سوریه پیشرفت می فرستد صدها نفر از هزاران نفر در حال فرار در ادلب

بیروت — ترکیه روز جمعه فرستاده بیشتر سربازان و تانک ها برای تقویت آن حضور نظامی در شمال غربی سوریه که بشار اسد را بمباران شده اند و پیشرفت در یک ویرانگر روسیه-حمایت تهاجمی است که به موجب یک موج عظیم از مردم در حال فرار در مرطوب و پر باد زمستان آب و هوا.

سوریه به منطقه ادلب در نزدیکی مرز با ترکیه است آخرین شورشی سنگر و استحکامات در افغانستان جنگ زده کشور است. این فشار توسط نیروهای اسد به شهرها و روستاها در این استان بیش از گذشته سال است بی خانمان بیش از یک و نیم میلیون نفر که فرار کرد در حال پیشروی. بسیاری از آنها در حال حاضر آواره شده اند چندین بار در 8 سال جنگ داخلی سوریه.

این کمپین همچنین خشم ترکیه که پشت شورشیان آورده و این دو کشور نیروهای خود را به نادر رویارویی مستقیم: حداقل هشت ترکی نیروهای نظامی و غیر نظامی و 13 در سوریه کشته شده اند.

به سوریه و روسیه, جنگنده های یکسره زد و بیمارستان و درمانگاه و مدارس تحت محاصره غیر نظامیان بسته بندی وسایل خود را در اتومبیل های تاکسی و کامیون وانت. آنها جریان به سمت مرز ترکیه با چند گزینه سمت چپ که در خارج سوریه کنترل دولت.

بسیاری تا پایان در چادر و یا پناه در ساختمان های رها شده در هوای بارانی و باد می وزد آب و هوا با درجه حرارت معلق در هوا در اطراف انجماد اما پیش بینی به سقوط بیش از آخر هفته.

“اگر آنها ماندن آنها خطر سقوط قربانی به خشونت بی رویه در مناطق شهری است. اگر آنها را ترک آنها هیچ جایی برای رفتن گفت: “لورنزو Redalié رئیس حلب دفتر کمیته بین المللی صلیب سرخ. “پناهگاه نمی تواند جای هر کس و آن را بیشتر و بیشتر به چالش کشیدن برای humanitarians برای رسیدن به آنها و نیازهای خود را.”

سوریه توهین آمیز به نظر می رسد هدف در حال حاضر در تامین امنیت بزرگراه استراتژیک در تحت کنترل شورشیان در خاک, به عنوان مخالف به یک کمپین برای پس گرفتن کل استان از جمله شهر ادلب های پر جمعیت استان.

در اوایل این هفته, دولت سوریه نیروهای نظامی در زمان کنترل شورشی سابق شهر Saraqeb که استراتژیک است چرا که نشسته روی تقاطع دو بزرگراه عمده. یکی از آنها منجر به پایتخت دمشق به سمت شمال و دیگری متصل به غرب کشور و مناطق شرقی.

ترکیه که پشت در سوریه شده است و نظارت بر آتش بس در شورشی تحت محاصره است اعتراض دولت حمله خواستار آن نقض آتش بس از آن مذاکره با روسیه است. در هفته های اخیر آنکارا فرستاده شده در نیروهای نظامی و تجهیزات به منظور تقویت نظارت بر امتیاز آن را راه اندازی به رعایت قبلی آتش بس که از هم پاشیده و نیز نیروهای مستقر در اطراف شهرها که در حال تهدید سوریه پیشبرد.

آسوشیتد پرس تصویری نشان داد یک خط طولانی از خودروهای زرهی و کامیون برخی از حمل مخازن تشکیل پرونده به تحت کنترل شورشیان مناطق روستایی استان است. بریتانیا مبتنی بر ناظر حقوق بشر سوریه که مانیتور جنگ کرد که نیروهای مستقر در غرب شهر Saraqeb. آن بود پنجم شناخته شده به کارگیری نیروهای جدید به سوریه در طول هفته گذشته با توجه به رصدخانه و دیگر مخالفان, اخبار رسانه های.

“این تکان دهنده است که غیرنظامیان در ادامه به تحمل فشار از خصومت بین همه احزاب به جنگ” U. N. حقوق بشر سخنگوی مارتا Hurtado گفت.

“به نظر می رسد قدرت های خارجی در حال مبارزه برای ارضی و منافع سیاسی در حالی که پرهیاهو و بی توجهی به تعهد خود را برای حفاظت از غیرنظامیان” او به خبرنگاران گفت: در ژنو است.

ادلب و در نزدیکی روستایی حلب آخرین شورشی مناطق در سوریه است. آنها خانه را به بیش از 3 میلیون نفر بیشتر از آنها در حال حاضر آواره با خشونت است.

صدها هزار نفر از مردم شده اند در حال حرکت در هفته های اخیر در حال فرار به سمت مناطق نزدیک به مرز ترکیه. بسیاری از آنها قرار دارد در اسکان موقت.

از 580,000 افرادی که آواره شده اند پس Dec. 1 یونیسف تخمین زده است که حدود 300000 از آنها کودکان هستند.

همچنین در روز جمعه, روسیه, وزارت دفاع اسرائیل را متهم کرد به تیراندازی کردن سوریه یک هواپیمای جت مسافربری با 172 نفر سرنشین در طول یک حمله موشکی در حومه دمشق یک روز پیش از آن. یک سخنگوی نخست وزیر اسرائیل نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر و AP قادر به تایید روسیه دادند. اسرائیل اذعان به ندرت هر گونه حملات انجام شده در سوریه است.

مقامات ترکیه می گویند سه ترکی مشاهده پست ها در داخل سوریه و مناطق تحت کنترل خود در یمن است. یک مقام امنیتی صحبت خواست نامش فاش نشود در خط با دولت قوانین اصرار پست نخواهد بود تخلیه کردند.

ترکیه وزارت دفاع هشدار داد که ارتش با پاسخ “حتی بیشتر از زور و اجبار” به هر گونه حمله در مشاهده پست ها اضافه کرد: “ما مشاهده پست های خود ادامه خواهد داد و انجام وظایف.”

وجود دارد یک مهلت کوتاه روز شنبه از هوا کمپین شهروندان و فعالین اپوزیسیون گفت: با تقریبا هیچ بمباران گزارش شده است. معلوم نبود چه بود که به دلیل در بخشی به یک طوفان که کتک منطقه با برف و باران سنگین است.

خشونت نیز افزایش تنش ها میان مسکو و آنکارا شده اند که در همکاری با یکدیگر برای تضمین آتش بس و مذاکرات سیاسی با وجود حمایت طرف مقابل از جنگ است.

امور خارجه ترکیه سخنان چاووش اوغلو گفت: یک هیئت برنامه ریزی شده است برای رسیدن به در آنکارا روز شنبه برای بحث در مورد وضعیت در یمن است. یک جلسه بین رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه می تواند دنبال Cavusoglu گفت.

“ما هر کاری لازم است برای متوقف کردن انسان, درام, فاجعه” در استان ادلب Cavusoglu گفت.

___

آسوشیتد پرس نویسنده جیمی Keaten در ژنو, Daria Litvinova در مسکو و زینه Karam در بیروت کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>