ترشرویی شیپور خاموشی به ما ضروری بشریت به میزبان درایو مواد غذایی در فروشگاه ها مشروب

این اطلاعات در میان صفوف حداقل مفید در خارج وجود دارد برای یک دسته از دلایل از جمله راه اندازی یک غلط هم ارزی بین آبجو و غذا. فقط به عنوان برخی از بوقلمون و پنیر فشرده بین شش بسته هام را هرگز عبور برای یک ساندویچ با ترشرویی خدمت (بسیار خوب) پیتزا طبقه بالا در آبجوسازی مجتمع دلیل خوب است.

این است که چرا با ترشرویی خیریه بازوی ترشرویی می دهد لعنت همکاری با غیر انتفاعی محلی این گروه مواد غذایی به سرمایه گذاری در ماهیت اساسی محلی فروشگاه ها مشروب به ارائه وعده های غذایی – نه آبجو – به گرسنه Minnesotans بی سابقه ای در طول این زمان نیاز است.

اتحاد امید به جمع آوری حدود 1000 پوند از مواد غذایی به اندازه کافی به 800 وعده های غذایی – قبل از آوریل تا پایان.

این ایده شامل خریداران به عنوان یکی از 10 شرکت محلی فروشگاه های مشروبات الکلی در سراسر شهرهای دوقلو دفعه بعد ما دوباره پر کردن مایع ما kitties با آوردن ما مواد غذایی برای کمک مالی. خریداران باید رها کردن آن غیر شدنی در گروه مواد غذایی غول آبی مخازن و سپس ضربه محکم و ناگهانی یک عکس از برجسته کد QR بر روی سطل.

در ازای مراقبت از خود و دیگر شرکت کنندگان را دریافت کوپن برای یک پاینت در ترشرویی سالن آبجو (در اوردن از گرو در زمانی که کشتی مادر را درب بازگشایی) که از طریق QR کد.

“نیاز به ارائه وعده های غذایی برای جامعه ما بیشتر شده است هرگز” گفت: مریم Sellke مدیر اجرایی ترشرویی لعنت می دهد. “ما دوست دارم برای دیدن سطل پر شده هر روز از مواد غذایی اضطراری درایو بنابراین ما مطمئن شوید که بیشتر Minnesotans می دانم که وعده غذایی بعدی خود را آمده است. من می دانم که ما می توانیم انجام این کار در طول اساسی ما عرضه اجرا می شود و سپس با ماندن در خانه.”

اورژانس مواد غذایی رانندگی اجرا خواهد شد از طریق پایان ماه آوریل است. نگاه برای اهدای سطل در خیابان مرکزی سبز; Dinkytown Wine & Spirits; بالا, آبجو, شراب و ارواح (مینیاپولیس و خرس سفید دریاچه مکان); فرانسه 44 Wines & Spirits; میننهها دریاچه Wine & Spirits; Morelli است; Sentyrz مشروب و سوپرمارکت; Stinson شراب و آبجو & ارواح; Surdyk را مشروب و پنیر فروشگاه.

که ما در بالا بردن یک لیوان نه نان به… یک عمل خوب در خسته ، به سلامتی به دادن damn!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net