حمایت از نوازندگان محلی متاثر از coronavirus لغو—بدون ترک خانه خود را

در حال حاضر رویدادهای محلی در حال لغو چپ و راست به دلیل نگرانی از گسترش COVID-19—همه شب حرکت می کند’ تاریخ تور آینده شد به تعویق افتاد دیروز و برای مثال حداقل یک DIY محل بسته شده است به طور نامحدود.

در حالی که این اقدامات احتیاطی برای خوب بیشتر آنها ترک بسیاری از نوازندگان از یک چک. اگر محلی را نشان می دهد نیست لغو شد, شانس خوب وجود دارد یکی دیگر از تور تاریخ—تاریخ تور که پول ممکن است در حال حاضر قریب به.

در حالی که بحث ما در مورد اوج تحویل رانندگان و ارائه مرخصی با حقوق به کارکنان ساعتی و چه می تواند انجام شود برای هنرمندان (بسیاری از مشاغل) درآمد که چندان جدی حول تور و انجام است ؟

“گروههای موسیقی که باید عمل فضاهای با اینترنت مناسب و معقول و یا شاید در زیرزمین و غیره من خواهد پرداخت $$ برای جریان زندگی می کنند در طول این دوره زمانی از لغو نشان می دهد/تور و…. حدس می زنم من تنها نیستم” توییتی CP را تا سال 2017 “بهترین تویتر” کایل متسن دیروز.

بسیاری از مردم فکر میکنند همین است. با منگنز ایالات عملکرد بازی است لغو Nur-D برنامه ای برای livestream نشان می دهد در یکشنبه; طرفداران که می توانید هر آنچه که آنها می خواهم. دیگر محلی رپر OKNice همچنین کار بر روی گرفتن برخی از دوستان هم به livestream یک عمل یا مجموعه ای در آینده ای نزدیک.

“آخرین چیزی که من فکر می کردم زیادی در مورد امیدوار است مردمی هستند درک/همدلانه از هر دو هنرمندانی که انتخاب می کنید به نگه داشتن بازی را نشان می دهد/تور و کسانی که نمی,” OKNice می گوید. “همه تلاش خود را در رابطه با این اطلاعات کمی.”

وجود دارد بدون شک سرگرمی آنلاین یا IRL خواهد بود قدردانی در تلاطم شده است. اما تا زمانی که ما این مجموعه بار در اینجا برخی از ایده های دیگر.

Patreon

مفهوم ساده است: کسی را دوست دارید و شما به آنها پول معمولا برای چیزی (یک آهنگ, اولیه, رهایی, پشت صحنه محتوا) در بازگشت. در Nur-D را در سایت شما ماهانه اهدای گزینه اعم از $2 (“بیش از حد شیرین”) به 700 $(“پرداخت اجاره مقدس سطل”).

“ما متاسفانه نمی زندگی می کنند در جامعه ای که اجاره پرداخت می شود با نیت خوب” رپر گفت. “اگر شما می دانید که این کنسرت ممکن است می آیند و یا این رویداد ممکن است وجود اشتراک حتی برای 10 دلار در ماه می تواند مفید باشد.”

Merch

هر گونه میکروب ها بعد از مرگ بسته می شود به شما. هر چند نه کاملا به عنوان سرگرم کننده به عنوان یک دقت سرپرستی merch جدول راه اندازی بسیاری از گروههای محلی باید عرض آنلاین که در آن آنها به فروش اجناس خود را. به عنوان همه گیر ادامه می دهد وب سایت های مانند missedtour.org ظاهر شوند برای به دست آوردن تمام محصولات در یک مکان. فهرست بسیاری از دسترس تی شرت طرح و سپس سفارش شش. ممکن است من به شما علاقه در 4 کورتیس “شرلی تمپل” tee? اگر شما در حال اقامت در خانه شما نیز ممکن است راحت باشد.

محبوبیت

بسیاری از گروههای ارائه آلبوم های خود را از طریق Bandcamp و یا سایت های دیگر به عنوان دیجیتال. دانلود خواهد شد با کیفیت بالا و پخش نامحدود. در نهایت دانلود از iTunes به روز رسانی کامپیوتر شما شده است التماس برای. حفاری های قدیمی خود را, آی پاد. جمع آوری همه آنها را.

اورژانس relief funds

سازمان ها مانند سکوی پرشی برای هنر وارد شده اند منابع به صورت مستقل هنرمندان در میان COVID-19. در همان زمان پرشی است و گسترش خود را شخصی اضطراری صندوق امداد دستورالعمل به “عبارتند از درآمد از دست رفته به دلیل لغو خاص برنامه ریزی گیگ یا فرصت” مربوط به virus. از طریق صندوق هنرمندان قادر به درخواست برای $500 برای جبران برنامه ریزی شده و کار از دست داده. شما می توانید کمک به اورژانس صندوق امداد در اینجا.

جریان

آره ما می دانیم که یک جریان-اول گوش دادن به موسیقی مدل تا به حال برخی از پیامدهای منفی برای هنرمندان است. اما اگر شما لازم نیست که پولی به معنی نشان دادن حمایت خود را گوش هنوز هم می تواند کمک کند.

“برای ما رفتن برای همیشه جریان فروشگاه ما” گفت: دانشجو 1 مدیر الک Hoines. “میانگین شنوندگان نمی دانم چقدر تکرار گوش فاکتور به خدمات جریان الگوریتم معنی یک چشم انداز مثبت در ما جریان می تواند منجر به یک آهنگ در حال اضافه به لیست پخش با شنوندگان اختصاص داده.”

حتی کسری از یک درصد کمک می کند.

جمعیتsourcing

به عنوان وضعیت همچنان وجود دارد یک فرصت خوب برای برخی از GoFundMe و سایت Kickstarter خواهد شد تا پاپ از هنرمندان محلی. کمک به آنها را. به اشتراک گذاری آنها. “گاهی اوقات شما احساس می کنید کمی گناه برای درخواست که با بسیاری از افراد دیگر نیاز به همه چیز. شما باید به تعادل تمایل خود را برای مفید بودن خود را با میل به زنده ماندن” Nur-D می گوید.

Venmo

هر کس نیاز دارد یک درمان گاهی اوقات. درخواست هنرمندان, شما می دانید اگر شما می توانید آنها را خرید ناهار و یا ارسال آنها بلیط-هزینه شما مسترد شد. پاسخ خود را با دستگیره دوستان است.

سرپرستی venues

خرید بلیط به حوادث بعد ضربه تا نوار اگر آن را باز کنید. کسی به میزبان همه نشان می دهد که ما در حال رفتن به دوباره پس از کمک به کسانی که در سالن های اقامت در کسب و کار. به عنوان خالص عیار را جان Genz آن قرار می دهد: “ما در حال رفتن به نیاز به آنها را برای پست-pandemic, موج”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>