سوئد بر خلاف آن نوردیک همسایگان دانمارک و نروژ – و تقریبا هر کشور دیگری در جهان غرب – دارای مقاومت گسترده مستند محدودیت برای جلوگیری از شیوع کروناویروس. در عوض, آن را تا حد زیادی نگهداری جامعه از جمله مدارس و رستوران ها باز و متکی داوطلبانه اجتماعی-فاصله اقدامات است که درخواست تجدید نظر به حس خود داری. نظرسنجی ها نشان می دهد استراتژی است که به طور گسترده پشتیبانی شده توسط اکثر سوئدی.

دانشمندان در سوئد و خارج از کشور را متهم به کشور خطرناکی به دنبال “گله ایمنی” – این ایده که با ایجاد یک پایگاه گسترده ای از بهبود عفونت در جامعه این بیماری در نهایت به توقف پخش كردن, از آنجا که اکثر مردم نمی خواهد حساس. “گله ایمنی” است که معمولا زمانی با واکسیناسیون می گیرد و زمانی که به اندازه کافی بزرگ درصد از جمعیت این سیستم ایمنی هستند.

Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: مدل پیش بینی بیشتر ما مرگ و میر به عنوان تگزاس کشورهای دیگر وزن بازگشایی; فرشتگان آبی به افتخار سلامتی کارگران

آندرس Tegnell ارشد اپیدمیولوژی در سوئد آژانس بهداشت عمومی – ملت بیماری های عفونی رسمی و معمار سوئد coronavirus پاسخ رد کرده است که “گله ایمنی” تشکیل محوری مرکزی سوئد را مهار برنامه در مصاحبه با ایالات متحده آمریکا امروز. در عین حال او نیز گفت که این کشور ممکن است شروع به دیدن تاثیر “گله ایمنی است.”

این است که به آرامی ویرایش متن ایالات متحده آمریکا امروز در مصاحبه با Tegnell.

‘نمی توانید تصور کنید که چرا’: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را انکار می کند مسئولیت برای ضد عفونی سردرگمی پس از برخی از ایالت ها گزارش افزایش تماس

چه خبر از آخرین سوئد ؟

Tegnell: ما در حال انجام دو عمده تحقیقات. ما ممکن است این نتایج این هفته یا کمی بعد از آن در ماه مه. ما می دانیم که از مدل سازی و برخی از اطلاعات ما در حال حاضر این داده ها کمی نامشخص – که ما احتمالا تا به حال یک انتقال اوج در استکهلم یک زن و شوهر از هفته پیش که بدان معنی است که ما احتمالا ضربه اوج از عفونت مورد حق در حال حاضر. ما فکر می کنیم که تا 25 درصد از مردم در استکهلم شده اند در معرض coronavirus و احتمالا ایمنی بدن. یک بررسی اخیر از یکی از بیمارستان های ما در استکهلم دریافتند که 27 درصد از کارکنان وجود دارد سیستم ایمنی هستند. ما فکر می کنیم که بسیاری از کسانی که سیستم ایمنی هستند از انتقال در جامعه نه محل کار. ما می تواند رسیدن به گله ایمنی در استکهلم در عرض چند هفته.

(یادداشت سردبیر: سازمان بهداشت جهانی هشدار داده است که افرادی که تا به حال COVID-19 لزوما ایمنی, با حضور آنتی بادی از گرفتن این ویروس دوباره و دوباره. آنها ممکن است اما کار علمی نشده به مرحله که در آن است که به طور قطعی ثابت شده است. Tegnell گفت که در سطح جامعه اگر آنتی بادی می تواند به عنوان نشانه ای از مصونیت پس از آن تضعیف این تمام منطق برای توسعه یک واکسن. “اگر شما نمی توانید جمعیت ایمنی چگونه می توانید پس از آن ما فکر می کنم یک واکسن از ما حمایت خواهد کرد؟” دقیق درصد های مورد نیاز برای “herd immunity” تغییرات بر اساس این بیماری است. بریتانیا به طور خلاصه سرگرم یک “گله ایمنی” استراتژی قبل از تغییر دوره میان سرعت در حال افزایش مرگ و میر. بریتانیا افسر ارشد علمی به این نتیجه رسیدند که یک رقم از 60 درصد ممکن است مورد نیاز برای COVID-19. آن می تواند ماه قبل از فولر تصویر پدیدار می شود که آسیب پذیر باقی می ماند به کوروناویروس.)

