ریحانلی ترکیه — روسای جمهور ترکیه و روسیه صحبت با تلفن جمعه سعی کنید برای خنثی کردن تنش است که افزایش قابل توجهی در سوریه پس از 33 نیروهای ترکیه کشته شدند در یک دولت سوریه هوایی و موج جدیدی از پناهندگان و مهاجران رهبری برای یونانی مرز زمین و دریا در ترکیه گفت: این امر دیگر نگه دارید آنها را به عقب.

حمله روز شنبه مشخص شده مرگبارترین روز برای دولت ترکیه از آنکارا برای اولین بار وارد درگیری های سوریه در سال 2016 و همچنین جدی ترین تنش بین ترکیه و روسیه-حمایت نیروهای سوریه, بالا بردن چشم انداز یک جنگ تمام با میلیون ها نفر از شهروندان سوری به دام افتاده در وسط.

ناتو و نمایندگان برگزار شد اضطراری مذاکرات به درخواست ترکیه عضو ناتو. ترکیه 28 متحدان همچنین ابراز تسلیت خود بیش از مرگ و میر و خواست د-تنش اما هیچ اضافی ناتو پشتیبانی ارائه شد.

جدا از ارائه برخی از نظارت هوایی بر سوریه ناتو نقش هیچ نقش مستقیم در درگیری اعضای آن عمیقا تقسیم شده بیش از ترکیه اقدامات وجود دارد و متحدان اروپایی نگران هستند در مورد هر موج جدیدی از پناهندگان است.

رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان که کشور در حال حاضر میزبان بیش از 3.5 میلیون پناهنده سوری به مدت طولانی در معرض تهدید به “باز کردن دروازه” برای میلیون ها نفر به فرار به اروپا مگر اینکه بیشتر حمایت بین المللی ارائه شد.

یونان و بلغارستان افزایش امنیت در مرزهای خود با ترکیه در آماده سازی برای هجوم.

بحران ناشی از یک دولت سوریه توهین آمیز که شروع Dec. 1 با روسیه حمایت نظامی خود برای بازپس گیری استان ادلب در شمال غربی سوریه, آخرین مخالفان-برگزار دژ در سوریه است. ترکیه اصلی ترین حامی سوریه از دست داده است 54 سربازان این ماه از جمله آخرین تلفات, و در حال حاضر احساس نیاز به شدت پاسخ می دهد.

روز پنج شنبه در این حمله به شدت افزایش خطر مستقیم رویارویی نظامی بین ترکیه و روسیه اگر چه مقامات ترکیه سرزنش سوریه برای حمله هوایی. ترکیه در بازار سهام کاهش یافت 10 ٪ در حالی که در ترکیه تضعیف در برابر دلار.

در تماس تلفنی اردوغان و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه مورد بحث اجرای موافقت نامه در ادلب کرملین گفت. Fahrettin Altun اردوغان مدیر ارتباطات گفت: آنها توافق کردند که ملاقات “را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

دو ناوچه مجهز به موشک های کروز بودند در مسیر به سوریه coast, نیروی دریایی روسیه, مقامات گفت. این ادمیرال ماکاروف و دریاسالار Grigorovich ناوگان دریای سیاه هر دو قبلا در زمان بخشی در روسیه توهین آمیز در سوریه است.

اردوغان برگزار شد شش ساعت یک اورژانس امنیت امروز در آنکارا در اواخر روز پنجشنبه از “آناتولی” گزارش داد. وزیر امور خارجه ترکیه Mevult Cavusoglu خطاب به دبیر کل ناتو ینس استولتنبرگ با تلفن در حالی که اردوغان و عبدالله ابراهیم Kalin که نقش یک نقش ارشد در امور خارجه ایالات متحده صحبت کرد مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین.

روسیه وزارت دفاع گفت: نیروهای ترکیه که زیر آتش اعزام شدند در میان “جنگ تروریستی سازند.” آنها در منطقه Behun و با توجه به مختصات داده شده به روسیه آشتی مرکز در سوریه “وجود دارد ترکیه واحدهای نظامی در منطقه … وجود دارد و قرار نیست به” وزارت گفت:

روسیه نیروهای هوایی نیست انجام حملات هوایی در منطقه در این بیانیه اضافه شده و پس از دریافت اطلاعات مربوط به تلفات “طرف روسی در زمان تمام اقدامات لازم در جهت سوریه نیروهای خود را برای جلوگیری از آتش.”

در هفته های اخیر ترکیه ارسال کرده است هزاران نفر از نیروهای نظامی و همچنین تانک ها و دیگر تجهیزات به یمن است. اخیرا در یکشنبه اردوغان به دولت سوریه تا پایان ماه فوریه به جلو و عقب از آن پیشرفت های اخیر و یا در صورت ترکی “مداخله.”

توهین آمیز در حال حاضر باعث شده بزرگترین تک موج جابه جایی در سوریه و نه سال جنگ ارسال در حدود 950,000 مردم در حال فرار به مناطق نزدیک مرز ترکیه برای ایمنی. آنکارا از شورشیان سوریه ” آخرین حامی مهر و موم شده از مرزهای خود در سال 2015 و 2016 مقابله با اتحادیه اروپا توافق کردند تا تلاش برای توقف جریان پناهندگان.

