جراح عمومی جروم آدامز می گوید: “بسیاری از این کشور قادر خواهد بود برای باز کردن در مارس 1

جراح عمومی جروم آدامز گفت: “بسیاری از کشور” نمی خواهد بود قادر به بازگشایی توسط مه 1 با وجود پیشنهادات از برخی تهمت مقامات دولت که در ماه آینده ممکن است در یک زمان به دوباره سخت اجتماعی فاصله دستورالعمل.

“هنگامی که ما در گذشته این سی روز برخی از مکان ها در سراسر کشور می توانید فکر می کنم در مورد بازگشایی” آدامز گفت: در فاکس نیوز با اشاره به مدت 30 روز برای کاخ سفید اجتماعی فاصله دستورالعمل.

در مورد خواسته Dr. Anthony Fauci نظرات در مورد حفظ اجتماعی فاصله محدودیت آدامز گفت: “در حال حاضر زمان برای ادامه به تکیه به این (اجتماعی فاصله).”

“وجود دارد مکان هایی در سراسر کشور است که باید دیده می شود به طور مداوم سطح پایین به سطح شیب دار بالا و تست می توانید احساس اعتماد به نفس بیشتری که این مکان در واقع می توانید انجام نظارت و می توانید سلامت عمومی پیگیری برخی نقاط خواهد بود قادر به فکر می کنم در مورد باز کردن در مارس 1,” او گفت:. “بسیاری از این کشور نمی خواهد به با شما صادق باشد اما برخی از خواهد شد.”

“این که چگونه ما بازگشایی این کشور است. جای جای ذره ذره بر اساس داده های” او گفت:.

آدامز ابراز نگرانی در مورد اثرات اجتماعی فاصله در دیگر مسائل مربوط به سلامت.

“بله, اجتماعی فاصله خوب است برای جلوگیری از گسترش COVID اما ما می دانیم که جداسازی بد است برای تقریبا هر بیماری دیگر شما می توانید نام وجود دارد — افسردگی, خشونت خانگی, بیماری های قلبی و سوء مصرف مواد — همه اینها بدتر” آدامز گفت.

WATCH:@JeromeAdamsMD در مورد که در آن ما می ایستد در مبارزه با کروناویروس به عنوان آن را آموخته است همه گیر که در کشتار بیشتر مردم به طور متوسط در هر روز بیش از سرطان یا قلب disease#nine2noonpic.twitter.com/B68r3BXqG8

— آمریکا Newsroom (@AmericaNewsroom)آوریل 10 سال 2020

آدامز نظر می آیند به عنوان برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت گفته اند که بخش هایی از این کشور می تواند بازگشایی ماه مه. دادستان کل ویلیام Barr به نام محدودیت “شدیدی” در چهار شنبه فاکس نیوز مصاحبه و پیشنهاد آنها باید مجددا در ماه آینده و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin کرد و گفت: در CNBC بخش از اقتصاد می تواند بازگشایی در ماه مه اگر تهمت بود راضی با شرایط پزشکی.

مجلس نانسی پلوسی گفت: در روز شنبه در مصاحبه با سیاسی که مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است “بدتر” اگر او بازگشایی این کشور بیش از حد به زودی.

خواسته در پنجشنبه coronavirus نشست خبری چه معیار ممکن است مورد استفاده برای بازگشایی دولت و کشور Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی به خبرنگاران گفت: “این واقعا متفاوت متفاوت است. بنابراین من فکر نمی کنم وجود دارد یکی از معیار های پزشکی.” او اشاره کرد که بازگشایی یک منطقه شهری مانند شهر نیویورک متفاوت خواهد بود که از یک شهر در غرب میانه و یا در مناطق کوهستانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>