آنچه که در سوئد COVID-19 استراتژی ؟

Tegnell: ما در حال تلاش برای نگه داشتن نرخ انتقال در یک سطح است که استکهلم سیستم بهداشت و درمان می تواند حفظ. که تا کنون کار کرده است. نظام سلامت تاکید شده است. آنها در حال کار بسیار سخت است. اما آنها تحویل مراقبت های بهداشتی برای همه از جمله کسانی که بدون COVID-19. که هدف ما است. ما در حال محاسبه گله ایمنی در این. با اقدامات مختلف ما فقط تلاش برای نگه داشتن نرخ انتقال به عنوان کم به عنوان امکان پذیر است. میزان موارد بوده است پایدار برای دو تا سه هفته. ما معتقدیم گله ایمنی خواهد شد البته کمک به ما در دراز مدت است و ما در حال بحث در مورد آن, اما آن را مانند ما به طور جدی در تلاش برای رسیدن به آن عنوان شده است ساخته شده (توسط مطبوعات و برخی از دانشمندان). اگر ما می خواستیم برای رسیدن به گله ایمنی ما انجام داده اند هیچ چیز و اجازه دهید coronavirus شایع اجرا از طریق جامعه است. ما در حال تلاش برای نگه داشتن نرخ انتقال به عنوان کم به عنوان ما می توانیم. ما گرفته اند مناسب اقدامات واقعا بدون صدمه زدن به مراقبت های بهداشتی و یا مدارس. ما می رویم برای یک استراتژی پایدار; چیزی است که ما می توانید نگه دارید در حال انجام برای ماه می باشد. Coronavirus چیزی است که فقط رفتن به دور. هر کشور که معتقد است که می تواند نگه داشتن آن (با بستن مرزهای سازندگان: کسب و کار و غیره.) به احتمال زیاد اشتباه ثابت شود در چند مرحله. ما نیاز به یادگیری برای زندگی با این بیماری است.

چه داوطلبانه اجتماعی فاصله به معنای سوئد اقتصاد ؟

Tegnell: شما نیاز به درخواست ما اقتصاددانان. من می دانم که هیچ چیزی در مورد این. اما در یک نگاه به نظر می رسد به من که در سوئد اقتصاد, انجام, خیلی بهتر از دیگران است. ما استراتژی موفق بوده است به دلیل مراقبت های بهداشتی است که هنوز هم مشغول به کار است. که اندازه گیری نگاه کنیم.

(یادداشت سردبیر: سوئد COVID-19 استراتژی ممکن است در نهایت منجر به کوچکتر – البته از لحاظ تاریخی عمیق اقتصادی انقباض نسبت به بقیه اروپا است که در حال حاضر رو به گفته های اخیر بلومبرگ مقاله با استناد به یک HSBC تحقیقات جهانی اقتصاد. نظرسنجی ها نشان می دهد که حدود نیمی از سوئدی ها در حال کار از خانه استفاده از حمل و نقل عمومی به پایین است که توسط حدود 50 ٪ و فعالیت های اقتصادی کند شده است. اما مغازه ها و رستوران ها و سالن های باز باقی می ماند. هنوز در سوئد وزیر دارایی مگدلنا اندرسون هشدار داده است که سالانه تولید ناخالص داخلی می تواند کوچک 10 درصد و نرخ بیکاری 13.5 درصد. پیش بینی های اقتصادی برای آمریکا متفاوت است. برخی از اقتصاددانان بر این باورند تولید ناخالص داخلی رنج می برند دو رقمی کاهش در سه ماهه دوم. این دفتر بودجه کنگره پیش بینی های عظیم 28 درصد کاهش سالانه برای تولید ناخالص داخلی ایالات متحده اما این فرض چهار سه ماهه متوالی کاهش از 7 درصد. بسیاری از اقتصاددانان پیش بینی اقتصاد آمریکا ممکن است دوباره بجای اول برگشتن در این تابستان. در ماه مارس نرخ بیکاری در ایالات متحده بود در 4.4 درصد. کاخ سفید مشاور اقتصادی کوین Hassett پیش بینی شده است که این رقم برای ماه آوریل می تواند افزایش یابد به 16-17%.).

باید سوئد را داوطلبانه اقدامات منجر به مرگ و میر بیشتر سریع تر از اگر آن را به حال تحمیل اجباری مستند?

