حمایت از نوازندگان محلی به طور مستقیم از امروز از طریق Bandcamp

باشگاه های توقیف شده اند. مباحث لغو شده است. تورهای لغو شده است. و چگونه بسیاری از نوازندگان که نمی امرار معاش از طریق هنر خود حمایت خود را ؟ کار شغل در صنعت خدمات است که تجربه اخراج گسترده.

بله نوازندگان می تواند با استفاده از یک استراحت. ما در حال حاضر پیشنهاد برخی از راه به شما کمک کند آنها را از طریق زمان بحران است. و امروز به لطف سایت موسیقی دانلود Bandcamp وجود دارد یکی دیگر از گزینه های در دسترس است.

تا نیمه شب اقیانوس آرام زمان Bandcamp است waiving آن (در حال حاضر فوق العاده مناسب), هزینه ها, که بدان معنی است که هنرمندان و برچسب دریافت 100 درصد از قیمت خرید برای هر دانلود.

به طوری که در آن شما باید شروع کنم ؟ خوب در اینجا من لیست شخصی از بهترین های محلی آلبوم ها از سال 2019 که بسیاری از آنها در دسترس از Bandcamp. (همچنین چند تن از آنها قرار داده شد و توسط محلی و برچسب جعلی آثار آن نیز صرف نظر کردن از آن برش از سود برای کمک به هنرمندان امروز است.)

و whaddya می دانید ؟ در اینجا یک کل صفحه فقط برای هنرمندان از مینه سوتا است. Poliça منتشر زنده آلبوم امروز است. جدید Primals قرار داده و از آلبوم جدید خود را امروز. (و آنها در حال انجام یک livestream عملکرد به جشن می گیرند.) فهرست دور—از آنجا که شما می توانید به طور کلی نمونه اجناس قبل از خرید شما فقط ممکن است پیدا کردن یک مورد علاقه جدید.

شما می دانید چه چیز دیگری می کمک به نوازندگان محلی? یک مقیاس گسترده ای توزیع مجدد ثروت از شصت و غنی برای بقیه از ما. اما در حالی که ما در حال کار بر روی ساخت که اتفاق می افتد, ما نیاز به یک موسیقی متن مناسب است ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>