ترکی سخنگوی وزارت امور خارجه همی Aksoy هشدار داد که این جنبش از مهاجران به غرب می تواند همچنان اگر وضعیت در ادلب بیشتر رو به وخامت گذاشته.

“برخی از پناهجویان و مهاجران در کشور ما نگران تحولات شروع به حرکت به سمت مرزهای غربی ما,” او گفت:. “اگر وضعیت بدتر این خطر ادامه خواهد داد به افزایش است.” او افزود که “هیچ تغییری” در ترکیه سیاست های مهاجرت.

نخست وزیر Kyriakos Mitsotakis توییتی که هیچ گذرگاه های مرزی غیر قانونی خواهد بود قابل تحمل و یونان بود به سرزنش برای “حوادث غم انگیز در سوریه است.”

در حال حاضر روز جمعه برخی از مردم در زمان مینی بوس و تاکسی ها از استانبول به رهبری نسبت به یونان. ده ها منتظر در طرف ترکیه از مرز دروازه در Pazarkule; چند صد در انتظار بودند در یک حصار-کردن-سرزمین بین دو کشور.

خاموش ترکیه, west coast, چند لاستیک dinghies با گروه های از مردم روی دیده می شد به سمت جزیره لزبوس ظاهرا پس از تنظیم از Ayvacik در روز روشن اما گارد ساحلی یونان گفت: هیچ افزایش قابل توجه در مهاجر ورود روز جمعه بعد از ظهر. پنج قایق حامل در مجموع 151 مردم وارد شده بود — نسبتا متوسط روزانه تعداد — و گارد ساحلی گفت هیچ گزارش می دهد که مقامات ترکیه شد اجازه می دهد مهاجران قایق بادبان انتخاب نشده است.

یونان در حدود 50 گارد ساحلی قایق های گشت فعال در شرق دریای اژه کمک حدود ده رگ از Frontex اروپا آژانس مرزی.

ده ها جمع آوری شده از طرف ترکیه از مرز در یونان شمال شرقی Evros منطقه فریاد “باز کردن مرزها” یک مقام پلیس گفت: صحبت کردن در خواست نامش فاش نشود چرا که به عنوان آنها را مجاز به صحبت با مطبوعات در رکورد.. پلیس و نظامی مرزی گشت زنی بودند مستقر در بخش یونانی قبرس برای جلوگیری از هر کسی که در تلاش برای عبور بدون مجوز.

در یک نقطه یونانی پلیس گفت: آنها با استفاده از گاز اشک آور و نارنجک فلش به حرکت جمعیت به عقب پس از حدود 450 نفر فراوان در طرف ترکیه از Kastanies مرز. عبور به طور موقت بسته شد.

عمر چلیک سخنگوی اردوغان در حزب حاکم گفت: ترکیه شد “دیگر قادر به نگهداری پناهندگان” زیر سوریه حمله تکرار ایستاده تهدید توسط آنکارا.

بلغارستان گفت که استقرار “ارتش واحد گارد ملی و پلیس مرزی کارکنان” در نزدیکی مرز با ترکیه برای مقابله با “خطر واقعی” از هجوم نخست وزیر Boyko Borissov گفت: پس از جلسه هیئت دولت است.

مبارزه در ادلب ادامه داد: جمعه.

به ناظر حقوق بشر سوریه, جنگ گروه نظارت گفت: پس از حمله نیروهای ترکیه ترکیه نیروهای مسلح گلوله باران ارتش سوریه مواضع کشته شدن دست کم 16 سرباز. آن را به هیچ جزئیات بیشتر و وجود دارد بدون نظر از سوریه رسانه های دولتی.

ترکیه را فراهم می کند برخی از نظامیان با پشتیبانی مستقیم و متهم سوریه از شکستن یک سال 2018 توافق برای کاهش درگیری ها در یمن است. روسیه و سوریه بشار اسد گفته اند که ترکیه موفق به افتخار یک معامله برای جدا کردن گروه های افراطی از مبارزان دیگر در منطقه است.

ترکیه در حمایت از مخالفان سوریه مبارزان retook استراتژیک شمال غربی شهر از نیروهای دولتی برش یک کلید بزرگراه تنها چند روز پس از آنکه دولت بازگشایی آن برای اولین بار از سال 2012.

با وجود از دست دادن شهر Saraqeb اسد نیروهای ساخته شده و عمده سود به جنوب. سوریه در حال حاضر کنترل تقریبا تمام قسمت جنوبی استان ادلب پس از گرفتن بیش از 20 روستا در پنج شنبه, دولت, رسانه ها و فعالین اپوزیسیون گفت.

___

Wilks گزارش از آنکارا ، آسوشیتد پرس نویسندگان Daria Litvinova در مسکو; آلبرت Aji در سوریه; باسم Mroue در بیروت, Costas Kantouris در تسالونیکی, یونان و Veselin Toshkov در صوفیه بلغارستان کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de