Tegnell: ما واقعا نمی دانم هنوز رتبهدهی نشده است. آنچه در این بحران نشان داده است که ما نیاز به انجام برخی از تفکر جدی در مورد خانه های پرستاری زیرا آنها شده اند تا باز به انتقال (بیش از یک سوم از سوئد COVID-19 تلفات گزارش شده در خانه های پرستاری) بیماری و ما تا به حال چنین یک زمان سخت کنترل آن را در آن تنظیم کنید. این است که تنها به طور غیر مستقیم مربوط به استراتژی ما چون استراتژی برای حفاظت از آن مردم است و بخشی از آن کار نمی کند. این شاید دور از ذهن نیست چرا که همواره وجود دارد یک مشکل در حال اجرا این خانه با خیال راحت در سوئد رفتن به یک زمان طولانی است. این چیزی است که ما در حال گرفتن مشاوره در حال حاضر و که ما قصد داریم برای انجام بهتر.

(یادداشت سردبیر: سوئد دارای جمعیت 10 میلیون نفر از مردم در مورد دو بار به عنوان بزرگ به عنوان آن نزدیکترین اسکاندیناوی ، به عنوان از آوریل 28 کشور COVID-19 تلفات رسیده 2,274 حدود پنج برابر بالاتر از دانمارک و 11 برابر بالاتر از در نروژ به گفته جان هاپکینز دانشگاه coronavirus ردیاب.)

اگر استراتژی خود را نتواند ؟ طرح ب ؟

Tegnell: این نه فقط من در حال اجرا را این. آن را در کل سازمان و دولت است. ما همه داشتن مداوم بحث در مورد آنچه ما انجام می دهند و این که آیا آن درست است. تا کنون همه منطقی با آن خوب به غیر از نسبت بالایی از مرگ و میر در خانه های سالمندان. اما آن را نیز پذیرفته شده است که این تا حد زیادی یک مشکل جداگانه. مهمتر است و در کنار ما است. آنها نگران هستند در مورد اقتصاد اما نه این که این بیماری در حال گسترش است بیاختیار در سوئد. ما دلایل زیادی برای فکر می کنم که ما در حال انجام کار درست. این درست است که ما مرگ و میر بالاتر است و در مقایسه با دانمارک و نروژ اما ما بسیاری از چیزهای دیگر برای ما است. اگر شما مقایسه ما به کشورهای دیگر در اروپا که شدید مستندات ما در حال انجام حداقل به عنوان خوب به عنوان آنها و در بسیاری از موارد بهتر است. هر کشور است تعجب که آیا آنها در حال انجام کار درست. آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر این است که بسیاری از کشورهای در حال شروع به آمدن به سوئد راه است. آنها در حال باز شدن مدارس و تلاش برای پیدا کردن یک استراتژی خروج. از آن می آید و به پایداری. ما نیاز به اقدامات در جایی که ما می توانیم نگه داشتن در انجام بیش از دراز مدت نه فقط برای چند ماه یا چند هفته.

نظر شما در ایالات متحده استراتژی ؟

Tegnell: من نمی دانم که آن را به اندازه کافی است اما هنوز هم به نظر می رسد به من که آمریکایی ها اجازه coronavirus بیش از حد قبل از هر گونه استراتژی واقعی آمد به محل. یکی از مشکلات بزرگ در ابتدا عدم تست. من هم واقعا مطمئن نیستید که چگونه به خوبی ایالات متحده در سیستم بهداشت و درمان می تواند تغییر به طور چشمگیری به عنوان ما در سوئد شده اند قادر به به عنوان مثال ، ما تقریبا دو برابر مراقبت های ویژه ظرفیت است که ما تا به حال یک زن و شوهر از هفته پیش. که در مرکز سازمان یافته و سازی (به عنوان بخشی از یک دولت-بودجه سیستم) اجازه می دهد تا برای انعطاف پذیری بیشتر در تغییر سیستم بهداشت و درمان. من مطمئن هستم که چگونه به خوبی آن را می توان در ایالات متحده آمریکا با تمام بازیگران خصوصی و شرکت های بیمه. آن را ممکن است آن را سخت تر برای رسیدگی به این نوع از وضعیت است.

(یادداشت سردبیر: با توجه به تازه ترین اطلاعات منتشر شده توسط موسسه ملی بهداشت قبل از شیوع کروناویروس در ایالات متحده تا به حال بین 20-31 تخت مراقبت ويژه واحد در هر 100000 نفر; سوئد شده بود بین 6-9 هر 100 ، 000 نفر است. پس از یک شروع کند, ایالات متحده آمریکا, تست شتاب گرفته است.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im