این تقصیر ما نیست. و یا هدف را با توجه به یک صدای جیر جیر ارسال شده در یکشنبه توسط یک مینیاپولیس زن به نام Kileigh که مشخص خودش را به عنوان یک “افتخار #UMN آلوم.”

شما نمی نیاز به فارغ التحصیل از دانشگاه مینه سوتا و یا در هر نقطه واقعا به نقطه چیزی وجود دارد بسیار اساسا اشتباه است با این مقاله از لباس است که ما از آنجا آموخته است onesie.

Kileigh خرید بود در هدف در این معدن در شمال شرق مینیاپولیس با توجه به WCCO. اگر شما می خواهید به انتخاب یک هدف که در آن به طور متوسط شما خریدار یا رفت و به دانشگاه مینه سوتا در حال حاضر ثبت نام وجود دارد یا در حال حاضر ثبت نام در کلاس ها وجود دارد در حالی که در حال حاضر با پوشیدن یک دانشگاه مینه سوتا onesie این معدن هدف این است که هدف.

تصور کنید تمام افرادی که تا به حال به درگیر در طراحی و تصویب تولید و قرار دادن این نفرین onesie در قفسه. نه یکی از آنها را متوجه مدرسه مستعار بود و نه تنها اشتباه بلکه متعلق به مینه سوتا همسایه و (متنفر بودم! خوب به هر حال ما از آنها بدم میاید!) رقیب ؟

هدف پاسخ به تصویر اصلی تماس با خارج, درخواست برای اطلاعات بیشتر.

بعد هدف توضیح داد: مخلوط کردن در یک بیانیه به WCCO گفت: اصل: ope!

“رنگ قرمز است. به عنوان یک مینه سوتا-بر اساس شرکت ما می دانیم که ما در خانه به Gophers.”

با عرض پوزش: رنگ شما… قرمز ؟ قرمز مانند… ویسکانسین… مدرسه که طلسم شما فقط مخلوط کردن با وطن یکی است ؟

Kileigh برای بخش او خوب به نظر می رسد با این همه —

–اگر ما گمان حدود هفت سطح میانی مدیران در هدف قرار دادن شرکت های بزرگ همه آنها را به نام مارکوس خواهد بود بسیار بسیار خوب خود را در ساعت 9:00 صبح جلسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im