صلیب شکسته تو عکس به اینترنت بعد از حومه مغازه

آن را پوشش داده بیشتر از یک مرد رشد کرده است به عقب و برجسته کوه سربازان برهنه کودک تعقیب یک گوزن و یک وحشی به دنبال wyrm در میان چیزهای دیگر, اما همه از آن سخت بود برای تشخیص از طریق غیر قابل اجتناب شکل طراحی: یک صلیب شکسته.

معلوم بود یک تصویر پاره پاره از یک, استخدام, پوستر برای نروژی Waffen SS بود که همانطور که شما احتمالا گمان اسکاندیناوی نازی مبارزه با نیروی. این عکس به اتحاد به عنوان یک تصویر منسوب به WB, خال کوبی, فروشگاه مستقر در اسپرینگ لیک پارک.

شما نمی توانید عکس را در هر نقطه بر WB تو صفحه و فروشگاه نیست در پاسخ به درخواست مصاحبه در مورد اینکه آیا این خالکوبی به حال واقع شده است کشیده شده توسط یک WB هنرمند. چه نظر بیشتر ناراحت هستند تصاویری از یک آشکار پست از WB دفاع از طراحی.

“وقتی کسی به من شات و آنها می خواهند مرا به انجام این کار برای آنها من را قضاوت کرد و یا آنها را به نوبه خود آنها را دور” یک پست نسبت به WB و نمایش, تا تو, عکس گفت. “و من بی احترامی آنها را صرف نظر از اینکه آیا یا نه من معتقدم که آنچه آنها باور دارند و یا موافقت با شیوه زندگی خود را و یا انتخاب شخصی. دوستان من هم از همه نژادها مذاهب, ادیان و ترجیحات جنسی من هرگز به نوبه خود هر کسی [sic] از آنها را برای هر چیزی که آنها می خواستند،”

عکس از تاتو شد سوار با یک عنوان به عنوان خوانده شده “تنها چیزی که نازی که من می توانید تصویر را در اینجا راه است که شما در حال تلاش برای تهمت و عیب دار کردن شخص دیگری به دلیل شخصی خود انتخاب شیوه زندگی, چرا که شما با آنها موافق نیست. که خیلی لعنتی نازی به من.”

اتحاد ساخته شده آن را ساده آنچه در آن فکر که استدلال است.

هیچ فضای امن برای نازی ها. هیچ جوهر برای boneheads.

ارسال شده توسط Twin Cities کارگران دفاع داد در دوشنبه 29 ژوئن 2020

شما می توانید از لحاظ فنی هنوز هم پیدا کردن صلیب شکسته تو در یک مکان در WB را در Facebook صفحه و این که در بررسی. چند Facebook کاربران آزادی را گرفته اند از ترک منفی توصیه.

“آنها پشتیبانی سفید supremacists و نازی ها” یک منتقد گفت. “بحث در مورد سطل زباله.”

تصاویری نیز از آن ساخته شده بر روی Imgur و ق که در آن نظر بودند و به همان اندازه unimpressed.

این نباید تعجب آور است که یک تماس برای تحمل re: سفید برتری نیست فرود فوق العاده خوب… مثل همیشه… اما قطعا در حال حاضر. این می آید بر روی پاشنه از هفته از ناآرامی بیش از سفید برتری و خشونت پلیس در شهرهای دوقلو منطقه بیش از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید از مینیاپولیس در دست پلیس است.

و فقط بیش از آخر هفته چند “آریایی کابوی” دوچرخه سواران خال خال شد در استیلوتر. سوفیا رشید خود توصیف “بسیار قابل مشاهده زن مسلمان” ادعا کرد که آنها آغاز شده و باطله و 4 ساله “ساخت نظرات/فریاد” ، حساب او به اشتراک گذاشته شده است در Facebook برخی از 17000 بار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>