Mu-Tini Hour

Mu-Tini ساعت

جمعه:

Mu-Tini ساعت

مجازی رایگان hangouts. این هفته تئاتر Mu مدیر هنری لیلی تونگ کریستال میزبان سازندگان کامبوج گروه راکیکی از مهمترین تولید شده را نشان می دهد در کشور است. آنها بحث در مورد چگونه نشان می دهد به زندگی به ارمغان آورد و همچنین به عنوان پروژه های هنری خود را و چگونه آنها در حال بلند کردن خود و دیگران را از طریق این زمان. Hangout پخش خواهد شد در Facebook Live, و شما می توانید با ثبت نام (و به طور مستقیم کمک به Mu هنری جامعه) در theatermu.org/virtual-signup. 7 p. m. مارس 17; رایگان.

کم

یک هفته اجرای زنده سری از دلوت indie جانبازان به نام “این جمعه من در پایین.” 3 p. m. در Instagram.

DJ Hampster رقص

آنلاین رایگان رقص احزاب هر شب این هفته با یک هنرمند برجسته مخلوط هر پنج شنبه و مضمون رقص احزاب در روز جمعه و شنبه. 7-9 p. m. در حرکت یا کشش ناگهانی.

Dumb ماشین

یک زن تریک نشان می دهد شامل جیل برنارد ارائه شده توسط بزرگ تئاتر است. نشان می دهد که پخش Facebook live. 10:30 بعد از ظهر مارس 17; رایگان.

Mark Mallman

علامت Mallman ویلسون Webb

علامت Mallman: تنهایی/زنده انفرادی زندگی می کنند جریان

افسانه ای محلی مجری شناخته شده برای حماسی خود را نشان می دهد زنده و ابتکاری موسیقی تست استقامت نوار همه چیز را برای یک زندگی انفرادی عملکرد پخش از استودیو مقوا شهر. مجموعه خود را از ویژگی های یک مقطع آهنگ از سراسر Mallman حرفه ای و یا به عنوان او آن را قرار می دهد “آهنگ ها از قبل از ناکجاآباد به زمان وارونه است.” بازدید این رویداد Facebook صفحه برای livestream. 8 بعد از ظهر مارس 17; رایگان.

Glensheen عمارت تور مجازی

یک هفته پس از بسته شدن درب های خود را با توجه به COVID-19 Glensheen عمارت راه اندازی کرده است یک 360 درجه تور مجازی تجربه رهبری مدیر دن هارتمن یکی از معدود افراد مجاز و مستغلات در حال حاضر است. هارتمن به بررسی های مورد علاقه اتاق بر اساس مکان های محبوب با مهمانان و ارائه دسترسی به قبلا فضاهای بسته و موارد نادر از این مجموعه است. نیز وجود دارد که به تازگی راه اندازی تور برنامه است که نقشه های صوتی و توضیحات برای تقریبا در هر اتاق در این عمارت به عنوان به خوبی به عنوان یک چشم-جاسوسی گنج کتاب به شما کمک کند کشف عمارت. ویژگی های آن را می توان در یافت glensheen.org. تورهای مجازی ادامه خواهد هر روز هفته در ساعت 8 صبح CST از طریق Facebook Live. ساعت 8 صبح هر دوشنبه., سه شنبه,., بحباله نکاح در اوردن,., Thu., و جمعه. رایگان.

میدوی میکروفن

باز میکروفون شب شامل انواع کمدین توسط Derek Meyers. جریان در مایرز’ Instagram: @derek_is_meeeee. 9 بعد از ظهر هر جمعه. رایگان.

پشت فروشگاه, گوش دادن حزب

هر جمعه بعد از ظهر میزبان مادر بانجو و آنتونی Ihrig را در برخی از هموطنان نوازندگان را به گپ زدن در مورد خود موسیقی و داستان پشت های مورد علاقه خود را ضبط. 4 p. m. on Facebook.

Taylor James Donskey

“از دیوار خود را تحت پوشش در Nat Geo نقشه های” Taylor James Donskey ارائه خواهد شد دو ساعت موسیقی و “نشاط بخشی تفسیر” از جمله دو آهنگ در نقطه ای ساخته شده. او نشان می دهد شما ارسال emojis. 7 p. m. در Facebook و Instagram.

Bad Bad Hats

بد بد, کلاه Zoe Prinds-فلش

شنبه:

بد بد, کلاه

“سلیمان در Livestream” بارگیری در این جریان از بد بد کلاه شامل مجموعه ای از اصل را پوشش می دهد, Q&A, و بیشتر. 4 p. m. YouTube.

