منطقه ای سرپرست پالم بیچ و کیت اسوالد معاون سرپرست پالم بیچ شما باید شانس خود را برای تحت تاثیر قرار دادن اعضای هیئت مدیره مدرسه به عنوان سرپرست جستجو روش خط پایان.

روز چهارشنبه هیئت مدیره مدرسه خواهد مصاحبه هر نامزد برای 90 دقیقه آغاز و در 8:15 صبح در این جلسه برای عموم آزاد با دسترسی محدود با توجه به COVID-19 مورد نیاز است که محدود کردن تعداد زیادی از مردم اجازه داده می شود در هیئت مدیره اتاق به 50 یا کمتر.

مصاحبه پخش خواهد شد در منطقه آموزش و پرورش کانال و کانال یوتیوب در طول روز است.

هر نامزد را فردی خود را به نوبه خود در مقابل هیئت مدیره و زمانی که آنها هنوز در حال مصاحبه آنها را به یک تور از منطقه است.

عصر روز چهارشنبه در فلوریدا انجمن ها انجمن که تسهیل جستجو خواهد شد برگزاری یک جلسه پرسش و پاسخ در Suncoast دانشکده فنی.

اعضای جامعه می توانند سوالات را از طریق منطقه صفحه وب در طول روز بین 8:15 صبح و 5:30 p. m.

Andrea Messina, مدیر اجرایی فلوریدا انجمن انجمن خواهد بود تعدیل Q&A, رویداد, و هر نامزد باید 15 دقیقه برای پاسخ به سوالات به عنوان بسیاری از آنها می توانند. مانند فردی, مصاحبه, Q&A زنده پخش خواهد شد در منطقه کانال یوتیوب و آموزش و پرورش کانال.

FSBA مشاور لایحه وگل تشویق عمومی برای ارسال سوالات. COVID-19 ساخته شده آن را غیر ممکن را برای این منطقه به برگزاری یک ملاقات و خوش آمد می گوید آنها به طور معمول با فینالیست بنابراین وب Q&A بهترین شات مردم را به سوال بپرسید.

“ما در حال رفتن به سعی کنید به درخواست همه سوالات” Vogel گفت. “ما می خواهیم مردم قادر به تأمل در مصاحبه ها و هر گونه سوال بپرسید و آنها ممکن است.”

در روز پنج شنبه اعضای هیئت مدیره دیدار خواهد کرد به صورت جداگانه با هر متقاضی برای یک در یک مصاحبه.

اعضای هیئت مدیره را هم به mull بیش از برداشت خود را از پنج امیدوار و در جولای 14 هیئت مدیره برنامه ریزی شده است برای انتخاب سرپرست جدید و آغاز مذاکرات قرارداد.

پنج فینالیست ارسال ویدئوها به هیئت مدیره در هفته گذشته همراه با نوشته, پاسخ به تعدادی از سوالات. ویدئوها از هر پنج متقاضیان همراه با نوشته پاسخ و رزومه مواد را می توان در https://www.sarasotacountyschools.net/superintendentsearch.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>