بررسی سنج COVID-19 تاثیر در نورث پورت

Coronavirus مربوط به نظرسنجی به سفارش مهربانی جامعه تأکید سوالات امنیت مالی برای پاسخ دهندگان با سن بین 25 تا 44.

بندر شمالی — بیش از نیمی از خانوارهای آمارگیری شده در ماه مه از طرف مهربانی جامعه گزارش شده است که آنها با تجربه متوسط و یا تأثیر عمده ای بر زندگی خود را از COVID-19.

همچنین بیش از یک سوم از خانوارهای مورد بررسی گزارش از دست دادن درآمد یا از طریق یک اخراج, کردند, کاهش ساعت کار و دستمزد و یا کاهش و از دست دادن کسب و کار درآمد.

بیشتر به طور قابل توجهی 54 درصد از کسانی که بین سنین 25 تا 44 گزارش از دست دادن درآمد.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب نورث پورت اخبار

که جمعیتی بود که در واقع کمتر که نسبت به جمعیت شهرستان در این نظرسنجی از 339 خانوار انجام شده از مارس 13 مارس 23.

وقتی پرسیده شد که چه چیزی را قرار داده و آنها را در موقعیت بهتری در طول بحران اکثریت پاسخ دهندگان با اشاره به بهتر کمک از دولت است.

به طور خاص, نظرات, به نام برای کاربردی تر بیمه بیکاری سیستم بیشتر موقع محرک پرداخت. آنها همچنین با اشاره به نیاز بیشتر پس انداز های شخصی.

“دانش و دقیق حقایق” و “بهتر رهبری” بودند به طور خاص اشاره کرد که در این مطالعه است.

محبت جامعه و مدنیت در تاسیس جنبش 2016 سابق نورث پورت شهردار ژاکلین مور, سفارش, ایمیل, نظرسنجی برای کمک به ارزیابی رفاه جمعی از ساکنان شهر در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط ارل Kimel

نتایج این تحقیق مورد بحث قرار گرفت در اوایل این ماه در دو زوم جلسات و توزیع شد به سازمان های همکار — از جمله شهر بندر شمالی — که در این بررسی کمک رسانی.

ساراسوتا مبتنی بر رابرتسون مشاوره گروهی به رهبری دکتر شلی رابرتسون انجام این نظرسنجی که به صورت هدفمند طراحی شده برای جمع آوری متنوع نمونه ای از ساکنان شهر در حالی که اطمینان حاصل کرد که هر دو کار حرفه ای و خانواده ها با فرزندان جوان خواهد بود مصاحبه.

به این منظور خاص شرکای مانند شهرستان نورث پورت و پسران و دختران باشگاه فرستاده و بررسی به کارکنان و یا اعضای.

هنوز هم نمونه شامل یک درصد پایین تر از پاسخ دهندگان با سن 18 تا 44 از نمایندگی های شهرستان جمعیت و یک درصد بیشتر از سنین 45 تا 64 در حالی که این درصد از پاسخ دهندگان با سن 65 سال و بالاتر منعکس شهرستان جمعیت.

در مجموع 107 نفر زندگی می کنند در 34286 کد پستی و 94 نفر زندگی می کنند در 34287 کد پستی بررسی شد. این دو کد پستی نمایندگی عمده ای از اصلی توسعه درک کلی توسعه Corp.

تنها 14 نفر اقامت در 34293 کد پستی که شامل Wellen پارک — این بخش از شهر در حال ساخته شدن در سابق توماس تگزاس خواص.

رابرتسون به ذکر است که کد پستی و نبود یک عامل در ارائه این نظر سنجی.

“ما مطمئن شوید که ما تا به حال نمایندگی های گروه های سنی و نوع خانواده,” او اضافه شده است.

قدرت تحلیل و بررسی است 5 درصد است. قدرت تجزیه و تحلیل عبارت مورد استفاده برای هدفمند نظرسنجی که برابر است با حاشیه خطای تصادفی در بررسی.

بیش از 30 ٪ از پاسخ دهندگان ذکر شده در بالا خود را نگرانی از به عنوان: گرفتن بیمار با COVID-19; داشتن یک عضو خانواده یا دوست و آلوده شدن با COVID-19; جدا شدن از خانواده و دوستان; از دست دادن پس انداز و یا کاهش رتبه اعتباری; و سلامت روحی و روانی و یا استرس است.

در 25-به-44 ساله دسته از دست دادن پس انداز و یا کاهش اعتبار بود نگرانی اصلی پس از تعطيلي مدرسه در بهداشت روانی و یا استرس و از دست دادن شغل یا از دست رفته و کسب و کار.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که 79 درصد از خانواده ها احساس آنها می تواند پرداخت صورتحساب خود را برای 90 روز یا بیشتر بر اساس درآمد فعلی خود را و یا پس انداز.

اما این همچنین بدان معنی است که 21 درصد از پاسخ دهندگان نمی تواند. در 25-به-44 ساله دسته که رقم افزایش یافت و به 34%.

“زیر که به من این است که راه اقتصاد به نظر می رسد به کار به طور کلی است که بسیاری از مردم کار ندارد و بسیاری از امکانات اگر چیزی غیر منتظره اتفاق می افتد,” مور گفت. “که به نظر من یک جنبه از نیاز است.”

مور که پس از راه اندازی این نظرسنجی ثبت به اجرا برای شهرستان نورث پورت کمیسیون در منطقه 2 گفت که او علاقه مند به پیدا کردن مردم انجام می دهند در بندر شمالی حتی قبل از ظهور COVID-19.

‘”من می خواستم برای پیدا کردن چگونه مردم انجام می دهند چرا که من فقط احساس می کنیم که بسیاری از نیاز در اینجا و من می خواستم برای آن تعیین,” او اضافه شده است.

در میان این نظرسنجی نتیجه گیری پاسخ دهندگان گفته اند که نیاز به بازسازی خود را ثبات مالی و به منظور رشد در سال های آینده آنها مورد نظر کمتر استرس ثبات مالی, مکان ها برای تفریح و دسترسی به مواد غذایی است.

مور گفت: او در تفسیر نتایج این تحقیق به این معنی است که بندر شمالی ساکنان نیاز به صلح از ذهن است.

“چیزی وجود دارد که در زیر همه این که در آن ما در حال شروع به آگاهی که فقط در حال مصرف کنندگان و تولید کنندگان از همه چیز رضایت بخش نیست,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>