تیلور سویفت, دیجیتال, رقص, پارتی

فلیپ تلفن ارائه آنلاین حزب رقص های pop-up کشیدن اجرای درخواست آهنگ و تیلور مسابقه صحنه و لباس. 9-11 p. m. تاریخ زوم جلسه با استفاده از رمز عبور 093511.

مایکل می درخشد

مرکزی مینه سوتا خواننده و ترانه سرا انجام خواهد شد از اتاق نشیمن خود را در هر هفته. “شانس خود kiddos و سه تله دوستان (گربه بی مو نه به عنوان خزدار) ممکن است ظاهر.” 7:30 p. m. Facebook.

Amanda R. Perry

کلبه گراو خواننده و ترانه سرا انجام “زنده از اتاق نشیمن من” هر شنبه شب. او را آواز یک زن و شوهر را پوشش می دهد و همراه با اصل. 7 p. m. on Facebook.

شنبه مدار میزبانی YWCA مینیاپولیس

کار کردن با, به عنوان مثال. پیدا کردن آن را در Facebook و زوم. شنبه ها در ماه آوریل از 9 تا 10 صبح

شعر خزیدن

این برنامه شامل قرائت از لورل Anderson, Tom Anderson, حاشیه Barrett, نانسی Cosgriff مریم Fernstrum گیل Knutson کتی لوئیس و گرگ Seitz. ارائه شده توسط جامعه دریایی کتابخانه. جریان و اطلاعات اضافی در marinecommunitylibrary.org/calendar. 7 p. m. مارس 18; رایگان.

Sassy Lassy Trivia

لودگی Lassy چیزهای بی اهمیت

لودگی Lassy چیزهای بی اهمیت

PG-13 آنلاین مسابقه چیزهای بی اهمیت. شرکت کنندگان می توانید به بازی به تنهایی و یا با هم بکشید مجازی تیم. جزئیات بیشتر در این رویداد Facebook صفحه. 7 p. m. مارس 18; رایگان.

شجاع جدید کارگاه می رود ویروسی

هفتگی دیجیتال سری شامل قسمت های اصلی پر از طنز, داستان سرایی و مصاحبه های ارائه شده توسط Brave New کارگاه آموزشی کمدی تئاتر. این مجموعه را از ویژگی های همه قسمت های جدید هر شنبه شب در 8 p. m. در جریان Facebook Live و در bravenewworkshop.com. تمام کمک های ساخته شده در طول پخش برنامه های کمک به حمایت از این سازمان در حالی که خود را به طور منظم عملیات باید بسته باقی می ماند. 8 بعد از ظهر هر شنبه. رایگان.

Danny Diamond & Anna Lethert

دنی الماس و آنا Lethert

یکشنبه:

دنی الماس و آنا Lethert

مجازی کنسرت های رقصنده آنا Lethert و کمانچه پلیر Danny, Diamond, پخش, از خانه خود را. 3 p. m. در سلتیک اتصال به Facebook صفحه.

سحر و جادو آینه مجازی تجربه

Pop-up کلاس های رقص, هنر, داستان, بار, خواب, احزاب, بازی شب و بیشتر توسط پری داستان شاهزاده خانم از طریق Facebook live. با کلیک بر روی “علاقه” خود را برای دریافت به روز رسانی و بررسی یک نمونه در این “بحث و گفتگو” بخش Facebook صفحه. رایگان. 6:30 p. m. روز شنبه.

ویکی امرسون

“ما به شما یک دستور غذا, بازی سه آهنگ ها و همچنین کمک به کسی” حقایق مربوط بامریکا خواننده می گوید از جدید یکشنبه سری. “فکر می کنم این نشان می دهد که آقای راجرز با Chardonnay.” 5 p. m. در Facebook و Instagram.

مادر بانجو یکشنبه Singalong

الن استنلی منجر خواهد شد و شنوندگان در عامیانه و انجیل آهنگ که تمام خانواده می توانید آواز خواندن همراه. ساعت 11 صبح در Facebook

تفنگ ساچمهای Ragtime Band

هفتگی سپاسگزار یکشنبه فرفره رفته دیجیتال. این هفته تفنگ ساچمهای Ragtime Band نمایش خواهد یک مجموعه صوتی و الکتریکی مجموعه. لحن در برای آنچه که شما احساس و یا اقامت برای هر دو. 6:30 p. m. آکوستیک, 8:30 p. m. برقی در Facebook

نه رایگان بلکه این آخر هفته:

گرین کارت صدای مجازی داستان کوک جشن: داستان تبدیل شدن به همسایگان

آنلاین جمع آوری کمک و جشن مهاجرین که مثبت خدمت به جامعه است. بلیط و اطلاعات بیشتر greencardvoices.com/gala2020. 4-6:30 بعد از ظهر مارس 18; $55; $90 زن و شوهر بلیط.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de