SXSW لغو ناراحتی نوازندگان مینه سوتا’ برنامه

هر چند که در حال حاضر فقط دو مورد در مینه سوتا شده و نگرانی ها در مورد گسترش COVID-19 در حال حاضر تحت تاثیر قرار شهرهای دوقلو صحنه موسیقی. جمعه گذشته نوازندگان محلی که قصد رفتن به Austin اواخر این هفته برای جنوب غربی متوجه شدند که این سال را به جشنواره نمی رفتن.

شهر Austin لغو SXSW برای اولین بار در این جشنواره 34 سال سابقه در علاوه بر این به اعلام دولت محلی از فاجعه با توجه به coronavirus نگرانی. این تصمیم نبود یک شگفتی کامل: در روزهای منتهی به رسمی لغو تعدادی از حمایت از شرکت ها و مجریان کاهش یافته است, با استناد به “اقدامات احتیاطی” به عنوان اصلی استدلال است.

زمانی که خبر شکست کتی بولین محلی indie-گروه پاپ دنیس بود فقط از اتمام طراحی پوستر برای خندقها پسران’ جشنواره حضور.

“من صرف ساعت بر روی آن کار نقشه کشی, همه چیز در پوستر با دست—اما محدودتر در مقایسه با ماه ها و ماه های رزرو و هماهنگی و ایمیل-و-forths هنرمندان رفت و از طریق” بولین می گوید.

پس از آن وجود دارد این پول را به جشنواره تهیه: ون چک, بلیط هواپیما, مسکن, زمان, خاموش, merch. و تعداد بسیاری از هنرمندان در این جشنواره به عنوان یک شبکه فرصت است.

“ما خیلی دل شکسته. کلمات حتی نمی تواند توضیح دهد که چگونه هیجان زده بودیم به بازی رسمی ویترین یک رویای ماست که ما به زندگی با هم. لعنت bros ایم” خندقها پسران کتی کالاهان از گروه حساب. به عنوان رسمی SXSW هنرمندان خندقها پسران به حال چهار را نشان می دهد مجموعه ای برای آستین و چند نفر دیگر در شهرستانها همسایه.

دیگر هنرمندان مجموعه ای به نظر می رسد در بخش رسمی جشنواره نشان می دهد شامل, دانشجو, 1, Humbird و هار Mar سوپراستار/سابرینا الیس پروژه قلب استخوان.

قلب استخوان است که هنوز برنامه ریزی جایگزینی نشان می دهد و یا دو در آستین هفته آینده و چند تن از هنرمندان شرکت کننده غیر رسمی در جشنواره ویترین مانند قلب به طلا هنوز در حال برنامه ریزی در سمت جنوب نیز هست. “ما قصد داریم چرا که ما نشان می دهد بیشتر در تگزاس از ما Austin, ویترین,” قلب به طلا می گوید. “DIY متوقف نمی شود!”

دانشجو 1 دونه زندگی غیر رسمی جنوبی توسط هنرمند: او رفت آنجا برای اولین بار در سال 2018 در خود را به شبکه. به عنوان یک مقام رسمی هنرمند در این سال او تعیین آن را به Austin حتی بعد از او شروع به شنیدن زمزمه لغو شد. سپس او تغییر ذهن خود را.

“با خودم فکر کردم اگر آن را نمی توانید لغو من احتمالا woulda هنوز هم رفته با وجود خطر و در حال حاضر که آن را لغو من مانند ‘وای من احمق به عنوان جهنم برای حتی بازیگری مثل کل این coronavirus چیزی نیست جدی به خصوص در یک رویداد مانند SXSW,’,” او می گوید.

در حال حاضر حداقل در اینجا در مینه سوتا ما هنوز هم داریم جشنواره های محلی مانند Soundset.

آه صبر کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>