Takeout آبجو و شراب از آمدن به مینه سوتا رستوران

اما به عنوان Walz دیگر دستور اجرایی شده است علت برخی از انتقاد — غلط فکر کردم ممکن است! — فرماندار گفت: او می خواست این را از قانونگذاران ایم که تا حد زیادی غایب است از کنگره این ماه تمام.

روز چهارشنبه به قانون گذاران معرفی یک لایحه مارک آشکار مقابله زده در مورد این مسئله. تحت شرایط این لایحه آبجو سخت seltzer و/یا شراب در دسترس خواهد بود در مقادیر 72 اونس — اساسا یک six-pack-و یا کمتر در حالی که شراب می تواند فروخته شده توسط 750 میلی لیتر بطری. همه باید ارائه “در اصلی باز نشده بسته بندی.” مهمتر بیل زبان شامل کلمه “و” نه “یا” به معنی شما می توانید هر دو آبجو و شراب در یک بار.

با وجود لابی های از رستوران مشروب سخت هنوز هم نمی تواند به فروش می رسد در هر مقدار. نیز حداقل مقدار در این سازش ها کوچک را از قبل پیشنهاد اجازه می دهد تا برای 12 بسته و تا دو بطری شراب با توجه به استار تریبیون.

به تاریخ 16 ایالت دیگر منتقل مشابه موقت اقدامات برای کمک به صنعت رستوران.

کسب و کار باید ایجاد که فرد چیدن منظور این است که 21 ساله یا مسن تر. شهرستان دولت ها می توانید انتخاب کنید به بان کی مون, را از فروش به صورت محلی در لایحه زبان که همچنین به صراحت ممنوع رستوران فروش آبجو و شراب به عنوان بخشی از خدمات تحویل.

مجلس سنا در جلسه امروز و انتظار می رود به بحث این لایحه و یک رای. اگر گذشت, وجود دارد, مجلس نمایندگان می تواند این لایحه را به رای طبقه در جلسه بعدی آن برنامه ریزی برای ظهر روز جمعه.

این takeout گزینه خواهد گذشته فقط به عنوان به عنوان Walz منظور بسته شدن ناهار خوردن در عملیات در رستوران ها که در حال حاضر گسترش همراه با بقیه اقامت در خانه حکومت طریق ممکن است 4.

کلیک کنید در اینجا به صورت مختصر و مفید از مکان های باز برای بایگانی اطلاعات و یا تحویل و در اینجا برای ما انتخاب از 13 تا از بهترین… و در اینجا به یاد بگیرند که چرا برخی تصمیم گرفت آن را به ارزش آن را برای آنها را امتحان کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>